Persirgai koronavirusu – aplinkiniams esi tarsi raupsuotasis?

Vika

Vika portretas
Vika--- to Vika..... net du kartus, o kada bus trečias sirgimas, o gal jau prasidėjo? ...rašinėji niekus )

Anonimas

Anonimas portretas
Tai eiline koronaidiotu nesamone. Esu persirges ir jauciu aplinkiniu PAVYDA kad ant koronos galiu deti.

Alpino

Alpino portretas
Tikrai taip, korona persirgau ir mane ypač nervina, kad negana to jog spaudoj visokie profesoriai gąsdina, kad žmonės persirgę korona palieka vos ne invalidais - neurologiniai sutrikimai, skonio ir uoslės pokyčiai, galvos, raumenų skausmai, regėjimo bei klausos sutrikimai, galūnių silpnumas, rankų drebėjimas, atminties, kognityvinių funkcijų sutrikimai, nuotaikų kaita, nemiga ir tt. Tai ir aplinkiniai prisiskaitę visų tų nesąmonių žiūri į persirgusius kaip į kokias bezdžiones zoo sode ir nuolat klausinėja kvailų klausimų - tai ar gerai jautiesi, tai ar galvos neskauda, žinai sakė profesorius BB, kad persirgę po pusės metų nudurnėja, jiems protas pasimaišo. O iš tikro nieko baisaus nėra. Persirgau lengvai. JOKIŲ LIEKAMŲJŲ REIŠKINIŲ.

nu

nu portretas
dabar gal jau neleabai ,bet pradzioj buvo toks momentas...

Anonimas

Anonimas portretas
Kur jau ,ne - dirbam ,apie darbą galvojam : Apie save tu galvoji ir su juo parūkyt neisi.

bbd

bbd portretas
triperi pasigavau nuo kazkokios sutres-simptomai panasus-dare covido testa-neigiamas

vikai

vikai portretas
nusisneki kapitalnai

Kodėl

Kodėl portretas
persirgusieji gali atrodyt lyg raupsuotieji? Atvirkščiai. Tokių žmonių kaip tik nėra ko bijoti,nes abipusiai galima jaustis saugiai. Nei nuo jo užsikrėsi,nei jį užkrėsi.

Klp

Klp portretas
Teko ne vieną sutikt persirgusį ,negirdėjau kad jaustusi atstumti ar žeminami .gal tiesiog kai kurie ieško prisikabint .tai ir randa priežastį.

Vika

Vika portretas
Sirgau ta korona,du kartus ,ji puole mane,bet lengva forma, be temperatūros o gal aš tai temperatūrai užbėgau už akių.Pasigydziau namuose, be medikų pagalbos.Ir visiem sakau ne laukite ,pajute simptomus, imkites priemonių kol temperatūra nepakilo.Jeigu nėra temperatūros reikia gerti nuo silpno peršalimo vaistus,man padėjo citramonas,jis tuo pačiu nuo skausmo ir lengvo peršalimo.Skaudejo visus kaulus,todel lengviausias nuskausminamas vaistas buvo toliau nerašytų ką reikėjo daryti,bet pasveikau ir žinau ka reiske virusas .

Nesamones

Nesamones portretas
Pas mus darbe jau gal 10 zmoniu persirge, niekas nieko neignoruoja, tik dziaugiasi, kad gryzi i darba, nes darbo per akis ner kada galvoti isvis apie nieka kita, tik kaip iveikt darbo kruvi, beje valstybes tarnyboje, zodziu darbas apsaugo nuo kvailu minciu.

kantrybės, sveikatos

kantrybės, sveikatos portretas
tikrai NE !!! mūsų kolega vasaros gale užsikrėtė, sirgo sunkiai , iki plaučių ventiliavimo... tikrai buvo baisu ir dėl jo ir dėl savęs, ir dėl aplinkinių. Pasveiko - rugsėjį grįžo darban, atsargiai su juokeliais per savaitėlę pamiršom tą bėdą, o šiandie jis lyderis - su antikūniais ,ir viskas ok, apsikabinam pasisiveikinam, puotaujam

Lola

Lola portretas
Dvi savaites pabuna izoliacijoj ir bedavoja, o mes, pensininkai visa laika vieni ir turi but gerai

virusas

virusas portretas
Ką čia kolegos, kaimynai apeina šonu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių