PSO leido naudoti kinų „CanSinoBIO“ vakciną nuo COVID-19

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ketvirtadienį leido naudoti kinų gamintojo „CanSinoBIO“ skiepus nuo COVID-19

Tai jau devinta PSO aprobuota vakcina.

PSO leidimą ekstremaliomis sąlygomis (EUL) naudoti vienadozę „Convidecia“ davė Kinijai grumiantis su nauja pandeminio koronaviruso banga, sukelta itin užkrečiamo omikron varianto.

„Convidecia“ yra trečia šios Jungtinių Tautų agentūros patvirtinta kinų gamybos vakcina po „Sinovac“ ir „Sinopharm“.

Nustatyta, kad „Convidecia“ 64 proc. veiksmingai apsaugo nuo simptominės COVID-19 ir 92 proc. – nuo sunkios ligos, nurodė PSO.

„Vakcina atitinka PSO apsaugos nuo COVID-19 standartus, o... vakcinos teikiama nauda smarkiai nusveria riziką“, – sakoma organizacijos pranešime.

PSO vakcinų ekspertai rekomenduoja „Convidecia“ 18 metų ir vyresniems žmonėms. Ši vakcina taip pat gali būti naudojama kaip stiprinamoji dozė po užbaigto pirminio skiepijimo kurso panaudojant kitas EUL gavusias vakcinas, nurodė organizacija.

Tradicinis vektoriaus metodas

„Convidecia“ jau naudojama keliose valstybės, tarp jų Kinijoje, Argentinoje, Čilėje, Malaizijoje, Meksikoje ir Pakistane.

Iki 2021 metų pabaigos šia vakcina buvo paskiepyta daugiau kaip 58 mln. žmonių, įskaitant beveik 14 mln. Kinijoje, nurodė PSO.

PSO EUL dabar turi „Pfizer/BioNTech“, „AstraZeneca“, „Janssen“, „Moderna“, „Sinovac“, „Sinopharm“, „Bharat Biotech“, „Novavax“ ir „CanSinoBIO“ vakcinos.

„Convidecia“ yra sukurta panaudojant vieną modifikuotą žmogaus adenovirusą. Tokia virusinio vektoriaus technologija buvo panaudota ir kuriant „AstraZeneca“ bei „Janssen“ vakcinas.

Šis tradiciškesnis metodas apima genetiškai pakeistą įprasto persišaldymo adenovirusą, pernešantį genetines instrukcijas į žmogaus ląsteles.

„Convidecia“ saugumo vertinimas yra palankus skirtingo amžiaus žmonėms ir sukelia stiprų imuninį atsaką, apimantį ir surišančius, ir neutralizuojančius antikūnus, nurodė PSO.NAUJAUSI KOMENTARAI

Špricas \\\\\.../////

Špricas  \\\\\...///// portretas
Viską vaddo pinigai,net žmonių sveikatos ir gyvybių kaina.Nesuskaičiuosi kiek nuo tų aferistų mirė žmonių.

Naudinga info

Naudinga info portretas
baikit tas melo propogandas, kiek galima dūrinti žmones, žmones jau viska suprato ziema kas tai do afera, nu kažkam daug laiko prireikė, gaila daug laiko, aš 2020m. vasarą jau buvo viskas aišku link kur čia viskas veda, pylna blogerių , domėkitės kol dar veikia jutubai. Sacha STONE amerikietis blogeris, ieškokite video su KATIA LEL, užpraitos žiemos. Blogeris Grimuare viską yra išdėstęs visą mechanizmą nuo A iki Z .

fas fas

fas fas portretas
pavadinimas vos ne kaip CASINO bio tipo gali zaisti uzsilenksi nuo vakcinos iskarto arba veliau uzsilenksi
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių