COVID-19 statistika Lietuvoje: 272 nauji atvejai, mirė vienas žmogus

  • Teksto dydis:

Praėjusią parą nustatyti 272 nauji COVID-19 atvejai, nuo šios ligos mirė vienas žmogus, rodo ketvirtadienį paskelbti Valstybės duomenų agentūros duomenys.

Ligoninėse gydomas 51 koronavirusu sergantis pacientas, vienas iš jų – reanimacijoje.

14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų siekia 135,6 atvejo, septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis – 22,7 procento.

COVID-19 piką buvo pasiekęs 2022-ųjų vasario pradžioje, tuomet per parą buvo nustatoma daugiau kaip 14 tūkst. užsikrėtimų šia liga. Iš viso šalyje bent kartą koronavirusu užsikrėtė apie 1,19 mln. žmonių.

Nuo gegužės laikęsis nedidelis sergamumas COVID-19 ženkliau augti pradėjo rugsėjo viduryje.

Lietuvoje mažiausiai vieną skiepo dozę, kaip nurodoma statistikoje, yra gavę 68,5 proc. gyventojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

vel

vel portretas
corone nugalejo[ juk taip gyresi dulkys] tai kas jai liepe vel sugrizti? kazkodel apie mirtis nuo vezio ir sirdies ligu skaiciuku nera. butu tikrai baisu

vargsas

vargsas portretas
kiek dioenu laikys ta pacia mergaite

na

na portretas
čia tas kur girtas už vairo važinėja...ponas Čaplinskas jau seniai pranešė, kad sergamumas ir uždarymai bus...perspėjo..nors pats dar nieko nežinojo, tik tai, kad jau vežamos vakcinos...smailina liežuvius...tik Petingi vyrai ...Kalibatai primalę "Š" gėda tyli...už ką jie visi smailina liežuvius, nes jiems mokama....ponas Čaplinskas ar jau kur nors įsidasrbino..ar jau baigėsi ligos...jo pačio? Ką jis ten pusę metų gydėsi...ar tai buvo liga ponas Čaplinskai...gydikitės nuo neaiškių "virusų" savo organizme...nes jūsų diagnozė gali pasikartoti,..vėl kokiam pusmečiui, mums jūsų maldų tikrai nereikia...rūpinkitės savimi
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių