COVID-19 Lietuvoje: per parą patvirtintas 231 naujas atvejis, mirčių neužfiksuota

 • Teksto dydis:

Per praėjusią parą Lietuvoje nustatytas 231 naujas koronaviruso atvejis, nuo šios ligos naujų mirčių nefiksuota, šeštadienį pranešė Statistikos departamentas.

14 dienų naujų atvejų skaičius 100 tūkst. gyventojų pakilo iki 57,3, teigiamų diagnostinių testų dalis per parą ūgtelėjo iki 2 procentų.

Lietuva yra antrojoje geltonojoje (B2) rizikos zonoje.

Lietuviška spalvų sistema paremta naujų atvejų skaičiui 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų ir teigiamų testų dalimi per septynias dienas. Ji patvirtinta šių metų vasarį kaip karantino atlaisvinimo planas.

A arba žaliasis scenarijus galioja, kai 100 tūkst. gyventojų tenka mažiau nei 25 atvejai, o teigiamų testų dalis yra mažesnė nei 4 procentai. B arba geltonasis scenarijus suskirstytas į B1, kai yra 25–50 atvejų 100 tūkst. gyventojų, mažiau nei 4 proc. teigiamų testų, ir B2, kai 100 tūkst. gyventojų teka 50–100 atvejų.

Taip pat yra C arba raudonasis ir D – juodasis scenarijai, kai atvejų skaičiai perkopia atitinkamai 100 ir 500 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Anksčiau su šiais spalviniais rodikliais buvo siejami konkretūs suvaržymai ir atlaisvinimai, tačiau pastaruoju metu Vyriausybės atstovai akcentuoja, kad griežtesnės priemonės bus siejamos pirmiausia su ligoninių užimtumu.

Šalyje atlikti 6211 molekulinių (PGR) ir 6819 antigeno tyrimų dėl įtariamo koronaviruso.

Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 280 tūkst. 774 žmonės, iš jų tebesergančių per parą padaugėjo iki 1471.

Nuo šios ligos iš viso mirė 4410 žmonių, tiesiogiai ir netiesiogiai su COVID-19 siejamos 9011 mirčių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mp3

Mp3 portretas
Melas. Suknistas melas.

Jonas

Jonas portretas
Nesąmones rašo o dauguma tiki.Ar verta skiepytis ,jeigu pasiskiepijus neįgyji imuniteto ? Jokios naudos.niekas nežino kad per nuodas ir nežino jam priešnuodžių,tas yra blogiausia.Kiekvienas kuris skiepinasi pasirašo,vadinasi žmogui nutikus kam nors negerai, neatsakys tie kurie gamina vakcinas.Štai kas yra daroma su žmonija.Nejaugi visi tokie tupikai,nes nesupranta tai.Atvirkščiai turėtų buti,turėtų sutartį pasirašyti kiekvienas kuris skiepinasi ,kad neš atsakomybę farnacininkai jeigu paskiepytasis susirgs.Avinu banda,bandymus leido daryti su savim, be jokių garantijų.

AAA

AAA portretas
Ką reiškia tas atvejis? Tai jau - liga ar tiesiog užkratas (užkrato nešiojimas)? Kiek žmonių ligoninėse, kokia forma - lengva, apysunke ar sunkia forma jie gydomi ligoninėse? Kodėl tai neskelbiama? Būtent tai ir išduoda manipuliacijas duomenimis:(
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių