Ukmergės rajone pradės veikti mobilus punktas, svarstoma, ar riboti judėjimą

ukmergietis

ukmergietis portretas
pilnas idiotizmas! Ukmergės ligoninėje,kuri kiečiausia pagal medikus ir aparatūrą šiame regione apsikrėtė visi!!! medikai,tačiau nei viena slaugė ar sanitaras kažkodėl nesusirgo,toliau: yra Narbuto baldų fabrikas,dirba trimis pamainomis apie 1000 darbininkų ir administracijos,grįžta į namus,ten dar 1000 žmonų ar vyrų jų laukia,tegul turi po vieną vaiką- dar 1000 ,tai jau minimum gaunasi 3000 žmonių ir NEI VIENO APSIKRĖTUSIO!! Tie trys mirties atvejai ne nuo viruso buvo,tai aiškiai pasakė vyr.gydytojas,tai kam meluoti,kam pūsti burbulą? gal tam ,kad Ukmergė yra puikioje vietoje ir visi dideli miestai nuo jos aplinkui iki 50-70 km atstumu,kaip patogu ar ne? Įvedei kariuomenę,uždarei kelius aplink Ukmergę ir valandos trukmėje bet kuriame aplinkiniame mieste kad ir Vilniuje ar Kaune,Panevėžyje armijos smogikai pribus.Baikite cirką su tuo coronavirusu,baikite žlugdyti smulkų ir vidutinį verslą!

Gifas

Gifas portretas
Bet koks sušalimas traktuojamas, kaip koronovirusas. jeigu juo būtų užsikrėtę ,laidotu vieną po kito.Kodel netikrina visus Lietuvos gyventojus,nes būtų visai aišku kad šis karantinas ir isgalvotas virusas reikalingas kitiems dalykam.Landsbergis 100 000 euru skyrė savo fondo ,pusę medikam, kad tylėtų, puse televizijai ,kad nepasakotu ko nereike,stai ir visa tiesa.Rinkimai arti ,jiems bus palanki situacija.

Ekspert.

Ekspert. portretas
Raminkites ,burbulas išpūstas per daug, yra detalių kurios išduoda ,jog tas virusais nera pavojingas. Per tokį atstumą ,nuo Kinijos ,jus jau isgaraves ir veiksmingumas mažas,nėra pavojingas.Spektaklis surežisuotas, dėl naudos.Europos sąjungos paramos nori gauti.Nes yra milijonai skirti. Daug dalykų šiame įvykyje, kuriuos ne visi supras.

Pilietiškas,

Pilietiškas, portretas
toji spaudos konferencija varo į neviltį; šitiek parsivežtų virusuotųjų, kurie visi išsiųsti platinti virusą mums, čia nuolat gyvenantiems ir pastoviai SODRAI mokantiems - kodėl mes turime nuo jų nukentėti? Valdžia nesusitvarkė su izoliuotaisiais priverstinai? ką daro "profesionalų" vyriausybęs vidaus reikalų ministerija? visi jie ten neįgalūs vykdyti savo pareigų!! Pabandė izoliuoti, nesusitvarkė ir paleido - pats lengviausias būdas! Pasiimkite tą bėdą Lietuvoje nuolat gyvenantys ir dirbantys piliečiai! Pasirodo vyriausybės darbas nulinis: ir reagentai, ir apsaugos priemonės net medikams tik dabar užsakomi, tik dabar planuojami kažkokie beverčiai mums darbai! Galime galvoti, kad jie visi dirba valdomi Putino rėžimo šalies. Tokiam vyriausybės darbo aplaidumui kito paaiškinimo nėra! Ką, galų gale, veikia prezidentas? Ar jis irgi Putino statytinis? Išmirsime nuolatiniai Lietuvos piliečiai ir priėjimas prie Karaliaučiaus laisvas.

ručys----------------

ručys---------------- portretas
-------------------------gaidys.Rimuojas.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Tai turėjo būti suplanuota ir paruošta iki sausio 15 dienos . Bet Lietuvos priešams verygai ir ekstimalių situacijų centrui tai nerūpėjo .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių