Kodėl net ir pasiskiepijusieji nuo COVID-19 turi dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius?

Grįžti į straipsnį

Mok.

Mok. portretas
Ar supranta žmones kad tas kaukes gamino, vežė iš Kinijos kur yra didžiausias užkrato židinys.Tai kaip suprasti ,žmones judėti laisvai negali po pasaulį ir savo šalyse o visos prekės pramoninės, maisto atkeliauja i Lietuvą ir kitas šalis.Niekaip nesueina galai,pandemiją ir visos saugojimosi priemonės prieš virusą( kovida).Kur melo pradžia ir kada bus pabaiga, kur Tiesa ???

Tei.

Tei. portretas
Kaukių dėvėjimas gali būti pačio žmogaus apsisprendimas.

Tei.

Tei. portretas
Policiją aiškiai pasakė, turiu straipsnį kad galimybių pasas nėra asmens dokumentas kuris butu prioazintas.Jo LRKonstitucijoje nėra pripažinto ,vadinasi yra negaliojantis.LRKonstitucijos 7 straipsnis. Gali būti tik atliktų skiepų pažymėjimas ,knygutė. Todėl bausti ar neileisti i viešas vietas piliečių ,kurie jų neturi , neturi teisės.O bausti piniginėmis baudomis tuo labiau, tai nusikaltimas.

Baisu kas dedasi

Baisu kas dedasi portretas
Todėl kad jų privežė nežmoniškai daug, reikia iš prekiauti, nes jos turi galiojimo laiką, nebent neturi, bet juk tą mėlyna spalva tai yra vaistai ,kurie pasensta ir išgaruoja.Antrą:, Skiepas neapsaugo nuo kovido ,negi neaišku ,kad pumpuoja ne vieną kartą vakcinas ,vadinasi jos neveiksmingos .Dar neaišku kokios pasekmės bus, vieniems greitai gali pasireikšti ,kitiem po kelių metų ,ar metų vienų.Dabar išgalvojo dar kažkokia uztvirtinancia dozę, tai kas yra tas Skiepas, taip atrodo, kad dažais kokiais būtų padengiamas paviršius.Gruntas pirmas sluoksnis būna, antras,kokia nesąmonė su tais skiepais ????Ir Viešpatie kas dedasi, eina,stovi eilutėje, kaip i krematoriumą buvo vedami Hitlerio laikais žmonės naikinimui.Nieko tiksliai nežinodami, o tie kurie organizuoja visą šitą ir jeigu bus blogai žmonėm, tai jūs visus susiras žmonės bur žinote bus blogai tada nepasakysite kad buvote suklaidinti tai bus nepasiaiškinimas.

todel

todel portretas
kad juos reikia prastumti, o kas daro pelna ,mes visi zinom!!!

Vaistininkas

Vaistininkas portretas
Kaukių neperka. Bepigu patarinėti.

Saulius

Saulius portretas
Iprasta medicinine kauke yra per silpna apsaugoti nuo virusu. Reikia respiratoriaus FFP2 arba FFP3, bet per juos sunkiau kvepuoti . Skiepai NEAPSAUGO , vis reikia dar skiepyti kol tapsime ligoniais ir pirksime daugiau vaistu Tai yra FARMACIJOS verslas.

piktiems vakseriams

piktiems vakseriams portretas
ne tik reikia kaukes nešioti. Jiems ne pro šalį būtų į nosis kiaulės žiedus dar suverti ir po auskarą metalinį į dešinę ausį (vergo simbolis) įverti. Jie to verti.

KLAUSIMAS

KLAUSIMAS portretas
AR SKIEPAI SUDARO GALIMYBĘ NUMIRTI LENGVAI ???

Anonimas

Anonimas portretas
Todėl kad tie eksperimentiniai "skiepai" yra kvailiams mulkint bet kvailiai to nesupranta nes jie yra kvailiai.

4

4 portretas
Kaukes būtinos kad nusilpninti atsparumą kvėpavimo takų ligom

Jeigu

Jeigu portretas
organizmo imunitetas silpnas,tai jokiom kaukėm jo neapsaugosi nuo virusų,ar tai būtų Corona ar kokie kiti virusai.

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Bandymo ir eksperimento aukos, būtinai turi dėvėti antsnukius, nes jie tapo viruso nešiotojais.

Taip

Taip portretas
Jis padeda, tikrai. Dešimt pirkau balandžio menesį. Ir korona nesirgau. Tikrai padeda

Pilietis

Pilietis portretas
Kiek kartų aš galiu kartoti,kad jokios medicininės kaukės(ar dar kokios kitokios įskaitant ir respiratorius,kurie yra skirti apsaugoti nuo dulkių)neapsaugos ir neišgelbės nuo viruso,jeigu jis tikrai yra!Covid-19 virusas yra 0,1 mikrono dydžio(kaip pvz.paprastoji bakterija turi 2 mikronus,o žmogaus plaukas yra 80 mikronų storio!) Tai apie kokią apsaugą gali būti kalba?Medicininė kaukė Corona virusui tai tas pats,kas aguonos grūdui futbolo vartų tinklas!O ką čia kalba kažkoks vaistininkas,manau apšikt tuos jo samprotavimus.Čia viskas skirta tam,jog kuo daugiau makaronų ant ausų žmonėm prikabinti.

Ricardas

Ricardas portretas
Prispricuoti tampyti tuos ale medicininius skudurus turi del to kad jie visiskai yra nesusije su tariama pandemija...tai tiesiog Paklusnumo, Nulankumo visom valdziom irodymas ir tiek. Valdziazmogiams yra malonu matyti kaip ju avinai klauso kiekvieno ju nurodymo. Taskas !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių