SAM: 5–11 metų vaikų vakcinacija nuo COVID-19 prasidės dar šiemet

)))))

))))) portretas
Ne tik anūkas ir jo šeima neskiepyta ,ir kuprius muzikantas.O jeigu ir skiepytu, tikėti negalima,nes yra būdų suvaidinti kad skiepina.

skaičiau

skaičiau portretas
atsakingo asmens, dirbusio su vakcinomis, berods belgo, interviu opoziciniame laikraštyje. Jis atsisakė toliau dirbti su farmacininkais, supratęs jų machinacijas. Sveikus vaikus skiepyti yra nusikaltimas, nes nužudomas jo besiformuojantis natūralus imunitetas, o įgautas dirbtinai yra trumpo galiojimo ir neefektyvus. Skiepijantis skatinamas viruso mutavimas ir toks vaikas sirgs dar labiau (ko gero kaip ir suaugę sveiki žmonės)

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
Kodel landbergysto anukas NEBADYTAS ????? KUR YRODYMAI KAD ale badytas ??? :-))))))

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
Bleeet... Cenzurystai!!!! Gaidyska DEMOKRATYJA... net laiswo zodzio parasyt NEDUODA CENZURYSTAI!!!!

pensininkė

pensininkė portretas
ir vėl pripirks milijonus vakcinų kad skiepytų metų metus, vėl prigalvos ribojimų ir busime priverčiami skiepyti nes jie naudoja prievartą, mes jau nebesame nepriklausomi mes priklausome valdžiai kuri šokdina kaip tik nori nes esame kvailiai avinų banda jau senai mus išvadino

to dana

to dana portretas
Nieko jūs nepirkit, taip remiat fasizmo santvarką pirkdami tokią netikrą pažymą, kuri ir taip yra neteiseta, antras dalykas, šios technologijos jums nesisapnavo net fantastiniuose filmuose. Radarų sistemoje yra matomas žmogus tai gavęs į save, iš kur tiek jau išaiškintų yra užduokite šita klausimą sau. !!! Dislokacijos vieta yra matoma gavusio žmogaus šias medžiagas. Telefoną galite nors ir akumuliatorių jo išimti......!!!!

Petras

Petras portretas
..naikina lietuvius, visais įmanomais metodais..juk aiškiai pasakyta,-VAIKAMS COVID VISIŠKAI NEPAVOJINGAS, na o neištirtų vakcinų žala dar tik įgauna pagreitį….iš kur toks nenumaldomas troškimas ištrinti Lietuvą su visais lietuviais nuo žemės paviršiaus???

Dana

Dana portretas
Nu dabar tikrai pirksiu pažymą, kad mano vaikas paskiepytas. Nes jei nereikia tėvų raštiško sutikimo, tai vaikus skiepys bet kur, kur sugalvos. O visai žiemai nuvešiu pas savo tėvus į kaimą. Mano tėvas net antrą medžioklinį nusipirko ir pasakė- jei kas brausis, už anūką visus paklosiu.

Goga

Goga portretas
Net sutikimo nereikės, taigi padkiepys vaiką darželyje ar mokykloje, sakys pats atėjo, pats norėjo, auklėtoja atlydėjo ir t. t. Saugokite vaikus, neleiskite į darželį ir mokyklą, tegul mokos nuotoliniu. Baisu kas darosi, vot laikai atėjo. Sovietmetis perspjautas n kartų. Jau esam fa ši stų Mendelės zonoje.

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Ar yr toj ministerijoj bent viens ne debils?

Aš portretas
Per vėlai,mano vaiks jau susirgo...

aha

aha portretas
kad viena isgelbetu, numarina 3

jo

jo portretas
as palauksiu geresniu vakcinu, nuo situ per daug mirsta

mama

mama portretas
Skaitykit: ''Atlydėti vaiką į vakcinacijos centrą turės bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų. Atvykimas į vakcinacijos centrą yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis, todėl sutikimo pažymos pildyti nereikės.'' Taip iseina, kad jau paskiepyti gali ir be jusu sutikimo, paskui aiskinant, kad buvote atvykia , o tai reiskia, kad sutikote ! Istatymu visiskas nepaisymas, ruosimas visus suskiepyti per nenoriu..

Anonimas

Anonimas portretas
Kada situos fasistus seimo kada juos isaudys duotu ginkla pirmas nusauckau ta sadista

Praeis 50 metų

Praeis 50 metų portretas
o basos, į dirvą įaugusios moteriškės ir du senukai, vis tvirtins, kad savo vaikų, jau paaugusių, neskiepis bandomąją (50 metų) vakcina, kad jų vaikučiai nori galimybių paso, o vaikučiai 50-60 metų, senai bus pamiršę savo išprotėjusias senas motinas

gerai

gerai portretas
gerai, kad musu vaikai neseniai prasirgo kovidu tai sitoje vietoje galima isjungti garsa kokiem metam.

kubilas

kubilas portretas
Ar girdėjote paskutinį bajeri, kad Fzier vakcnos registracija bus panaikinta. Įdomu, kaip Lietuvos žmonėms paaiškins Dulkys, ar kad leido nuodus?

O

O portretas
Seimo nariai tegul pirma savo vaikus ir anūkus susiskiepija.Labai teisingai pasakė vienos ligoninės vadovas,vaikai nemiršta nuo covid,nes jų niekas dar neskiepija.Vienu žodžiu supraskit,kai pradės skiepinti tada .....

m

m portretas
reikia referendumo, kuriuo vel patvirtintume kad referendumo istatymas galioja (nors buvo panaikintas) ir ivestumeme naujus pakeitimus del nevakcinacijos

Pensininkas

Pensininkas portretas
Idomu kiek atsiras idiotu, kurie skiepins sita neisbandyta-neistirta trucizna savo vaikus. Visiskas genocidas, tautos naikinimas.

TIKRAI TEIP

TIKRAI TEIP portretas
taip elgiasi paskutiniai niekšai ir bepročiai....

Gera naujiena

Gera naujiena portretas
ir vaikai bus apsaugoti, nes niekas nežino, kokios bus net ir lengvai persirgtos, ligos pasėkmės vėliau. Vaikai ramiau lankys senelius per šventes.

TAUTA LAUKIA PVZ

TAUTA LAUKIA PVZ portretas
SKATINAMOJI AKCIJA BŪTINA BŪTINA VIEŠAI SUSKIEPYTKI VISŲ SEIMO NARIŲ VAIKUS ,VISŲ DARBUOTOJŲ DIRBANČIŲ SEIME IR VALDŽIOS INSTITUCIJOSE VAIKUS , KAIP GEROS VALIOS IŠRAIŠKA. O TAUTA PALAUKS EFEKTO IKI 2023 METŲ. TIKIU SEIMU ,JOG JIE TAIP IR PASIELGS . PIRMIAUSIAI CMILYTĖ SU SAVO VAIKAIS.

taigi

taigi portretas
Šių laikų komunistų ir komjaunimo vaikai be eilės. Partija ir vyriausybė įsakė.

Aleksotas

Aleksotas portretas
Labai laukiame šios galimybės.

PRADĖS VAIKUS GALABYT, O PO TO IMSIS KŪDIKIŲ.

PRADĖS VAIKUS GALABYT, O PO TO IMSIS KŪDIKIŲ. portretas
.

o

o portretas
'vaikus butyna gelbet nuo sios svabfasistynes prievartos kuria sukure jav sionistai lieka tik tautai susitelkt ir remtis musu egos struktru vadais kuriu anukai irgi gali nukentet kaip ir visi gelbekit vaikus nes tai musu ateitis kuria uz pinigus naikina valdziabobes kgb statytines spreskit ir sekmes kovoje senukas 85m ..;;

o

o portretas
prievartos negali buti tai svabfasistyne prievarta sukurta jav zydusunaujos pentagono koluaruose jegos strukturu vadai jusu vaikai bei anukai netures isimciu pagalvokite logiskai ir spreskite patys nes ilgas perdaug naiviai letas savo galva ka sprest gelbekit vaikus nes tai dvasios ir islikymo turtas sekmes protingam sprendime senukas 85m...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių