Akibrokštas: laukė donoro inksto, bet artimieji nepaisė mirusiojo valios

Neminkit ant gailesčio

Neminkit ant gailesčio portretas
Reiškia, trijų žmonių paaukoti organai šiai ponia, kurie neprigijo, atsidūrė kur ? Šiukšlinėje su med. atliekomis?. Kur garantija, kad neatsidurs ir ketvirto ? Nežinau, bet savo vaikų organų, tikriausiai, neatiduočiau ir aš. Tiesiog negalėčiau. Tai yra jų ir priklauso tik jiems. Ir taškas,.

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas čia normaliai eilinis lietuviu bizniukas donarai ne Lietuviams o Kokiems šveicarams ar norvegams kas daugiau moka ir nereikia čia lia lia kaD Lietuvei kuriai vis atmeta.

www

www portretas
baltarusiai protingesni už mus visose srityse

esame baisūs tamsuoliai

esame baisūs tamsuoliai portretas
kol žmogus pats nepajunta tokios bėdos,kai artimieji suserga ir reikia organo,tai ir suprasti negali,jiems blogai,tai tegul ir kitam būna blogai,bet kai protas atiteka,jie gal būt pagalvoja,kad galėjo vistik kažkam padėti,o be to ir likimas gali atkeršyti už tai,kad pasirinkai geriau užkasti artimą,jam vistiek nepadėsi,bet tavo artimas žmogus taip pat gali atsidurti tokioje situacijoje ir tu taip pat gal maldausi pagalbos

vijole

vijole portretas
Ne! transplantacijai organu,nes jau ir piktnaudziaujama,,,,zinoma ----tokios operacijos ----tai aukshto lygio praktika studentams ir kitiems medikams;; taciau tenedrysta mane meeeeesineti .kol as absoliuciai nesu numirusi

Šiaip

Šiaip portretas
Jei artimieji nesutiko paaukoti organų, reiškia jiems labai sunku ir skaudu buvo. Ir dėl to agresyvi recipientė atiduoda tuos skausmo prislėgtus artimuosius taršyti komentatoriams. Negražu. Bent jau dienraštis neturėtų tokių straipsnių publikuoti.

Mirtis nežaidžia su medikais

Mirtis nežaidžia su medikais portretas
Ne pirmąkart girdim, kad persodintas organas išsigimsta, nes toks jau sergančio organizmas. Moteriškei persodino jau 3 inkstus ir visi "sugenda", tai ne atmetimo reakcija, nes tėvų inkstai tinka idealiai. Pvz. Amerikos trilijonieriui (tūkstantis milijardų)i Rokfeleriui persodino net penkias širdis ir vis tiek jos "sugęsdavo", nes jam laikas mirti ir galintis nupirkti kelias Lietuvas su visais vietiniais durneliais senis negali nusipirkti gyvenimo, tik 20 metų atidėjimą...

Netikras zuikis

Netikras zuikis portretas
Straipsnis parašytas taip, tarsi šauktų "Staigiai atiduokit man tą inkstą!" Ir tai vadinama "viešinimu" lipant ant artimųjų sąžinės. Gal pakalbinkit artimuosius, kad suprastumėte ir jų jausmus bei skausmą. Pasakymas "Suprantu artimųjų skausmą", dar nereiškia, kad suprantate, ką jie iš tikrųjų išgyvena.

tikrai

tikrai portretas
šlykštus artimųjų poelgis. Nepaisyti žmogaus valios ir dar būti tokiu egoistu. Prireiks ir jiems patiems ko nors, tada pradės galvoti, ką padarė. Bažnyčia taip pat pasisako už organų donorystę, tai kilnu ir nesavanaudiška. Žmogus, priėmęs sprendimą dovanoti savo organus, yra mylintis kitus žmones ir galvojantis ne tik apie save.

vijole

vijole portretas
...taip [Faktas komentaras]zmogus nupieshe tikra vaizda---visi turi triuso!! ,,kurta ,juda!! Kiekvienas zmogus turi tureti galimybes mirti-ishkeliauti..---be priverstiniu zharneliu--paipuir kitokiu intubaciju,, tai ,kad naudojama tranplantacija yra --ziauru;;juk esame visi NEAMZINI VISI ir kodel as tureciau ,laukti ,kad ishmesinetu kita zMOGU??,,,,mirti neskausmingai----kiekvieno noras ,,,bet transplantuotis ,,,NE

qwerty

qwerty portretas
Tai kam ta kortelė, jeigu lemiamą žodį taria artimieji???

akibrokštas?

akibrokštas? portretas
anaiptol realybė: užsisakėte?ne? tai ir netraktuokite kaip akibrokšto. Tokių užsakymų nebūna, o jei jau formuojama rinka (žiauria skamba?) , ne, bet jei, dar vienas būdas planams neįgyvendinti.

šaunuoliai artimieji

šaunuoliai artimieji portretas
daugiau protingų žmonių - bus gražesnė aplinka

Asd

Asd portretas
Paskaičiau komentarus ir galvoju - ar čia troliai sėdi, ar iš tiesų jie tokie tamsuoliai. Pirmiausiai - kokia dar organų medžioklė? Jei miršta žmogus, ir tinkamas donorystei, imamas kraujas ir siunčiamas į transplatacijos biurą. Ten daro specifinius tyrimus dėl suderinamumo (HLA antigenai, kraujo grupė, ir t.t), ir išrenka kelis žmones, kuriems tiktų velionio organai. Savo ruožtu, tie, kur laukia organų, jų duomenys (tie patys HLA ir t.t.) yra NTB duombazėje, kuri yra bendra su kitom šalim, tai gal velionio organai tiks kokiam vokiečiui, arba lietuvis gaus lenko organus ir pan. Ir nėra taip, kad moteris gavo inkstą, tai jai pirmenybė gauti kitą, ar dar kitą inkstą, tiesiog donorų kraujo rodmenys atitiko ir tiek. Pasisekė. Ir iš mano pažįstamų yra su inkstais, kur daugiau kaip 10 metų su persodintu inkstu išgyveno. P.S. tiems troliams - aš turiu tiek donoro kortelę, tiek esu donoras, davęs kaulų čiulpų nežinomam žmogui. Tai dabar medžiosit mane, ar kaip?

as

as portretas
senu zmoniu kaune 3ioj ligoninej isvis negydo nei po infarkto , nei po insulto , net neperkele i klinikas issamiems tyrimams ir diagnozei patikslinti , paliko be vaistu ir be gydymo po ko seka tik mirtis, negydo ir net nesistengia gydyt , dar prilasino nepatikrine tyrimu drusku per dideli kieki po ko pasidare labai didelis inkstu nepakankamumas , ne tik kad negyde , bet dar ir pakenke inkstam galutinai.

m

m portretas
net ketvirto inksto ir butent jai , o kitas gal dar nei vieno inksto nebuvo gaves ir laukia, gal tada pirmenybe tam kas dar nebuvo gaves, ir kodel sita moteriske isitikinus kad jai butu tikes tas inkstas, gal visai netiktu, ir nereik taip pulti artimuju jie prarado zmogu, o tu tai gyva vaikstai.

Ziauru abiem pusem

Ziauru abiem pusem portretas
Baisus pavadinimas straipsnio. Artimieji nepaise. Tai labai subtilu, nereiketu tokiu straipsniu publikuoti.

pastabėlė

pastabėlė portretas
Manyčiau, kad transplantacijai reikia ne tik sutinkančiojo, bet ir jo artimųjų valios. Juk dabar - skaitmeninė era, visi mūsų sveikatos duomenys - elektroninėje erdvėje. Kas paneigs, kad toje erdvėje nusižiūrėjus tinkamą donorą galima jį nudaigoti ir pasiimti organus. Todėl ir sakau - reikia ir artimųjų sutikimo. Antraip prasidės organų medžioklė...

ironija

ironija portretas
tvarkykit savo "kiemą" , nes įsijungia du reportažai iš karto ir nieko nesuprasi......

X

X portretas
Mano sesei pasisekė iš pirmo karto.Prigijo viskas l.gerai.Puikiai jaučiasi jau5 metai.Inkstas ne artimo žmogaus.

Dv

Dv portretas
Niekingi kauniečiai marozai buduliai ir kiti sunykę vidaus degradai!!!! GRAŽINKIT MAN 10€ KURIUOS PAMEČIAU GATVĖJE!!!! Atsiliepkit kas pasisavino!!! nei vieno sažiningo nėra ten žmogaus ar matėt save degradai suknisti kokie esat supuvę!!!!

Nu būna

Nu būna portretas
Esu garantuotas kad miške auga grybai, bet būna nueini, ir nerandi.

Faktas

Faktas portretas
Kiek NTB išlaikymas kainuoja? Koks efektyvumas: per 20 metų transplantuoti 5 insktai... dar širdžių transplantacijos - ir toks amžinas "žaidimas". Faktas tas, kad niekada joks transplantuotas inkstas neprigyja 100 proc. --- ir taip darbo turi visi: vienbi pjauna, išima, kiti užšaldo, transportuoja, treti - "seselės" ir sanitarės... chirurgai kabina otkatus... visi triūsia, ligoniai laukia - net ketvirto inksto... kam visa tai? Kokia prasmė?

Artimiesiems

Artimiesiems portretas
...o kai jums patiems prireiks organų transplantacijos???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių