Situacija prastėja: Lietuvoje COVID-19 diagnozę išgirdo 1298 žmonės, užgeso dar 16 gyvybių

S.S.S.

S.S.S. portretas
čia tik Lietuvoje idiotizmas toks. Grįžo brolis atostogų iš Škotijos, tai pas jų tokių nęsamonių nėra. Grįžo per Lenkiją, kad nereiktų jokių izoliacijų kvailų, kaip ir visi kiti protingi daro. Po to važiavo su mašina į kelionę, po Lenkiją, Vengriją, Rumuniją ir kt. tai niekur nėra tokių nesąmonių. Kaukės niekur nereikalingos, visi gyvena savo gyvenimą, dieną ir naktį verda veiksmas. Visi linksminasi kaip niekur nieko nebūtų buvę. Bet tik grįžti į Lietuvą ir pamatai klounadą.

taigi

taigi portretas
Viskas gerai, tovariš dukys 130 punktu pandemijos suvaldymo planas vykdomas konservatkomunistiniu tempu, po SEL koncerto su 15 tūkstančių silkių ir Sostinės dienų su 200 tūkstančiais dalyvių laukia Tautų mugė, kad tik virusas sėtusi ir plėstusi, kad tik ES skirtų milijardą išvogimui.

idomu

idomu portretas
Visur Europoje gerėja, o Lietuvoje prastėja, ką apie tai mano valdantis žydrasis režimas ir režimo varžtelis dulkys?

taigi

taigi portretas
Kol paskiepyti besimptomiai "dievai" užkrėtinės normalius žmones, tol taip ir bus.

Daktaras Mengelė

Daktaras Mengelė portretas
Nesiskiepykite. Mano moksliniams tyrimams labai reikalingi neskiepyti.

Amoralu

Amoralu portretas
LRS Sveikatos komitetui siūlau padiskutuoti tema Teismo psichiatrijos konferencija, rugsėjo 16-17 dienomis 5 ŽVAIGŽDUČIŲ brangiausiame viešbutyje KEMPINSKIJ. Kaip Naujos Vilnios psichiatrinės ligoninės direktorius Germanavičius ir Valstybinės teismo psichiatrinės tarnybos direktorė Martinkėnienė (abi įstaigos priklauso SAM Dulkiui) tratins ligonių pinigus organizuodami brangiausią, gurmaniškiausią konferenciją tuo metu kai visai sveikatos apsaugai trūksta finansavimo. Amoralu.

Yy

Yy portretas
Meejuojateee gyvuliai

kovidistas

kovidistas portretas
Ko cia verkia visi.Sergu penkta diena.Panasu i sipru gripa.Kosiju ir kosiju.Problema ta,kad jegos kazkur dingo.Ejau plauti kojas ir nekaip negali pakelti.Is paskutiniu jegu keliu,keliu...Pradejau saukti zmona,tai saip ne taip islipau Zmona nusidegino ,i gyvatuka rankas ir as. mirties nebijau.Buvau pas Dieva ir zinau,gyvenimas tesis.

Antanas

Antanas portretas
Kodėl nerašot kad barakas klaipėdos ligoninės covit skyriuje ten niekam nerūpi ligoniai žmonės vieši kit faktus.

zmogus

zmogus portretas
vaje, zmones net nieko nejuto, bet isgirdo diagnoze----corone. o mire zmones su covidu ar nuo covido. statistika kurpiama ,,sauniai''

Gedas

Gedas portretas
Na va kazkoks durnelis susapnavo suskaiciavo kad rudeni bus 1500 pist ir ira tokie skaiciai pas mus vien padlaiziai ekstrasensai

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoje yra baisi situacija. Lavonus gatveje stumdo buldozeriais. Kapinese valdzia eskavatoriais iskasa didziules bendro kapo duobes kurios per diena uzverciamos lavonais.Fasistinis Landzbergio rezimas panikoje. Anukelis ir Armonaite pabego i Amerika. Bankomatuose jau dingo pinigai.

tai

tai portretas
> SUVALGYTI VISI. Jūsų smegenims nuo propagandos ir trečio eksperimentinio skiepo išsivystė cerozė. Būk tikras režimo padlaižys, užsirašyk į eilę 4 skiepui ir paprašyk talonėlio 5,6,7....

