Konfliktas poliklinikoje: karščiuojančiai pacientei medikė pasiūlė gydytis arbata

PRIE RUSO BUVO GERIAU

PRIE RUSO BUVO GERIAU portretas
skundu nebuvo ,buvo pavyzdine poliklinika.Viskas buvo nemokama..Aptarnaujami zmones be eiles karsciuojantys ,nesciosios ,karo veteranai ir invalidai ir donorai ir kt.Ta pacia diena ar kita tai butinai ,galejai patekti pas kardiologa ar kita specialista ,i sanatorijas siusdavo ir t.t. Bet tik viena buvo beda daktarai gaudavo iki 100 rubliu ,veliau kas 5 metai pridedavo po ,desimt ,niekas nesiskunde ,kad gripo metu reikia dirbti virsvaldzius ar vaziuoti i namus ,jokiu priemoku ar kefyro uz kengsmingas salygas ,galima tik isivaizduoti kaip daktarai ir sesutes kiauras dienas tupi toje istaigoje ir kvepuoja gripo virusu,o juk ir vaiku turi ir serganciu tevu ,niekas per tiek metu nepastate naujos istaigos,kaip prie komunizmo ikiso i bendrabuti taip zmones ir vargsta ,dar gerai ,kad ten zmones is viso dirb a,ka jie net neturi jokiu pietu pertraukos ,atidirba poliklinikoje ,o kiek dar iskvietimu i namus,o ir masinu neuztenka.Seni iseis nauji ten uz centus nedirbs,-emiguos.kur tada nubegsim?

joo

joo portretas
Konfliktiska bobele

Anonimas

Anonimas portretas
Kai kurie gydytojai jaučiasi dievaičiais, kas patinka, kas nepatinka, jie visur teisūs, pasakymas—-“ nepatinka keisk gydytoja”

pacientas

pacientas portretas
jeigu jau eini i jurininku poliklinika ,turek gelezine sveikata.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Ten yra kažkas baisaus, tėvukui mano sveikata sušlubavo, pradėjo dusinti daugiau pajudėjus, krutinės srityje skausmas, nestabilus kraujospūdis ir t.t.. Tai jį šeimos gydytoja nuo skrandžio gydė, gerai, kad pakeitė polikliniką, pasirodo problemos su širdimi, reikia skubiai operacijos. Jei jūrininku poliklinikoj būtu likęs, tai tėvas senai po velėna būtų. O ir man lūžo koja ( blauzdikaulis ir šeivikaulis, darė operaciją), po 5 mėn sunkai su viena lazda pasiramstydamas vaikščiojau, tai šeimos gydytoja pasakė, kiek dar šlubuosi, uždarau biuletenį, o tu daryk ką nori, imk atostogas ar ką man nesvarbu. Tik piktuoju, ir biuletenį pratęsė ir dokumentus sutvarkė neįgalumui gaut. Šitoj poliklinikoj, dauguma gydytojų tingi dirbt, nemoka bendrauti ir pnš., nors aišku yra ir gerų ten specelistų, tik, kad mažai :(

PASISAKYMAS

PASISAKYMAS portretas
Pasibaisėjusi esu šia gydymo įstaiga.Gydytoja pinigus ėmė, o vyrą į kapus nuvarė....Pačiai tekdavo med. komisiją ten eiti, tai spaudimą iš ,,lubų,, užrašo, 120/80 , nors turiu trečio laipsnio hipertoniją.Konvejeris ir pinigai, tai viskas kas rūpi ten dirbantiems, į žmonių sveikatą jiems nusispjauti.

gripas

gripas portretas
Kiek zinau jurininkai,gydytojai moka 600 euru,seselei minimuma.Tai kas cia labai ziures i tuos pacientus.Dar ir laikas normuotas,pasakyti labas ir viso gero.Daugiau laiko nenumatyta....

Vita

Vita portretas
Man taip pat bronhitas bet gydytoja rimti vaistu taip ir nepasKyre tad kaip isgyti

Mis L

Mis L portretas
Nereikia būti „pupuliais“ ir reikalauti sau dėmesio, kurio galimai trūksta. Einant pas gydytoją reikia gerai apgalvoti ir trumpai ir aiškiai išdėstyti savo nusiskundimus, be abejo perspėti apie turimas alergijas ir lėtines ligas. Šiuo metu gydytojų krūvis beveik dvigubas ir tikrai nėra kada „terliotis“ su „supermamytėmis“, norinčiomis visus ir visur auklėti. Kartais net gėda klausyti prie gydytojo kabineto tokius ir panašius skundus. Kantrybės ir sveikatos!

Jūra

Jūra portretas
Šioje poliklinikoje yra viena gydytoja - chirurgė, kuri į darbą vėluoja mažiausiai pusvalandį. Visi žino apie tai ir tyli, ligoniai kantriai laukia, o vadovybė apsimeta kad viskas gerai.

Visi pervargę

Visi pervargę portretas
Kalbėti reikia, turi alergiją, tai ir sakyk visiems kas vaistus rašo. ANT KAKTOS NEPARAŠYTA.

Lalaa

Lalaa portretas
Nenuostabu. Man nuo SUNKAUS gripo išrašė ibupromo :D

Liūdna

Liūdna portretas
Vadovas , atėjęs iš TLK, tikrai moka dirbti, rado kompromisą. Baisu gydytojos abejingumas, nežmoniškas elgesys...

Anonimui

Anonimui portretas
Užjaučiu dėl Jūsų blogos patirties, tačiau noriu pasakyti dėl gyvūnų gerų gydytojų: gyvūnai gydomi privačiai, taip kad ir veterinarų pastangos už tam tikrą kainą būna atitinkamai geresnės, nei medicinoje. Linkiu visiems nesirgti!

Londei

Londei portretas
Tie kas Londei pašalpiniais būna ar kaip vergai fabrike dirba, tai paracemol ir tepasiūlo. Tikriems anglams gydymas skirtas ne kaip emigrantams, o ir pasiskųsti nėra kam,nes esi tik importuotas gyventojas. O savoj gimtinėje ir saulė šiltesnė ir kaip matai skųstis galima.

To Rlmman

To Rlmman portretas
Turėtum tu tokio paraceto, kaip Londone ar Osle, netauzytum nesąmonių

Rlmman

Rlmman portretas
Kiek uzpiso tie skundikai. Varykit i londona. Apart paracetamolio nepasiulis nieko.

>To BenasPrieš 3 valandas

>To BenasPrieš 3 valandas portretas
"Tu esi konservatorine prostitutė ,tokius kaip tave vyt iš Lietuvos išgama" Oho, ir prostitutė vienu metu ir išgama esu? Beje nebuvau, nesu ir niekada nebūsiu konservatorium. O tu išsidavei, kad esi valstietis ir verygos padlaižys, tuo jam dar labiau pakenkdamas savo nevaldomu įsiūčiu. Tiesiog, kaip VISI, bjauriuosi jo durnystėm, nežabotu siautėjimu, ir tiek. Nesiūsk taip baisiai, nes tulžis išsilies, kepenys neatlaikys, skrandis plyš, širdis sustreikuos, gausi infarktą ar insultą ir išvyksi ten anksčiau laiko, iš kur nebegrįžtama.

Danutė

Danutė portretas
Ne tik Jūrininkų, bet ir Taikos pr.esančioj poliklinikoj, ta pati velniava.Dauguma gydytojų, sovietmečio mąstymo, solidaus amžiaus, elgiasi taip lyg Sveikatos centras, būtų jų privati nuosavybė.Susireikšminusios iki " begalybės". Kadangi viskas " kompiuterizuota, tai visa darbą atlieka slaugytojos, nes jos jaunesnės, ir geriau " draugauja" su technologijom. Šiuo metu yra jaunų, kvalifikuotų gydytojų trūkumas, tai turim, ką turim.

Anonimas

Anonimas portretas
Nusivylusi esu sita ligonine pies 2 dienas buvau pas angiochirurga grubumas tai siaubas vaziuok i savo miesta ir ten tegul pjauna koja nors buvau siusta persviesti kraujagysles bandoma pagelbeti sis gydytojas tai nevertas to vardo gyvunus veterinarai gydo ir elgesi geriau

@

@ portretas
Jūrininkų p-oje BAISU - ojojoj kiek ten visko buvo ir yra.....

Juozapas

Juozapas portretas
Nusprendė negėrusi, kd jai antibiotikai netinkami. Kazkokia psichė.

Sprendimas

Sprendimas portretas
Suprantama, kad gydytojų krūvis didelis, apgultis ir didelė atsakomybė dėl gyvybės. Nes gripas nesirenka amžiaus,lyties soc.grupės žmonių. Kaip medikui būti abejingui dėl kito sveikatos? Kaip suprantu iš straipsnio konfliktas bandytas spręsti "viduje", kažkam pritrūko geranoriškumo ar kompetencijos dėl problemos sprendimo, todėl išeitis -viešumas. " gaisrus reikia gesinti čia ir dabar "

Buvusi paciente

Buvusi paciente portretas
Daug metu buvau uzsirasius sioje poliklinikoje,gerai,kad rimtu ligu nebudavo. Bet pradejo blogeti savijauta,del tam tikru priezasciu. Pradejau dazniau lankytis,tyrimu reikia prasyt ir maldaut,vis kam tau reikia,jum nieko nera,viskas is nervu. Siunte pas kunigo,psichologo,neva jie man pades.Visur apsilankiau,visur rado problemu,taciau gydytojai nebespejau parodyti visu atsakymu,ka rado. MIRE. Pasirodo ji pati sunkiai sirgo. Poto priskyre kita gydytoja,kur sesute ten virsesne ir viska aiskina mandrai ir tyciojas. Vel prasydavau siuntimu pas kitu specialistu,taip pat nenoredavo israsyt,nu ir ka vel rado problemu,pavojinga bakterija. Bet atgal pas jos nebegryzau,persirasiau kitur. Kas per gydytojai,jei nesistengia padeti,o privercia jaustis zmoniems kaltiems einant pas juos.....kiek neina,prisilaukia,tada jau buna per velu..

Algis

Algis portretas
Pabegau is tos gydyklos ,tik galiuos ,kad to nepadariau anksciau.Gyditoja Baranauskiene su jos “ sesute” kuri tik savo pazystamus be eiles aptarnauja.

To Benas

To Benas portretas
Tu esi konservatorine prostitutė ,tokius kaip tave vyt iš Lietuvos išgama

Vidma

Vidma portretas
Anksčiau ši poliklinika buvo pavyzdinė.

Benas

Benas portretas
Tai tik Verygos „reformų“ daigeliai. Dar ne to jis pridirbs. Kartu su juo baigia išprotėti ligoniai ir gydytojai, bet jis vistiek anot Karbauskio „geriausias visų laikų ministras“, nors visi matom, kad jam pasiraitojus rankoves pasidarė medicinoj visiškas chaosas. Vargšai jo buvę psichiniai pacientai, kuriuos jis „gydė“, vargšais daro dabar visus ligonius ir medikus. Jis elgiasi tarsi išprotėjęs . O gal toks ir yra?

Pacientas

Pacientas portretas
Idomu pavarde daktares...

Nu jo

Nu jo portretas
Kad ir su nugaros skausmais nuėjus penkiasdešimtmečiui nuėjus pasako tokiam jaunam nugara negali skaudėt.Tyrimų jokių , vaistų nereik.Pratimėlius padarysi ir praeis.O tada gripo epidemijos nebuvo ir žmonių mažai buvo.Laikraštyje rašė reklamas kad kuo daugiau žmonių prisirašytų.O patys kai ateini atsikratyt nori.Kaip kitaip paaiškinsi.

Nestebina

Nestebina portretas
Kad ir mano šeimos gydytojai nelabai rūpėjo kai kildavo aukštas kraujo spaudimas.Nei pati vaistų skyrė , nei prie kardiologo siuntė.Sakydavo kad sukyla nes bijau gydytojų.Ar nejuokinga kad pusamžė moteris bijotų gydytojų.Taip tęsės iki tol kol nepatekau prie kitos gydytojos, poliklinikos vyr.vadovės kai mano gydytoja buvo atostogose.Tuoj vaistai buvo išrašyti net neprašant ir net kompensavimo pasas.Pasakė kad rimta liga ir vaistų negeriant insultą galimas.Galvoju gal ir man keist kitą šeimos gydytoją , jaunesnę.

Senis

Senis portretas
Apšale ten

Saule

Saule portretas
Per TV gydytojai taip meiliai kviecia susirgus kreiptis pas gydytojus o kai nueini tai dar labiau sveikata sugadini.Man temp.buvo 37.1 gydytoja sake nedirbingumo lapeliu negausit.pagerkit arbatu,medaus ir praeis.O mano savijauta blogejo ir kita ryta issiprasiau padaryti rentgena,buvo plauciu uzdegimas.

Na taip.

Na taip. portretas
Tikrai galima su tom arbatom issigydyti. Bet kai patys ne medikai ir kuo sergam nezinom gal geriau neeksperimentuoti.

ministerija ligoniui pas gydytoją skiria 10 min

ministerija ligoniui pas gydytoją skiria 10 min portretas
ministerija ligoniui pas gydytoją skiria 10 min ir bėk lauk GREITAI GREITAI kad eilių nebūtų .....poliklinikos naikinamos gydytojų mažinama.... taip medicina ir RITASI žemyn į ligonį nieks nežiūri

Edita

Edita portretas
Iš tiesų, jau gydytojų atsainumas veda iš proto. Na neturi žinių,kantrybės -eik lauk. Patikėkit -į tą vietą tikrai ateis kitas-tikras gydytojas o ne tariamas.

As

As portretas
Ne syki teko is draugiu girdeti kurioziskus atvejus apie seimos gydytojus.Sakodirba septiniasdesimtmetes.Kuriom reiketu jau ilsetisir todel nesugeba tinkamaiatlikti savo darbo.Ar taip yra klaipedieciai?

Pensininkė

Pensininkė portretas
Kodėl neminima gydytojos pavardė?Gal atsirastų daugiau jos darbu nepatenkintų!

Kol

Kol portretas
Laiško autorė draugaus su tonzilitu, tol turės problemų.

Ten

Ten portretas
tikrai yra problemu,bet yra beda ir su miniomis serganciuju.Si poliklinika pereme daugeli uosto imoniu ligoniu,kurie dirbo sunkiomis salygomis,daugelis yra seni ir ligoti.Darbas dideliu kruviu ir su lazareta primenanciu elektoratu, varo gydytojus is proto....neneuostabu,kad pritruksta sveikatos,nervu, laiko ir demesio serganciajam.Bet cia nebe vien gydytojo problema.Supuvusioje valstybeje supuvo ekonomika,politika,mokykla ir medicinos sistema.Nereikia lipt ant auksto stogo,kad pamatytum,kas laukia LT dvarelio medicinos sistemos po metu kitu.Gydytojai,poziuris i juos ir kruvis merdejancio LAZARETO nepakeis.Mediku emigracija ir mokama medicina padarys savo.......Viskas pereina i agonija,pykcius,skundus ir zeminimus.Gaila,bet tik tokia medicina LT dvarelyje FORMUOJASI EILINIAM ZMOGELIUI....-..kaipo ir svietimas,socialine sfera....gydykites ir melskites pinigai baigiasi nes visagalis,viska issidalines verslas liberalios mokesciu n e b e v e z a....

Ona

Ona portretas
Medikai dirba aplaidziai net nepaklauso.šeimos gyditoja savaite kišo visokias tablėtes .pakliuvus pas kita gyditoja atliko viska ir nustatė stipru bronhita trečia savaitė antibiotikai.

Teisingai

Teisingai portretas
Aš asmeniškai gydžiausi tik arbata. Gėriau žolelių arbatą su medumi ir be. Pasveikau. O vaistų jokių stengiuosi nevartoti.

R

R portretas
Ir vel "sausi" gyditojos pateisinimai. Nei tas vadovas ka aiskinsis, nei ministerija. Varna varnai akies nekerta.

Jomanė

Jomanė portretas
Tai tokiai medikei atimti diplomą ir tiek . Na negalima tyčiotis iš sergančio žmogaus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių