Prieš ligas – augalų jėga

Ragavo gyvatės

O štai prisiminusi vieną kraupų nutikimą, A.Karaliūnaitė net krūpteli. Moteris tik šiais metais, su giminėmis minėdama Kovo 11-ąją, sužinojo mistinę savo giminės istoriją.

„Mano mama užaugo šešių vaikų šeimoje. Sunkūs metai buvo. Kartą merginos parėjo iš šokių labai alkanos, o močiutė buvo išvirusi gyvatę paršams. Juos buvo apnikusios utėlės. Kad paršai gerai augtų, jiems išvirė tikrą gyvatę. Tik rytą visi susiprotėjo, ką merginos suvalgė. Joms nuslinko visi plaukai. O aš sakau, kad jos išsinėrė iš visų ligų. Mano mama, kaip ir jos seserys, buvo ilgaamžė “, – prisiminė A.Karaliūnaitė.

Plaukus merginos atsiaugino, tačiau sunkiomis ligomis nesirgo.

„Atrodo, kad reakcija buvo, kaip cheminių vaistų nuo vėžio. Ir kaip dabar žiūrėti į gyvatės galias? Net ir senatvėje mama su seserimis turėjo gražius, storus plaukus“, – prisiminė A.Karaliūnaitė.

Vienos ląstelės naikino kitas

A.Karaliūnaitė skeptiškai vertina bet kokius kraštutinumus. Pasak pašnekovės, nėra neginčijamų įrodymų, kad sunkios ligos įveikiamos žaliavalgyste.

„Atsisakoma grūdų, atsisakoma mėsos. Tačiau neteko girdėti mokslinių įrodymų, kad tokios dietos gydytų vėžį. Nors, mano galva, žmonės dažniau miršta nuo kraujotakos ligų, nei nuo vėžio. Vėžys, mano supratimu, yra kelių rūšių. Turiu pacientą, kuris serga dviejų rūšių vėžiu. Ir galiu pasakyti, kad jo vienas vėžys ėda kitą. Turiu nuotraukas“, – patikino A.Karaliūnaitė.

Žolininkė teigė, kad analogišką pacientą turėjo 1996 metais, tačiau tada nesusimąstė, ką ji regi.

„Moteriai buvo diagnozuotas galvos odos vėžys. Tačiau tada net nesusiprotėjau, kad taip gali nutikti. Manyčiau, kad yra virusinės kilmės vėžinių susirgimų – gimdos kaklelio, kasos, kepenų vėžys. Tačiau yra ir kitų rūšių vėžio“, – aiškino pašnekovė.

Vėžį sukelia svetimas baltymas?

Sukaupusi savo pacientų stebėjimus ir ligų aprašymus, A.Karaliūnaitė iškėlė gana šokiruojančią mintį. Pasak moters, vėžinių susirgimų bumą iššaukė besaikis antiparazitinių vaistų vartojimas.

„Mes esame piperazino karta. Jis naudojamas kaip vaistas arba nuodai. Senovėje dažną vaiką apnikdavo kirmėlės. Pavyzdžiui, askaridės neleidžia vaikui persivalgyti ir skaido baltymo perteklių. Amerikos mokslininkai įrodė, kad vaikai, turintys askaridžių, neserga atopiniu dermatitu. Maži vaikai sėkmingai išaugdavo ir kirmėlės palikdavo jų organizmą, tačiau anuomet niekas nesirgo ketoze“, – aiškino žolininkė.

A.Karaliūnaitės manymu, besaikis antihelmintinių vaistų vartojimas gali iššaukti kitas ligas.

„Tikėtina, kad jei vaikas yra užsikrėtęs helmintais ar kirmėlėmis, jų lervutės migruoja visame kūne. Gavus vaistų, balta peršviečiama mažytė lervutė gali apmirti bet kurioje vietoje – akyje, plaučiuose, raumenyse ar bet kuriame organe. O tai reiškia, kad svetimą baltymą kaip dirgiklį žmogus nešiojasi visą likusį gyvenimą. Tai kancerogenas ir dirgiklis. Baltymas kapsuliuojasi ir atsiranda darinys su svetima genetine informacija“, – savo nuomonę išsakė A.Karaliūnaitė.

Žolininkė įsitikinusi, kad mokslininkams vertėtų rimčiau tyrinėti šią hipotezę.

„Sprendžiant iš to, kokiais susirgimais besiskundžiantys žmonės ateina pas mane, spėju, kad daugiausia pasirodo skydliaukės ligomis sergantieji. Tai yra Černobylio karta. Sergama kaulų čiulpų vėžiu, kraujo vėžiu“, – aiškino A.Karaliūnaitė.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Teisingai

Teisingai portretas
Maistas yra tikras vaistas,ir gali buti nuodas jo nesaikingai naudojant. Bet medicinin iai vaistai beveik visada yra nuodas,jei viena apgydo,kelias ligas sukelia.

juozas

juozas portretas
Kodel zmones tiki tokiom visokiom sarlatanem ? cia gi grybas proto darymas :)

mačiau

mačiau portretas
...ją prekiaujant Urme. Kažkokius tepalus siūlė "nuo visko" - ir dėl veido skaistumo. Ale kad pačios veidėlis - tikra antireklama. Beje, ar tai ta pati moteriškė, kuri Lukšiuose, Lenino vardu pavadintame kolūkyje smagiai dirbo prie gyvulių - lyg tai zootechnikė, lyg veterinarė? Matyt, suprato, kad karvių neapgausi visokiais lia- lia-lia, tai persimetė prie žmonių?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių