Sustabdžius galimybių pasą vaikams, kai kurie tėvai jaučiasi apgauti: skiepijo tik dėl jo

Grįžti į straipsnį

Už pasirinkima

Už pasirinkima portretas
Įdomus dalykas yra tas kad simonyte verčia skiepytis trečią dozę nors nežinia dėl ko, nes skiepijant trečią nuo omnikron phizer, dar tik turbina savo vakcina nuo šios atmainos.

Kaunietis

Kaunietis portretas
citata ,,Norime pasinaudoti viskuo, kas prieinama, kad apsaugotume savo vaikus, kad po to nereikėtų gailėtis, kad kažko nepadarėm,, gal pagalvokite,kad nereikėtų gailėtis,ką padarėte.

TAI EIKIT PROTESTUOT , APGAUTIEJI !!!

TAI EIKIT PROTESTUOT , APGAUTIEJI !!! portretas
Ko laukiat ?! Šaukit "gėda" , nors visai neaišku KAM ir KODĖL ...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šiame pasaulyje viskas yra laikina, tik kvailumas – amžinas! Ir visiškai nepagydomas! Užuojauta vaikams, turinties reto kvailymo tėvus.

Mari

Mari portretas
Gaila,kad toks tėvų mastymas.Daugiau nėra ko rašyti.

Anonimas

Anonimas portretas
O jus idiotai teveliai, ar nesijauciates kad esat visiski DURNIAI kurie tiki bet kokiu valdzios melu. Per tokius durnius ,, patriotai,, susaude 200 tukstanciu zydu, 26 tukstancius ir 600 vaiku lietuviu pokario banditai. Per tokius durnius mus jau 30 metu valdo komunistines Landzbergio atmatos ir p.i.d.e.r.a.i. Per tokius DURNIUS Lietuvoje maziausios pensijos ir darbo uzmokestis. Per tokius DURNIUS globalistu statytiniai tyciojasi is Lietuvos zmoniu prievarta leisdami bevertes ,,vakcinas,, ir ivesdami segregacinius gyvulio pasus.

Mastyk

Mastyk portretas
Skiepyt vaiką dėl popieriaus, tai tas pat kas griaut namą dėl takelio į sodą. Skiepytis reik dėl - sveikatos, o ne popieriaus!

...

... portretas
Ir vel dalb a....iso

rr

rr portretas
Gaila vaikų, kad turi tokius kvailus tėvus.

S.S.S.

S.S.S. portretas
tai gi Lietuvos mokslininkas imunologas Adas Darinskas tiesiai šviesiai pasakė, kad vakcina kuri buvo pagaminta prie alfa viruso versijos ir apsaugo būtent nuo tos atmainos. Keičiantis atmainoms vakcinos nebeapsaugo, ir kuo toliau nuo pirmutinės versijos tuo vakcinos iš vis jų nebeveikia. Todėl ir yra toks paskiepytųjų sergamumas.

taip yra

taip yra portretas
tai visa lietuva yra apgauta visi gyventojai todel kad lietuva valdo ,,koncervai,, kartu su globalistais pasakykite aciu Simonytei ir Dulkei ir Armonaitei uz tuos gyvuliu pasus

Nuomonė žmogaus.

Nuomonė žmogaus. portretas
Žmonės, baikit pulti. Tėvai nėra kalti, jie pasitiki valdžiai. Ir tai "normalu". Tai, ką daro Lietuvos valdžia - tai yra prievartavimas. Valdžia, ekspertai, Delfi žurnalistai - tai yra taikynis.

D

D portretas
Didžioji dalis žmonių skiepijosi tik dėl GP prievolės, baimės netekti asmeninės laisvės, noro būti pilnavertiškais. Ar tokiom priemonėm gali turėti laisvę, būti pilnavertiškas ir pranašesnis už kitą? Tikrai ne! Dar ne vėlu tai keisti, žmogaus pareiga - nebūti pasyviam ir atstovėti jam duotą prigimtinę teisę gyventi ne primestą, o pilnavertį kokybišką gyvenimą…

Kokiais debilais

Kokiais debilais portretas
Reikia būti kad skiepyti savo vaikus dėl kažkokio GP

As

As portretas
DEBILISKUMUI RIBU NERA-skiepytis vien del to kad gautum kazkoki pyspasi.nera zodziu iki ko Lietuva degradavo

tomulis

tomulis portretas
Viskas teisingai kiek suagusiu skiepijosi tik del gp ir kiek ju taps antivakseriais nes nebenores 50 dozes :)

Aleksotas

Aleksotas portretas
Nesijaučiu apgautas, nes vaikus skiepinau dėl apsaugos, ne dėl galimybių paso.

Va

Va portretas
Seniai priėjau prie išvados, kad šioje bananų respublikoje nereikia niekur skubėt. Laimi tas, kas neskuba.

Koks turi buti

Koks turi buti portretas
Kvailys? Jei savo vaika skiepiji tik del GP??? Tai arba skiepiji, nes tiki, kad skiepas pades arba skiepiji nes manai, kad gali tureti neigiamu pasekmiu sveikatai.

ssdd

ssdd portretas
debilu, idiotu ir avinu banda, taip jums ir reik. nu i nafik tokie tevai

Anonimas

Anonimas portretas
jau senai supratome kad skiepai neapsaugo nuo viruso, bet pasiskiepiję jaučiasi nemirtingais , su tokiu mastymu pandemija nesibaigs reikia daugiau apsaugos dėvėti kaukes kaip priklauso, dezinfekcija ir švara , ir nereikės tada žmonių skirstyti su popiergaliu ar be jo

aš portretas
nesuprantu tų, kurie skiepijasi dėl galimybių, o dar ypač vaikus

>>> 4

>>> 4 portretas
O tu kuriai valdžiai lenkiesi, LT, JAV, EU, Autralijos, Brazilijos, Japonijos ar kuriai kitai? Jeigu taip jau keliauji po pasaulį, gal dar kažkur turėjai vietinės valdžios reikalavimų? Papasakok plačiau

to 4 ketvertukas

to 4 ketvertukas portretas
labiau tiktų sąvoka pritaikoma skudurams, skudurai tiek apsaugo nuo V.. kiek nuogą moterį bestovint ant šalčio lauke prie - 30 laipsnių, stanikas apsaugo nuo šalčio. tai tiek ir apsaugo nuo nesusirgimo, mases kompotuotų serga, čia tokia afera hitleris su stalinu net būtų neprasuke, per skysti tokiom aferom būtų

Trampampam

Trampampam portretas
Galimybiu pasas ir yra pagrindinis stumiklis I vakcinacija,nes zmogui dabar matai bereikia,duonos ir linksmybiu,sito labiausiai bijo netekti,o del sveikatos,ai,cia gal prasisuksim…

4

4 portretas
Skiepai padeda nuo COVID, kaip butelis degtinės nuo blogos nuotaikos, bet nuotaika galima pakelti galima ir kitais būdais, nebūtinai juk gadinti sveikata dėl to. O GP reikalingas buvo kad visur papulti, dėl kelionių po pasaulį, dėl galimybės dirbti savo darbo, bet ne kaip dėl savo ir kitų sveikatos ir dar kad visi žmonės valdžiai atrodytų kaip jų vergai

>>> na

>>> na portretas
Skiepai neapsaugo nuo ko? Ką tu čia kliedi? Skiepai padeda o ne apsaugo, ir padeda daugumai žmonių nepapulti į reanimaciją... nuo viruso tave tik skafandras apsaugos.

Dabar jau galite gailėtis...

Dabar jau galite gailėtis... portretas
"Norime pasinaudoti viskuo, kas prieinama, kad apsaugotume savo vaikus, kad po to nereikėtų gailėtis, kad kažko nepadarėm"

na

na portretas
nesuprantu ir ko gero nesuprasiu užauginau vaikus..visko buvo sirgo ir labai laringitu duso puodai nuo dujinės viryklės nenuėjo gal kokias 4 d. seselė šalia kelias dienas sėdėjo leido vaistus...bet po truputį pagijo..gyd. labai buvo prieš, kad namuose gydau, kad neišvežu į ligoninę...tuo pačiu sirgo ir mano pusseserės vaikas taip pat laringitu ji bijojo ir paguldė į ligoninę reikėjo deguonies...ir vaikas mirė...aš ne prieš mediciną nei prieš gydytojus, bet kartais pats geriau savo vaiką prižiūri ir darai viską ką gydytojai pasako. O dėl kažkokio popiergalio skiepyti tai beprotybė..jokia čia apgaulė norėjo paskiepijo...kas nenori neturėtų būti prievartos...kiekvienas atsakingas už savo vaiką...kiekvieno pareiga rinktis...bet kartais būna viskas atvirkščiai, o ypač šiuo laikotarpiu vieną dieną vienaip kalba kitą dieną kitaip..o kad skiepai neapsaugo tai tiesa...o GP tuo labiau patiems reikia būti supratingiems čia pagrindinė taisyklė...žmogus pats savo kūno kalvis...ne politika tuo labia

jooo

jooo portretas
Kaip galima vaika skiepyti tik del kazkokio popiergalio.. tai tik parodo kokie tevai neatsakingi.

vilte

vilte portretas
kokie cia tevai....atiduoda vaika medicininiam eksperimentui.O pfizer prezidentas prasikalbejo,kad 3 dozes neapsaugo,paskui pasitaise kad 2 dozes neapsaugo.Va trecia,gal but.Na o 5,6 ir t.t. tai tikrai.Na durneliai kaip jauciates?Ar cia tevai?Atiduoti savo vaika vietoje laboratorines ziurkes.Kad i parduotuve galetu nueiti?Aisku tokie durneliai tai ir savo vaiku padarys tokius pat teslagalvius

kaunas

kaunas portretas
Del paso reikejo stoveti basomis prie seimo, kovoti uz savo vaikus. Ko verkslenat jau velu. Sudalyvaot eksperimete. Lai Dievas saugo jusu vaikucius.

atsakymas

atsakymas portretas
kur žmonių smegenys? ultragarsu, infrogarsu juos veikia? Lukašenka yra pasakęs savo valdžios atstovams, bus prievarta kokia dėl kompotavimo, vertimas žmones tai daryti, kalėjimas iškart tokiems medikams ar valdžios atstovams , susimastykit kas vyksta iš tiesų, link kur tai veda viskas. žmonės po šių procedūrų taps visai kitokie, jų psichika net keičiasi,,,,,

Kirminas

Kirminas portretas
Na kas dėl GP tai padarė tai besmegeniai galėsit padėkot Dulkiai ant tiek but nevartosiu tu žodžių ir taip tų vaikų gaila bet tėveliai jųs taigi vaikai jusų ateitis o jus? Na netelpa galvoje už kiek vaikų sveikatą parduodat.

apgo

apgo portretas
taigi kasdien apgaudinėja. Gerai kad pagaliau suprato. ”geriau vėliau negu niekad’’

"Pasisekė" vaikučiams su tėveliais

"Pasisekė" vaikučiams su tėveliais portretas
Pagrindinė priežastis į savo vaiką prileisti netestuotų vakcinų

Nu o vertė kas skiepyti?

Nu o vertė kas skiepyti? portretas
Mes savo 14-metės neskiepijom ir neskiepysim. Nenumirs jeigu nenueis į Akropolį ar į kiną, pati sako - dėl pasivaikščiojimo po parduotuves tikrai ne.

Lauris

Lauris portretas
Jau senai turejo buri stabdomas tas gp ce yra zmoniu ir vaiku segregacija

To nesuprantu

To nesuprantu portretas
Kelionėms užtenka testo, nereik jokių skiepų ir gyvulių pasų. Esu neskiepytas, bet važinėju į užsienį kur man reikia, pasidaręs paprastą testą prieš skrydį.

Andriuks

Andriuks portretas
Idiotus ir reikia apgaudinėt. Šiaip jau tokius tėvus, kurie luošina savo vaikus eksperimentiniu marmalu dėl to, kad jie galėtų trintis po Akropolius- reikia šaudyti.

Tokius

Tokius portretas
Tėvus kurie , dėl popieriuko , skiepyjo savo vaikus kart reikia .

tai kad

tai kad portretas
durni tevai, negali auginti protingu vaiku, juos butina taip pat sudebilinti, avinu bandos sindromas

nu

nu portretas
tiems teveliams sakyciau dar pasiseke nes juos valstybe apgavo tik pirma karta o jeigu ne pirma karta apgavo tai laikas pradeti mastyti.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Vedė savo vaiką vakcinai , kad galėtų nueiti į prekybcentrį ar išmauti kur nors paatostogauti?

Atsiprašau

Atsiprašau portretas
Bet jei sugebat savo vaiką skiepyti eksperimentine ir labai nedidele imtimi ( imant vaikų imtį tyrime) ištirta vakcina tik dėl gp, tai pypkit sau į sveikatą ir inkškit, kiek tik telpa, nes nuo kvailumo vaistukų nėra.

As

As portretas
Tėveliai,kaip galima tikėti tokia vyriausybe?Jiems nerūpi nei mūsų,nei mūsų vaikų sveikata,o vienintelis tikslas kuo daugiau sumarmaliuoti,o po to nors ir tvanas.

Jei

Jei portretas
Jei nenorit tureti anuku tai marmaliuokit tik paskui neverkit

be to

be to portretas
pišpasis yra neteisėtas popierėlis, laukiam Konstitucinio teismo sprendimo. Nesuprantama, kodėl teismas ilgai "nagrinėja".

kur vėjas papučia

kur vėjas papučia portretas
Nevykusi pišo bobariausybė ir šaika nesugeba stabiliai dirbti, kasdien po keis kartus keičiasi nuomonė, kur vėjas papučia, kaip žmonėms suprasti tą šaikos baškymąsi? Eikit lauk, jei nemokate dirbti. Nepakeičiamų nebūna.

Anonimas

Anonimas portretas
Toms mamytėms ir tėveliams visai nerūpi vaikai,svarbu vakcina ir jie jau pagarbinti,kad leido vaiką panaudoti kaip išbandymo triušį.Kadangi jiems suveikė vakcina ir protelis šiek tiek atsiliko.Labai džiaugiuosi su tais tėveliais kurie neleido vaikų panaudoti išbandymui.

TARSI APGAUTIEMS

TARSI APGAUTIEMS portretas
O AR JŪS TIKĖJOTE,KAD TAIP IŠAUGS SUSIRGIMŲ SKAIČIUS. TAI DŽIAUKITĖS,KAD PASKIEPIJOT VAIKĄ.

Anonimas

Anonimas portretas
Niekas nekaltas,jeigu dėl neaiškaus popieriaus pardavei vaiką .Manau reikejo mokyti vaiką palaukti,neskubėti.Juk buvo aišku ,kad melas,nes sake vieno skiepo reikės, paskiau antro ir dar trečio.Kas pasake ir visiem neaišku pasidarė. Neaišku is vis kokią tiurle tas skiepas, jeigu pasislėpusius nera imuniteto.

Onutė

Onutė portretas
Supermamytėms ir supertėveliams vis kažkas negerai, tegu pirma pasigydo savo galveles, nes jų 12 mečiai atžalos yra protingesnės.

dfsdfsd

dfsdfsd portretas
Siaip tai normaliai zmones skiepijasi nuo ligos, o ne kad gaut kazkoki pasa.Kazkoks iskrypimas. darosi

Uuu

Uuu portretas
Tėveliam reikėtų plačiau pasidomėti apie genų inžinerijos produktą...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių