Kas varžo Lietuvos vyrų seksualinius poreikius: visuomenės normos ar jie patys?

Grįžti į straipsnį

užrišęs bantą 40-ties

užrišęs bantą 40-ties portretas
kad nėra ką 3,14sti.

Dzuonas smilas

Dzuonas smilas portretas
Diedai prisiziuri paslapciom porno filmu ir uzsimano kad ju boboeles tai darytu, o ne tai susiranda jaunikle kuri tokia pat spoksotoja arba vejarode, uz pedkelniu ar cizu pakeli padarys kaip tame filme, nes nenori buti paprastute, geriau arttiste.

Dija

Dija portretas
Bdsm yra psichologinis. Prie sekso jis šalia nestovi.

Dija

Dija portretas
Pažinčių portalai pilni vedusių. Kiti portalai pilni paslaugų. Urologai pilni klijentų. Mergaitės parom dirba. Ir tik vienetai nekyša į visas skyles.

Zzzl

Zzzl portretas
Seksas turi būti iš jausmų o ne kaip šunys ar kiti gyvūnai seksuojasi.Ne tas galingas kuris lipa ant kiekvienos ar su kiekvieną o tas kuris moka atsispirti nuo atsiktinio sekso.Nu ką lietuvaitės,ką dabar darysite, privežė į Lietuvą ukrainiečių ,ruskių tai jau visai viskas ir surūge, ir sušvinke ir ligoti ,ir impotentai visokie praeis.Patarčiau vibratorius pirkti, užsienyje jie papuliarūs ,nes švarios moterys bijo užsikrėsti.

Med.

Med. portretas
Apie seksą ,koks jis turi būti pas sveikoa vyrą ir moterį aprašyta kunygoje" Meilės vardu".Joje rašo apie partnerių kaitą ,apie taip kad vyrui, moteriai sergantiems kitomis ligonis ,sekso poreikis padidėja .Tai ne karšto sekso raiška , tai požymiai ,kitų ligų pas esamų pas žmogų.Labai gerai kad perskaitytų ją kiekvienas ir jaunimas, suprastų apie save.Taip kad jeigu vieno partnerio negana, ieškokite ligų pas save o ne jaunesnių partnerių.

Nieko naujo

Nieko naujo portretas
Padidomėkit , kas vyko senovės Romos imperijoj , pvz.Ir ne tik.Orgijos , iškrypimai įvairiausiais būdais ir t.t. Pvz.Kaligula , jo paties gyvenimo būdas ir aplinkos , daugumai ,šių dienų tyruoliams ir davatkoms , įvarytų mirtiną priepuolį.

kas mane varžo?

kas mane varžo? portretas
Nenoriu likti be pastogės. Tie "švelnūs", "meilūs" padarėliai jau du butus iš manęs nureketavo. Manau užteks. :)

o kodel kazkas turi kazka varzyti. Gal uzdarbiai 1500 euru?

o kodel kazkas turi kazka varzyti. Gal uzdarbiai 1500 euru? portretas
Lietuviai pabego nuo 1990, kruvos isvyko ir seksualiai gyvena. Masiskai Daro vaikus.

Anonimas

Anonimas portretas
VARŽO IMPOTENCIJA

Kai vis daaugiau bobos įgaus valdžią

Kai vis daaugiau bobos įgaus valdžią portretas
Visi vyrai taps impotentais ir išmirs nuo prostatos vėžio.

Kęstas

Kęstas portretas
Koks ilgojo Covido požymis Lietuvoje? Sumenkęs geismas. Vienas kartas per naktį vietoje penkių. Žinote, mes čia visi slapti buvę ir esantys komunistai ir komjaunuoliai, taip kovojame už tą apžėlusį Zelenskį, tai sirgti čia tiesiog nepadoru. Todėl ir eilės patekti pas gydytojus Lietuvoje trunka daug metų. Kitur pasaulyje, aišku, yra kitaip. Ten tiesiog komunistams nėra taip gerai, kaip pas mus, nes mus valdo KGB pulkininkas Landsbirbis. Tiesa, jis nori valdyti visa pasaulį, bet žarnelės pernelyg plonos tam. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

Tomas

Tomas portretas
Siulau paziureti i zmones, kurie tenkina savo skrandzio poreikius - puse tonos negalinciu pajudeti lasiniu. Tai cia tas pats bus.

Nesveikų

Nesveikų portretas
Gyvūnų išsidarinėjimas, tai tegul susirenka tos bandos ir darkosi palikdami ramybėje normalius žmones, bjauru

//////

////// portretas
Neliko romantikos,neliko gražios meilės.Liko tik SEKSAS.Tai gal mes jau gyvuliai?????

Matote,

Matote, portretas
kol pasirasome sutikimus,kol patvirtina notaras - isblesta tos fantazijos! O kam gi cia girsiesi apie neivykusius ketinimus? Va ir visas santurumas,skia!

Anonimas

Anonimas portretas
Kas nori tas save nevaržo,kas dure į subinę,kas į gerklę,gas "sasiską" čiulpe.Vienu žodžių, Lietuva tapo šiukšlių, iškrypėlių, ištvirkėlių šalimi,be jokių padorių vertybių.

Galerijos

Daugiau straipsnių