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Tuo pat metu visoje Lietuvoje visa vasarą ir net dabar vyksta gausybė masinių renginių, vien SEL koncertas ko vertas- 15 tūkstančių žmonių kaip silkės statinėje....galima :)

covidas " valgo" visus

 covidas " valgo" visus portretas
ir skiepytus ir neskiepytus . Saugotis turi visi !!! GP be kaukės tik padeda virusą platinti - besimptomiai !!! Ši PIŠ vyriausybė be logikos !!! O be logikos valdyti negalima , nes turime pasekmes ! Von nuo valdymo , ponai liberkonservynas !!! Vėl užsidarysime karantinui ? Kiek išsipuošiusių seimo narių sudalyvavo opernamio " atidaryme " ? Kiek TIK ŠIANDIEN iš jų serga ? 15 ? O kiek apdalino ? Chaosą kelia visiškai netikęs PIŠ vyriausybės valdymas , o ne nepaskiepyti .

Anonimas

Anonimas portretas
prasidejo GP pasekmes . greitai kas kaip . galvojau kad ilgiau istems ddddd

Žiauri šios dienos tikrovė

Žiauri šios dienos tikrovė portretas
Įdomu ar karstų gamintojai gamins karstus su užrašu GP (globalistų pakalikai)?

Suvalgyti gyvi

Suvalgyti gyvi portretas
Niekas netrukdo pasiskiepyt, deja reanimacijoj per vėlu gailėtis. Covidui nesvarbu kokią smegenų plovyklą skaitot ar įsitikinimai, ar šeimų maršai, jis tiesiog pasiima ir suvalgo.

pritariu

pritariu portretas
PC , restoranai ir alubariai virs covid plitimo židiniais, jau dabar akivaizdu, kad skiepyti "besimptomiai "yra pagrindiniai viruso platintojai, todėl ir skaičiai įspūdingi. Sveikas žmogus suserga - gydosi, skiepytas apsisnarglioja, bet mojuodamas "GP" toliau laksto po prekybos centrus ir kavines.

taikos ir vienybės

taikos ir vienybės portretas
Žmonės priešinami visose plotmėse, vieniems leidžiama, kitiems ne, vieni tokie, kiti anokie.

S.S.S.

S.S.S. portretas
kai su GP be kaukių duosis po PC ir galvos esą nemirtingi, tai po mėnesio ir po 2000 per dieną nesunkiai surinks. Dirba pažįstama mobiliajame punkte, tai patvirtino, kad pagrindiniai serga jau paskiepyti ir vis nustemba kodėl jie susirgo. Toks jausmas, kad jie skiepijos ir galvojo, kad jų liga nepalies.

Jezusmarija !!!!

Jezusmarija !!!! portretas
Gal gana dulkėms ministrauti ? Kuo daugiau paskiepytų , tuo daugiau užsikrėtimų ? Nuo rugsėjo 13 su GP be kaukių keliaujame į karantiną ? PIŠ vyriausybė pati blogiausia !!! Kiek liko žingsnių iš tų 130 nuo to laiko kada liberkonservynas rėkė " mes žinome , mes suvaldysime " ? O gavosi totalus piiiiišššššš ....tik žmonių sukiršinimas ir melas ?

Galėjo bent jau parašyti,

Galėjo bent jau parašyti, portretas
kiek iš susirgusiųjų buvo pilnai paskiepytų. Tada žmonės arba labiau tikėtų vakcinomis, arba labiau saugtųsi.

tai

tai portretas
> teresė . Manote, kad masinis vakcinavimas eksperimentine - sąlyginės registracijos vakcina už kurios poveikį žmogaus organizmui kategoriškai atsisako nešti atsakomybę gamintojas, LT SAM ir gydantys gydytojai yra "mokslas"? Gal jums nuo trečio skiepo šalutinis poveikis - demencija?

Dundukais mus laikot?

Dundukais mus laikot? portretas
Kuo daugiau tikrinat, tuo daugiau ir randat, ir visą laiką panašus procentas, o žmonės tikrinami per prievartą, besimptomiai. PATIKRINKIT visus 2 milijonus, ir bus vaje vaje 200 tūkstančių teigiamų!

Teresė.

Teresė. portretas
Matyt nori ,kad savo tėvų nereikėtu slaugyti, geriau tegu miršta nuo viruso ir kančiose. Nelygink viruso su politika ir žmonių komunistinių mastymu. Nelygink mokslo su buku žmonių įsitikinimais ir klausančiais Puti ntrolių komentarų.

To galima buvo tikėtis iš žmonių rūšiuotojų

To galima buvo tikėtis iš žmonių rūšiuotojų portretas
Istorijos spiralė sukasi, mano tėveliai išgyveno stribų laikus, kurie išdavinėjo sovietams savo tėvus, brolius, seseris, trumpiau tariant, šaltakraujiškai žudė, buvęs tėvų kaimynas tvarte pakorė savo motiną, nes jinai buvo kitokių pažiūrų. Tikėjo moterėlė laisva Lietuva. Dabartinėje politinėje situacijoje, nepaklusus globalistinės valdžios pakalikams, galimybių pasai, kad išdavinėtų kitaip manančius, norinčius gyventi laisvoje Lietuvoje. Žiauru pripažint, kad gyvenu išdavikų, skundikų, neišmanėlių tėvynėje.

NIEKAS NEGALĖJO ĮSIVAIZDUOTI , KAD

NIEKAS NEGALĖJO ĮSIVAIZDUOTI , KAD portretas
Lietuvoj tiek daug nesąžiningų bailių ... Išsisukinėja nuo tų skiepų , sukčiauja , meluoja .... Kaip šlykštu ir žema !!!...

AŠ portretas
Sutinku ,politikas seime toks pat žmogus ir konstitucija galioja ir jam. Jis negali be testo ar skiepo patekti darbo vietą .Tai jau yra jo bukumo įrodymas .

dv

dv portretas
„Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen tuomet aiškino, kad valdyba esą negali apriboti galimybių paso neturinčių politikų teisės patekti į darbo vietą, nes tai prieštarautų Konstitucijai.“ – citata iš „Lietuvos ryto“. Taip sakant, visi gyvuliai lygūs, bet kai kurie lygesni: politikam Konstitucija galioja, visiems likusiems - ne?

Anonimas

Anonimas portretas
Parduotuvė “Gausa” H.Manto g. 27, Klaipėdoje, ne tik, kad netikrina GP, bet ir “mėto” pašaipias replikas juos rodantiems žmonėms. Vakar, ryte, teko apsilankyti. Nužiūrėjau daiktus vaikams. Abejojau dėl dydžių. Šiandien vėl grįžau su išmatavimais. Vakar pardavėja nė nežvilgterėjo į GP, šiandien jau net trys pardavėjos garsiai replikavo juos rodantiems žmonėms. Kažkas kovoja dėl vietos reanimacijoje, o kažkam – pretekstas ” pažvengti”

Valdas

Valdas portretas
su GP visos galimybes platinti ta virusa kuo daugiau,kazin ant ko nurasys tuos skaicius po poros menesiu?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Pernai rugpjūčio - rugsėjo mėnesiais susirgimų buvo žymiai mažiau, gal dėl to, kad nebuvo vakcinos? Ką apie tai mano klerkas Dulkys? Gal tokie skaičiai atitinka 130 punktų pandemijos suvaldymo planą, kur tu , išlįsk iš po lovos :)

Pernai taip nebuvo

Pernai taip nebuvo portretas
O šiemet prie ko privedė galimybių pasai. Kuo daugiau pasiskiepijusių , tuo daugiau susirgimų, o mirtys tai nuo skiepų šalutinio poveikio.

tai

tai portretas
Kiek susirgo vakcinuotų , kiek nevakcinuotų ir kodėl tiek daug žmonių miršta po pirmo skiepo?

idomu

idomu portretas
Man įdomu, tie "paskiepyti iš dalis" mirė nuo coronos ar nuo skiepo, nes jų kažkaip labai daug.

Anonimas

Anonimas portretas
cia tik pradzia ! ASILU paso PASEKMES !

Loni

Loni portretas
Įvedė debilišką įstatymą dėl GP prašom jums rezultatai, o jų daugės.

Anonimas

Anonimas portretas
kur keistumas, jeigu tokie seimu suejimai ir be maskiu, po pirmojo susiejimo ir pradejo daugeti, o dabar aisku kad dauges vel , su vaikais kurie lanko mokyklas ...taip ir vel prasideda...nera ko stebetis..tik ka tie seimos zmones galvoja....juk visam pasaulyje...ir visi saugosi...o cia mat nelieciamieji...

Taigi

Taigi portretas
Kol konservatoriai vadovaus tol ir sergamumas toks , pinigų plovimas ir tiek.

Nu

Nu portretas
Skiepijat,o sergančių krūvos,manau jums rūpi tik pinigai,šalis ritasi į dugną,skęsta bagočiai ,o ubagui jokio skirtumo kada nudvėst.Uuk čia jokio gyvenimo tikslo neprasimato. Skubėkit prisikimšt pinigų į paduškas.

Vida

  Vida portretas
N va ir tiek daug vakcinuotu ir tiek daug serganciu ,kaip cia taip ? keisti tie skaiciukai o mirtis suprantama ,kad sukeltos del gretutiniu ligu ir senyvo amziaus zmonems ,priezastis mirciu vakcinos ,medikai zino tik kalbeti to negali .

4

4 portretas
Na ir kas čia tokio, visi pradeda sirgti, kai orai keičiasi, kam žmonės pastoviai gasdinti, čia juk ne angina ar dantis skauda, o tik COVID

stipru

stipru portretas
po 1 men bus ir 2000vnt .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių