Ministerija: siuntimai pas gydytojus galios tris kartus ilgiau

Grįžti į straipsnį

Irena

Irena portretas
Truputį nusnekejo SAM ,buvo anksčiau pranešta,kad užteks gauti talona pas reabilitologa ir jis nuspręs kokių procedūrų reikia,mokėti nereikia ,na nebent pacientas sutinka mokėti už paslaugas,tik gaunasi kitaip,pasirodo dar reikalingas siuntimas iš gydytojo,kad nemokamai patekti pas reabilitologa,gal baigiam suda jau malti ,ir meluoti,aiškina,kad gydytojo siuntimo nereikia,tai kaip reikia ar nereikia,konkrečiai ,paloja viena ,poliklinikose registratores šneka kita ,tai gal apsispreskite,tuomet iš SAM pasodinkite ,,žinovus,,jie irgi los ne tai,ką sako ministras ,arba los tai,kaip ministrui patogu

gali ir nesulaukti

gali ir nesulaukti portretas
ir vėl nudarė į blogąją pusę-dabar eilės bus tris kartus ilgesnės

tam norgėj

tam norgėj portretas
Gerai noragų šeimos gydytojai - ji gydymu net neužsiima. Arba turi viena pacientą valandai. Su mūsų regitracijom jei pasiseks telefonu vieną pacientą per dieną užregistruot jau gerai. O esveikata dažniausiai trenkia vietų nėra. Klinikos man 25 km tai sėdu ir nuvažiuoju. Kitaip beviltiška.Šeimos gydytoja pirmiausiai turi išklausyti kuo pacientas skundžias. Pamatuoti spaudima, dar plaučius paklausyti. Dar receptą vaistams arba siuntimą, jei būtina. Ir dažnai pacientui skirtos 20minučių būna seniai pasibaigę. Tada eilė nusistumia. Tada šeimos gydytoja baigia dirbti valandą ar pusantros po darbo. Teko ir Klinikose užtrukt. Žmonių marios, daktaro darbas iki 15 val. Aš įėjau 16.Reikėjo tomografijai siuntimo, bet problema. Kurią sprendė tryse pusę valandos. O po manęs laukė dar du.

Norge

Norge portretas
Ne tik siuntima seimos gydytojas turi israsyti,bet ir priregistruoti ligoni pas reikiama specialista.O is tos sekancios registraturos turi ligoniui ateiti pranesimas kada gales kreipti,ir tam turi buti ne 2ar 3 men.laukimas,o artimiausias laikas.Taip yra Norgej.

Arvydas

Arvydas portretas
Debilai

Keista sistema

Keista sistema portretas
Sergu epilepsija ir esu nėščia, skubos tvarka reika pas neurologą. Skambinu į registratūrą užsiregistruoti pas gydytoją, sako, kad po 3 mėn. talonas yra. Klausiu ar nėra atskiros registracijos nėščiai, atsako, kad ne. Tai per tuos 3 mėn. galiu patirti priepuolį, netekti vaiko, pati susižeisti ir gal numirti. Gal biški ne ten daro tvarką…

Aristėja

Aristėja portretas
SAM jau virti nesąmonių muziejumi!!! Pvz: piliečiui atlikta operacija, paskirta reabilitacija, o poto vis reikia grįžti pas operaciją atlikusį gydytoją kontrolei po 3, 6, 9,12 mėn ir kiekvienąkart reikalingas šeimos gydytojo siuntimas. Tai visiškas absurdas ir SAM net nesiruošia spręsti tokių klausimų. Ir taip galima pateikti daug pavyzdžių, kur reikalingi siuntimai... Gal seimūnas Matulas galėtų daugiau dirbti šia linkme,būdamas sveikatos komiteto pirmininku?

Klausimas

Klausimas portretas
Nesuvokiu, kodėl žmogus, sergantis cukriniu diabetu, turi pirma eiti pas savo šeimos gydytoją ir tik tada šeimos gydytojas išrašo jam siuntimą pas endokrinologą? ir taip kas kartą.... Ar endokrinologas negali tiesiogiai savo nuožiūra skirti pacientui reikalingus tyrimus? Kam tie vaikščiojimai iš vieno pas kitą ir laiko gaišimas?

o ta esveikata

o ta esveikata portretas
tai nesąmonių nesąmonė. Užsidedi norimą laiką 2 sav.3, 4, 6.......atsakymas vienas "nėra laisvų laikų". Skambini tel į registratūrą, šiaip taip suranda po 2-3 savaičių.

kam dar reikia

kam dar reikia portretas
šeimos gydytojo siuntimo, norint patekti pas okulistą, LOR, ginekologą ir kt specialistus? Beprasmiškas laiko ir lėšų švaistymas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kam is vis reikalingi tiesiuntimai ir dar terminuoti. Jei man reikia specialisto tai ir registruojies pas specialista. O dabar registruokis pas seimos gydytoja po to pas specialista. Bereikalingas seimos gydytoju trukdymas.

Pranas

Pranas portretas
Buvo laikas, kai pas urologą siuntimo nereikėjo. Turi savo gydytoją, pažiūri internete, kada jis laisvas. Paskambini į registratūrą ir užsiregistruoji. Viskas buvo labai patogu. Bet buvo įvestas chaosas. Norint užsiregistruoti, klinikos paklausdavo, ar turite siuntimą? Ir kokio velnio užsimanė? Bėgi siuntimo, gauni. Per tą laiką urologo laisvi laikai dingsta, užsiregistruoti nebegali. Kam buvo naudingas toks bardakas? Šeimos gydytojams. Kiek dabar tų šeimos gydytojų prikepta. Kam? Siuntimams ir receptams rašyti.

Vila

Vila portretas
Idomiausia,kad sergant onkologine liga, kuri yra nustatyta ir buvo gydoma, kad vel pasitikrintum, reikia siuntimo?!

WW

WW portretas
Vidai. O kas jums sake, kad nereikia pas moteru ar chirurga? Reikia!

Vida

Vida portretas
O kodėl nereikia siuntimo pas dantistą, pas moterų, pas chirurgą?

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Kam iš vis reikalingi tie siuntimai , nes pas šeimos gydytoją patekti problema , reikia laukti 3 savaites ir ilgiau .

MUMU

MUMU portretas
Ar testamentu bus galima palikti?

Viskas normalu

Viskas normalu portretas
Uzsiregistruti pas gydytoja neimanoma, nes viskas uzrezervuota konservatoms, jei kartais savo ziena suzalotu.

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Sako eilės, o kai sulaukęs tos savo eilės, nueini į polikliniką,tai randi tuščius koridorius,kuriuose kavos ir šnapso kvapas, lydimas žvengiančio personalo.

vilius

vilius portretas
kam reikalingi siuntimai pas LOR,okulist1,neuropatolog1 ir pan.tik laik1 gai6ina.suprantu,kad yra =moniu kurie daktarais netikiir eis i6 eiles per visas poliklinikas,bet kompiuteriu eroje daleiskim be siuntimo gali kart1 per 0,5metu.nori da=niau siuntimas,jei specialistasneliepe pasirodyti pakartotinai

ttt

ttt portretas
Vietoj to, kad spręstų eilių mažinimą, gydymo įstaigų sklandų darbą, dabar problemą stumia tolyn. Dulkio pozicija, problema išspręsta po mūsų nors ir tvanas (t.y. mirčių pagausėjimas), bet tai jau bus jo veiklos rezultatas.

Tomas

Tomas portretas
Tipo jei siuntimas isduotas metams tai mane pas gydytoja uzregistros tik po 3 metu? Nu cia tik dulkia galejo sugalvot.

manau,

manau, portretas
zmones sergantys letinem ligom turetu buti dispancerizuoti,kad galetu eiti tiesiai pas gyd,specialistair negaisinti laiko savo ir seimos gyd

To jo

To jo portretas
Prie ko cia registratura? Jei sistema taip sukurta. Pats uzeik i esveikata, pamatysi, visa mienesi gydytojas laisvas, beeet uzregistrutis pas ji gali tik sekanti menesi.

Aa

Aa portretas
Pav. Jei žmogus kardiologo pacientas tai kam reikalingas siuntimas jei kardiologas liepė pasirodyti po metų tai ir ieškau galimybės prisiregistruoti o dabar reikia šeimos gydytojo siuntimo

Jo

Jo portretas
Ateini i 'registratura' o ten sako tik uz savaites,nueini prie kabineto ne gyvos dvasios,tik gydytojas vienas kabinete,kaip supras 'registratura' ?????

Galerijos

Daugiau straipsnių