Koronaviruso statistika – kasdien vis didesnė: fiksuoti 1184 nauji susirgimai, mirė du žmonės

Grįžti į straipsnį

Realybė

Realybė  portretas
~ Virusas yra , ir kai kuriems žmonėms jis iš tikrųjų labai pavojingas . Nors pagal statistiką omikrono atmaina yra švelnesnė. - Vakcinos nuo covid neapsaugo , nes niekada nebuvo taip , kad su 70% vakcinacija , virusas ir toliau plistų . - Teigimas , kad iš lėktuvų kažkas barsto virusą yra visiškas idiotizmas , žemiausio lygio gandai. Lietuvoje niekas net techninių galimybių tam neturi. Tikslo dirbtinai išžūdyti žmonių nėra , nes valdžioms ir turtuoliams reikia darbo jėgos . - Kad vakcina sušvelnina ligą irgi nepagrįstas įrodymu , nes tiek prieš, tiek po vakcinacijos mirė tie , kas turi šalutinių ligų .

kaunietis

kaunietis portretas
O tie du zmones mire manau ne nuo COVIDO

tik

tik portretas
reikia ???? kas skraido virs miestu gyvenamu namu ir yra prielaida kad kaip jav buvo skelbta you t barsto grafenoksida kuris mazina zmogaus imuniteta priedo ji sumarmaliuojant ir nieko neprileidziant zmogus mirsta tai pareiskia kad neva nuo tos menamos /ligos/ o tyrimai feikiniai dulkiagalvio patvirtynti pagal pisss /lazdele/ kuri su laiku praranda galia tai va tokios tos ateinancio rudens naujenos tik nepaprastiems tusciagalviams suprast 3 PK biodurnyne kurio tikslas populiacijos mazinimas kas ir vyksta siame tikroves /spektaklyje/ ===

Antanas

Antanas portretas
Aš susirgau ir niekas nedarė tyrimo, susirgimų skaičius žymiai didesnis. Tiesiog konservai nusprendė, kad galima paskelbti pandemijos pabaiga ir palikti žmones likimo valiai................Konservai Lietuvos tragedija.

D.

D. portretas
Greituosius testus,kurie ,anot žmonių, "rodo pieno riebumą,o ne virusą", darosi kas ?.. Kažkaip mano aplinkoje nėra tokių. Kai pasikalbi su pažįstamais, jų aplinkose,- taip pat niekas "nesitiria". Tai IŠ KUR ŠITIEK "susirgimų" ?.. Netikiu nė per nago juodymą ! O miršta žmonės dėl amžiaus ir užleistų negydant lėtinių ( ir ne tik jų ) ligų. Neneigiu,kad yra virusinių peršalimo ligų, kurios ,ypač permainingą vasarą, plinta, bet jau "nebeliko vietos" jokiems viršutinių kvėpavimo takų katarams, paprastiems bronchitams ir kitoms peršalimo ligoms. Viskas vėl tiesiogiai veda į naują "uždarymą" "ūkiuose" ir "burbuluose", kai TIKRAI SVEIKI žmonės ( "nesiskiepiję",t.y.nenuodiję savęs) vėl bus persekiojami ir neleidžiama net išeiti į gatvę... Bet žmonės jau nebetiki bauginimu...

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Vakcinuoti jau serga antrą ar trečią kartą, nes nevakcinuotų liko labai mažas procentas. Kiek pažįstu, nei vienas nevakcinuotas nesirgo ar sirgo lengvai. Tai kam tos vakcinos ir dar sustiprinančios? Kad greičiau išmirtume?

taip

taip portretas
,,statistika'' vis didina ,,serganciuju'' skaiciu. kad bet kuriuo momentu ,,sutramdytu'' visa banda

Ananasas

Ananasas portretas
70% tautos vakcinuota, visi ligoti ir silpni, dauguma pensininkų, išmarinta per pirmą covid bangą. Tai kas dabar kelia tą pandemiją, ar vakcinuoti??? Aišku, rudenį sveikus vėl uždarys į karantiną, o potencialiai covid platintojai su galimybių pasais vėl galės po parduotuves renginius vaikščioti.

jop

jop portretas
... kuo daugiau netikinčių, tuo Lietuvai bus geriau, kai ją paliks neišprusę neišmanėliai!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Žydofašistai išžudys jus visus su skiepais... Pfizer vadas, Pasaulio ekonomikos forume, atvirai kalba apie ilgai planuotą ir sėkmingai pradėtą įgyvendinti siaubingiausią žmonijos genocidą. Anot šios atmatos, artimiausiu metu turės mirti KAS ANTRAS žmogus pasaulyje. Ir tai yra SUPLANUOTAS VEIKSMAS!!!!... PASKATYKITE ……… Tarptautinių žulikų atstovas atvirai apie savo nusikaltimus.

Skirmantas

Skirmantas portretas
Uzsipisk su tuo savo virusu nieks nebetiki šituo šūdu jau senai

Rr

Rr portretas
Kazkas galimai susislave milijonus del pandemijos, todel niekaip negali susitaikyti kad pandemija baigesi. Per tv pradedama gazdinimo kompanija, kad ir vakr, atseit zmones puole pirkti kaukes.

Galerijos

Daugiau straipsnių