COVID-19 ligos diagnozę išgirdo dar 1347 tautiečiai, nuo šios infekcijos mirė 19 žmonių

Grįžti į straipsnį

M

M portretas
Melas

Pensininkas

Pensininkas portretas
Per lapkritį mirė 646 iš jų 139 paskiepyti ir 507 dalinai paskiepyti ir neskiepyti.. Tai kam ta vakcina skirta??? Antikūnių nėr, sirgti gali, užkrėsti gali, užsikrėsti gali, numirti gali.... sako sirgsi lengviau, o ar tikrai? Ir kiek dozių reikės, kad ji tave apsaugotų? Vakcinavimo kampanijos šūkis yra "Užsičiaupk ir atkišk petį".

idomu

idomu portretas
Kiek iš 1347 susirgusių paskiepyti? Skaičiai nepatogūs propagandai?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Veterinorius. Gerbiamasis, į"akropolius" užsienį, koncertus, sporto varžybas, ....veržiasi tik tokie zombiai ir veršiai su rinkėmis šnervėse kai jūs.

Veterinorius

Veterinorius portretas
Reikia imti baudas per menesi po100€ is nepasiskiepijusiu pensininku( graiku varijantas) . Kaip mat subegs skiepintis! Prokremlinius vatnykus antivakserius reikia sucypuoti ,kaip sunis, o ,kad skirtu zmones neskiepintus dar nevykeliams iverti i snerves po rinke ,kad pagriebus uz rinkes galima butu sulaikyti besiverziancius i akropoli.

:)

:) portretas
- Trečioji dozė sustiprina imunitetą, todėl po ketvirtosios jūs jau esate apsaugotas. Kada 80% gyventojų gaus penktąją dozę, apribojimus bus galima sušvelninti, o šeštoji dozė sustabdys virusą ir neduos jam daugintis. Esu įsitikinęs, kad septintoji dozė išspręs mūsų problemas, todėl mums nėra ko bijoti ir aštuntosios dozės. Klinikiniai tyrimai devintosios dozės parodė, kad antikūniai stabiliausiai išsilaiko po dešimtosios dozės. Vienuoliktoji dozė garantuoja, kad nebus naujų mutacijų, todėl nėra jokio pagrindo kritikuoti dvyliktosios dozės idėją.

****

**** portretas
Virusas jau kelis kartus mutavo , o skiepas ir testai - tie patys ?

Pasijuokime :) gana baugintis

Pasijuokime :) gana baugintis portretas
Ryte pabundu: kosulio nėra, slogos nėra, temperatūros nėra, niekur neskauda, kvėpuoju lengvai. Na, manau, šakės - tipiški besimptomio koronaviruso simptomai!

pritariu

pritariu portretas
Paklusnus zombi, ruošk petį ketvirtai dozei nuo "omikron", tada penktai sustiprinti "omikron", tada...

budintis

budintis portretas
Artėja 12 valanda. Suvokiantys testavimosi ir vakcinavimosi Dieve reikšmę, kviečiami galingiausiai Tėve mūsų maldai: Švenčiausiosios ir Nekalčiausiosios Jėzaus Širdies Rožančius, 2010 04 2 7Jėzaus apreikštas.

>

> portretas
> Paskiepintasis. Tai mirk, tai jūsų asmeninis apsisprendimas.

taigi

taigi portretas
Apie 30 procentų mirštančių nuo covid yra pilnai paskiepyti, kiti dauguma paskiepyti , bet miršta nepraėjus inkubaciniam laikotarpiui, tik neaišku ar miršta nuo covid ar nuo skiepo. Juokingiausia kad nutylima, tiksliau paslaptis kiek iš sergančių yra paskiepyti. Tiesa neatitinka režimo konjunktūros?

Paskiepintasis

Paskiepintasis portretas
Siulau pasiskepyti ir nesukti sau galvos, vistiek mirt reikes, amen.

pritariu

pritariu portretas
> Izoliuokite šitą subadytą šizorreniką, juk akivaizdu kad jam šalutinis trečio dūrio poveikis - ūmi demencija.

Niekur neileisti antivaxu

Niekur neileisti antivaxu portretas
Isigimeliai turi but izoliuoti.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
CITATA: Iš daugiau nei 6,8 tūkst. asmenų, iki šiol mirusių nuo COVID-19, pilnai paskiepyti buvo 511. SOVIETINIO RAGO PROPAGANDA SUBTILIAI NUTYLI, KAD SKAIČIAI "IŠ LUBŲ" NES NESKIEPYTŲ MIRTYS SKAIČIUOJAMOS NUO COVID ATSIRADIMO PRADŽIOS, O PASKIEPYTŲ NUO PILNAI SUVAKCINUOTŲ, DABAR NET TURINTYS DU SKIEPUS PRISKIRIAMI PRIE NESKIEPYTŲ- DURK TREČIĄ. DAUGIAUSIAI MIRŠTA NESKIEPYTI - PO SKIEPO.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Gera statistika- neskiepyti miršta po skiepo :))) Kiek tarp susirgusių subadytų zombių išlieka valstybinė paslaptis :)))

Malonu kai pasaulis valosi nuo

Malonu kai pasaulis valosi nuo portretas
Neskiepintu daunu.sie isigimeliai stimpa kaip muses.

Pasprinkit su tuo savo karantinu

Pasprinkit su tuo savo karantinu portretas
Pilnas miestas žmonių slampinėjančių , išdidžiai užeinančių į visus prekybcentrius, žuvų parduotuves, kavines, laisvai nešiojančių virusus, tik neskiepytiems šiukštu, net prie Rotušės eglutės neprieisi arčiau rodyk....Matome, jau kuris laikas nepaskiepytieji izoliuotii, o užsikrėtimų kaip buvo taip ir yra, netgi daugėja. Niekaip viruso nesunaikins rymantys namuose nepaskiepytieji sveikieji Čia tik fikcija patys draudžiat ir patys platinat .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių