Ekspertai Vyriausybei siūlo tęsti karantiną

Ateitis

Ateitis portretas
Tai pamoka, kad prie valdžios nereikia prileisti konservatnikų ir 3,14derastų partijų.

to RAY

to RAY portretas
tai gali nešiot kauke dar kokią 20 metų, bet nemokyk kitų kaip gyventi. ...............vergams romos laikais galėjo nurodinėti. Dabar epochos visai kitos

Kėša

Kėša portretas
Kažin kiek "ekspertai " gauna babkių už tokius išvedžiojimus...

Ha

Ha portretas
Tegu visi debilai grįžta į durnynus

VAKCINUOKIS ,DALYVAUK PASIPRIEŠINIME,V.LANDSBERGIS

VAKCINUOKIS ,DALYVAUK PASIPRIEŠINIME,V.LANDSBERGIS portretas
TEGUL P*A*S*I*S*K*I*E*P*I*J*A VISAS S*E*I*M*A*S IR NORMALIAI DIRBA POSĖDŽIŲ SALĖJE. ARBA ATSISAKO MANDATŲ IR ALGŲ. VISIEMS MATANT

Ray

Ray portretas
Kada pagaliau Šimonytė su Dulkių supras kad Europa sunkiai serga koronke, ir nepavyksta jos sustabdyti. Gal geriau dviračio neišradinėtu ir pasimokintu iš B. Johnson iš Anglijos mokslininkų ir parlamento, kurie aiškiai pasakė kad žmonės bukite geri dar reikės pakentėti iki birželio pabaigos, kai bus dauguma suskiepyti.

rauginti kopūstai su rūkytom dešelėm

rauginti kopūstai su rūkytom dešelėm portretas
jeigu reikia del pliuso tegul tesia ta karantina, tik tegul kaukes lauke nuima, leidzia vaziuoti i kita savaivaldybe, viseims dirbti. Tegul buna tas karantinas nors ir simta metu.

Anonimas

Anonimas portretas
Ka tik parasytame komentare as turiu omenyje ta smirdanti raseiva "kopusta"

XXL

XXL portretas
Nuo taves ir tavo "komentaru" tokia smarve eina! Baik savo smirdancia rasliava.

Budelis

Budelis portretas
Kas su Lietuvos pastu darosi? Norint pasiimti siuntini ar laiska, reikia isstoveti puse dienos eileje? Cia kas? Alio!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Prašyčiau paskelbti visą tų paslaptingų ekspertų sarašą. Tauta privalo žinot savo didvyrius.....

Kopustas.

Kopustas. portretas
Ekspertai yra vaikysteje buve Sudu Tyrinetojais, jie plikomis rankomis kapanodavosi po sudus, ir tam jog atlikt kokia tai nors ekspertize jie Nusilaizydavo Sudinas bei issudintas rankas, tai taip ir ismoko buti ekspertais. Bet Bunant Sudu Ekspertu nereiskia jog tu gali buti ir Virusu ekspertu nes tai 2 skirtingi, nesuderinami dalykai kaip, kad Sudai ir Virusai.

Temide

Temide portretas
Manau, kad po visu karantinu, ne vienas tures sesti...

Ekonomistas

Ekonomistas portretas
Kas kas o kultūros sektorius gali ir palaukti, reikia panaikinti kaukės ir judėjimo ribojimus!!!!

Fama

Fama portretas
Manau kad laisvinačių reikia "vyriausybei"nes labai sukietėjo viduriai,o proto????????.

>

> portretas
Dabar dar 5 mlj. prieš tai valstiečiai 2 mlj. kuriuos pasiskolino beveik be procentų ir paliko nepaliestus naujajai daugumai, kol visko neišgrobstys, tol nenurims.

Giedrius

Giedrius portretas
Atlaisvinti ziedines savivaldybes reikia pirmiausia. Kur logika eiline dieną neužsikrės ,o jau savaitgalį užsikrės.Nereik ir savaitgalio dienų ,kas nori ir eilinę dieną malasi po miestą ir parduotuves.

To To pritariu

To To pritariu portretas
Rudenį valstiečiai ir ne įvedė karantino prieš rinkimus, nes liberalais su konservatoriais kiekvieną dieną per visas žiniasklaidos priemones juos kritikavo ir net gąsdino teismais dėl žmonių ir verslo laisvių ir ėjo į valdžią tam, kad panaikinti su ar, ymus, o kas iš to gavosi tai visi matom. Pavasarį Lietuva su covit 19 susitvarkė geriausiai Europoje ir jos ekonomika smuko mažiausiai o dabar net nieks neužsimena, kad skolinasimes 5 milijardus eurų

Kopustas.

Kopustas. portretas
Geriau Jau Keule Nusisert Nei Pastoviai Sert Ta SU - PIS - TA valdzia is kurios Tolko nei uz Kapeika. Keule tai bent papjausi gerokai ja nusiseres, o kas is valdzios???? O Is valdzios Tai Tik Vieni Nubesdeti Kampai.

to pritariu

to pritariu portretas
Nelygink piršto su ... Suvaržymai dabar ir pavasarį panašūs tik užsikrėtimų skaičiai skiriasi šimtus kartų.Tada pagrindinis ekspertas buvo veryga.Su jo pagalba palaidojom 3000 žmonių

šiap

šiap portretas
Politikai privalo deklaruoti privačius interesus susijusius su verslu, tuo tarpu tų pačių politikų "iš oro" nukelti "ekspertai" tokių interesų deklaruoti neprivalo . Labai patogu ir "zakonno " vystytis korupcijai.

pritariu

pritariu portretas
KonservatBoševikai visa laiką lojo ant valstiečių, kokie jie blogi, kaip varžo žmonių laisves, o patys suvarė žmones į getus, laimėjo rinkimus apgaule.baigs jie savo vykdoma golodomora demokratišku Maidanu Lietuvoje.

Nieko naujo Marijos zemej

Nieko naujo Marijos zemej portretas
Kažkodėl kai valdė valstiečiai su veryga, tai konservatoriai kiekvieną dieną kritikavo juos už suvaržymus ir zluhdomą verslą, o atėjus į valdžią žadėjo savo 130 punktų planą covit19 suvaldyti, tačiau jau 100 dienų valdžioj ir jokių pasikeitimų po valstiečių ir nieks jau ne kritikuoja jau karantino ir verslo zlugdymo

Kopustas.

Kopustas. portretas
Kokiems Velniams Tada Reikalinga Ta SU - PIS - TA Valdzia, Jaigu lietuva Valdo Ekspertai? Valdzia Tik Eda Is Musu Ranku Ir Besda, O Nieko Daugiau Ir Nemoka.

I kova!

I kova! portretas
nuo pirmadienio - visi i kova ! Kadangi gavenia- be sexso ir mesos!

Klp

Klp portretas
raudonkoncerviu troliai dirba

manau

manau portretas
Konserwatnykui " Runkeliams" nepatinka, kad žmonės teisėtai klausia apie atsakomybės paskirstymą bei politikų ir ekspertų sąsajas su prekybos centrais :) Uch beretnykas korumpuotas išverstaskūris.

Anonimas

Anonimas portretas
Matai būtų lietuvoi visai kitaip jeigu lietuvoje būtų tikras lietuvos prezidentas o ce tik k??????? Ir nieko viską valdo kažkokie p???? Ai o ce mūsų gerą laisva lietuva

tai

tai portretas
Klp robotas įsijungė :))))

pamenu

pamenu portretas
> Runkeli. Pavasarį niekas nežinojo su kuo susidūrė , kaip kovoti, kokios priemonės veiksmingos ir taip toliau. Rudenį vyriausybei buvo daromas milžiniškas spaudimas, kiek pamenu ir tamsta klykėte esą genocidas, pilietinių teisių pažeidimas, Verygą į teismą ir taip toliau, tai ko dabar neūbauji beretės gumą tampydamas? :)

K

K portretas
Iš kur tie ekspertai išsigimrlai stsirado kaškokie išgamos valdo lietuva

Runkeliams

Runkeliams portretas
Ko tylėjot per pirmąjį karantiną,kai užsikrėsdavo po 10-20 į dieną ir karantino sąlygos buvo dar griežtesnės.O dabar kai vyriausybė puikiai tvarkosi su verygos palikimu -iki 4000 užsikrėtimų,tai pradėjot smirdėti.Stipkit ,jei nenorit gyventi.Vaikščiokit be kaukių,ištisą dieną šliaužiokit po parduotuves ir vaidinkit drąsuolius.Tik neinškit prie krematoriumo durų paskui

>Klp

>Klp portretas
Labas Robotuk. Ta jau pasisuko galvos varštelis ir isijungei patriubyt įrašyta maldele?:D)

Renata Sen.

Renata Sen. portretas
Negalima taip gyvent. Visi matome kad jau metai karantino(su trumpa pertrauka) o žymesnių pandemijos suvaldymo požymių nėra. Nesistengiama surasti strategijos leidžiančios tokiu metu gyventi normalų gyvenimą. Tik ribojimai. Korona pati nesibaigs, skiepai irgi kažin ar užtikrins jos pabaigą, kadangi niekas nepažysta šio viruso iki galo ir negali užtikrinti poveikio..Taigi, laikas baigti karantinus, tuo labjau, kad įstatymuose tokia ilga visuomenės izoliacija( vadinant ją karantinu) nenumatyta. Skelbkit nepaprastąją padėtį arba leiskit gyvent su visom rizikom. Nes galime sulaukti visai liūdnų rezultatų. Kur kas sunkesnių nei dabartinė padėtis

Klp

Klp portretas
Užuojauta jums p. besikeikianti ir besikoliojanti Kremliaus šunauja (sovietiniai kolonistai, kolaborantai, Karbauskio žalios vištos spaudytojai bei kitos Lietuvos atmatos ir atmatėlės). Jūsų kvailumas beribis. Ar jūs susiriesdami keiksitės, ar jūs taškydamiesi nuodingom seilėm koliositės, niekas jums nepadės.

Vladimiras

Vladimiras portretas
PAVARDES PRAŠOME IŠVARDYNTI TU TAIP VADINAMU ,,SPECIALISTU''?

ooo

ooo portretas
gerai,kad as uz sita valdzia ir nebalsavau....bent mano sazine rami...

Koziol \\\\\.../////

Koziol  \\\\\...///// portretas
Vagių susivienyjimas.

tai

tai portretas
Nekuklus klausimas. Ar "ekspertai" privalo viešai deklaruoti savo bei savo artimųjų sąsajas su stambiu verslu, tarkim su milžiniškus pelnus dėl įvestų ribojimų gaunančiais prekybos centrais? Kaip suprantu puiki niša korupcijai.

varnas

varnas portretas
kas tie ekspertai, kas tokie yra sindromai ar ten molai nera aišku, juk jau marsa pasekė o koki lygi mokslo turime šios dienos rytas buvo nuspalvintas mokslo žinoves vėl moteris makaronus dalino per radijo taška, l r t, taip gal surinkime šiukšles covido 19 ir siuskime į marsa tegul ten plinta nauji karantinai o mes nugyvenkim be ekspertu siulimu, mums lengviau bus ta našta užbaikti , juk esam ne manikenai ir nerobotai, metai laiko velkates be jokio gero gyvenimo švaros trugdžiu, o dėl kuo ten tie renkasi posedžiauti kompanija ekspertu juk iš lovio pinigu pasisemti už pasakas juodo darbo niekam nenaudingo, juk polit valandelė pravesta., ir išsakyta tylos ar aišku jums runkeliai, karantinas tesiamas,

idomu

idomu portretas
> "to idomu". Man priklauso kita vieta, daug patrauklesnė nei Lėbartai,taip kad užleidžiu jums vietą , o klausimas apie atsakomybę išlieka. Manau, kol neišgrobstys ES milijardų ,tol nesiliaus marine žmones.

SARMATA

SARMATA portretas
Tranų spiečius tie ,,ekspertai"

Buduliai

Buduliai portretas
Pasakykit kur nėra karantino-aš ten važiuosiu

to idomu

to idomu portretas
Kai tave pakas Lėbartuose,tai nereikės niekada rūpintis maitinimu

Garliava

Garliava portretas
75 metams uzslaptinti kgbistai dirba savo darba. Stebekite kas darosi Armenijoje, Azerbaidziane, Gruzijoje, Ukrainoje... Tokius pat neramumus galimai norima sukelti ir pas mus. Paziurekite kas musu "valdzioje"???

idomu

idomu portretas
Jei jie "ekspertai", tai gal gali patarti, kuo pamaitinti vaikus ir kaip apmokėti raudonuojančias sąskaitas? Gal iš varganų 257 eurų? Kas jie tokie? Suprantu tik tiek, kad žmones suvarė į getus ir dabar marina golodomoru. Kaltų nėra, nes niekas neneša asmeninės atsakomybės, vyksta žaidimas - aš ( vyriausybė) nekaltas, aplinka - ekspertai patarė, o ar ekspertai neša asmeninę atsakomybę už patarimų pasekmes? Apskritai, kas neša atsakomybę už pasekmes?

!

! portretas
Valdžia gudriai sugalvojo:ekspertai patarė,mes paklausėm ir patvirtinom!Pulkit ekspertus,jeigu nepatinka,valdžia ne prie nieko

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Mistiniai ekspertai kurių sąsajos su stambiais prekybos centrais nežinomos praktiškai valdo Lietuvą ir neneša jokios atsakomybės už pasekmes.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Lietuviai Kantrus zmones, kita Salis jau seniai butu su Traktoriais Nugriove Valdzios Palapine.

to Q

to Q portretas
litovcai pabegs o i ju vieta ir televivo buriai atvarys

Jan-na

Jan-na portretas
ekspertai...ar jus nenuprotejot ,kiek galima ikalintus zmones laikyti,mastykit ,valdzia sulindo po lapais bijo nosi iskisti,kazkokie ekspertai vairuoja sali kulversciais zemyn,priejom lepto gala isrinkdami tokia valdzia

o

o portretas
kas tie /expertai/? ar tik ne /gerosvalios/ liblaisvos mergeles su iskaba /nasewilno/?;;;

Anonimas

Anonimas portretas
Pi.de.ras.ines valdzios terorui tauta TURI TEISE ir PAREIGA priesintis NET SU GINKLU RANKOSE. Jeigu stribai saudys i zmones - zmones saudys i stribus. Uz laisva Lietuva.

O.

O. portretas
Musu vyriausybe net nesusimasto kad po koronaviruso gali prasideti masines emigracijos is Lietuvos "pandemija"

Budelis

Budelis portretas
O as manau, kad jie specialiai provokuoja neramumus. Bando, kiek zmones kentes. Blyn, nespesit is savo Vilniaus isbegti!

Kopustas.

Kopustas. portretas
Ekspertai yra Sudmaliai, jie galetu is Sudo Isspausti Varske ir ja Gardziai Suvalgyti.

nusikalstami ekspertai

nusikalstami ekspertai portretas
Kas tie ekspertai ar kas nors pasidomejo, is kur jie tokie atsirado ar jie isvis nusimano nors biski apie virusus apie virusologija, imunologija, man ziurint i situos ale expertus atrodi kad jie visiskai nesigaudo sioje srityje, jie tiesiog ira surinkti artimi pazystami musu valdzios, siek tiek nusimanantys apie virusus nors taip neatrodo, ir dabar sitie ale expertai ir valdo musu lietuvele, o musu rinkta valdzia ira visiskai bedante pavaldi neaiskiems zmonems ,tai beveik panasu kaip valdzios uzgrobimas logiskai mastant

Degutas

Degutas portretas
Atidaryti savivaldybes! Jau uzkniso mankurtai! Kokia cia valdzia, cia nevykeliai! Salin tokia "vyriausybe"!

Dalia

Dalia portretas
Atlaisvinti savaitgaliais žiedinių savivaldybių judėjima.

Klaipėdiškė

Klaipėdiškė portretas
Panašu, kad tiek prisimalė š.....o, kad dabar nebežino, kaip išeiti iš to karantino

B

B portretas
Uzsipis*** jus su savo karantinais BL ,uzpi** negyvai jau

kavenskis

kavenskis portretas
Atsiminkit situ ekspertu pavardes kai ateis revoliucija kabinsim juos kaip papuosalus ant gatves stulpu o ju seimas ir gimines siusim i Sibira gelezinkeliu remontuot.....

Pasiūlymas

Pasiūlymas portretas
Nenorėtų tie expertai prastovose pabūt?

Kopustas.

Kopustas. portretas
As ekspertus asmeniskai priemu kaip uz Menininkus, o kas liecia mena tai jau beda, menininkai visi iki vieno su didele smegenu beda. Tarkim kodel menininku neima i Armija, atsakymas paprastas, Menininkas Butu Duxas Armijpje, Skalbtu Kareiviams Triusikus bei Kojines, vat uz ka as ir skaitau ekspertus. Todel ekspertai su didele smegenu beda ir prigalvoja mumskaip Bezdzionems visokiu Bajeriu.

Raeivis

Raeivis portretas
Trejospalvės burnų dangalai galėtų būt keičiami į vienspalvės siūtas.

Idiotai jie, o ne „ekspertai“

Idiotai jie, o ne „ekspertai“ portretas
Kai buvo šalčiai, per kuriuos žūsta visos bakterijos ir virusai, buvom priversti nešioti antsnukius, kurie neleisdavo kvėpuoti grynu oru. Ir štai atėjo laikas, kai „ekspertams“ dašuto, kad toks valdžios su savo „ekspertais“ tebuvo tik žmonių kankinimas. Tai ne perteklinis reikalavimas, o KANKINIMAS! Kaukės išėjus į šaltį būdavo drėgnos, nes po jomis pradėdavo bėgti nosis, o įėjus į šiltą patalpą, dūsdavom nuo oro trūkumo, nuo veidų pradėdavo žliaugti prakaitas. Bepročiai laikė visą žiemą žmones ant lenciūgo, vis apdovanodami baudomis. Negaliu atsistebėti kaip jie panašūs į gestapininkus. Kaip galima šitaip nekęsti savo liaudies, kad tokiu rafinuotu būdu kankinti?

Žaliasis valstietis

Žaliasis valstietis portretas
Lengva žarstytis tokiais pasiūlymais kai esi mokesčių mokėtojų pinigais mintantis ekspertas, gavęs darbo vietą dėl to, kad senelis buvo AMB sugėrovas. Bėda tik ta, kad tuos mokesčių mokėtojų pinigus turi kažkas sukurti ir tas kažkas- žmonės dirbantys privačiose įmonėse arba turintys savo verslą.

Prasirges

Prasirges portretas
Niekas jau nebetiki is oro trauktais skaiciais, laikykit laikykit uzdarytus, kai zmones iseis i gatves, tada jau bus jum velu :)

selfi

selfi portretas
pasidaryti.../

Petras

Petras portretas
Tamsta reikėtų pasiusti padirbėti koroninėj renimacijon.

w

w portretas
man atrodo ekspertams korona vyrusas i smegenine ilindo
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių