Kaip paskatinti skiepytis prieštaringai nusiteikusius senjorus?

Grįžti į straipsnį

Eksp.

Eksp. portretas
Kaip dabar tie sinjorai neišdvese,pensijos tokios Lietuvoje, kad savaitei užsienį neužtektų pragyventi o Lietuvoje turi visą mėnesį iš jos gyventi ir nudvese zarazos.Skiepai gal dabaigtų, bet priversti niekaip negali.Trečią dozę dabar išgalvojo ,nuo dviejų masinių mirčių nėra, tai nuo trečios gal kris, kaip Lapai rudenį.

Bu

Bu portretas
Rusų laikais, kuris rajonas daugiau bulvių prikas, dabar kurį savivaldybė suskiepys, košmaras..pasaulio pabaiga, joptvaimat .

Birutė

Birutė portretas
Nepuskit mūms dūmų nes jau daug visko pripūsta.Jau visai suminkštėjo smegenėlis valdantiesiems,nes lbgt iškrypėliai jiems galvoje.Tokią valdžią tik paduoti į teismą už prievartą.Dar mus gina LT Konstitucija ir jos reikia laikytis.Jūms patariu baikite grasinimus ir kuo toliau eikite nuo mūsų.Jau net vemti ima kaip pamatau Dulkį ir visą Šimonytės panelių kuopą.

F

F portretas
Lietuva virsta konslageriu visus i garda ir suskiepiti nes per ilgai gyvena pensininkai

Skiepijasi tik kvailiai

Skiepijasi tik kvailiai portretas
Gyvenimas neįkainojamas . Todėl tikėti valdžia kad skiepai yra gėris, kuris dalijimas dykai (ir už skiepą duoda 100 eurų), kai visur paprastam žmogui vietoj pinigų (neįgaliam, pensininkui ir t.t.) rodo špygą... Neatiduoda net visų teisėtai uždirbtų pensijos pinigų.... Nesumoka pakankamai už darbo spažą pensininkui-vien centus. Nesumoka 80-100% (kaip pvz. Vokietijoje) mirusio sutuoktinio pensijos. Nesumoka atskirai neįgalumo pensijos pensininkui. 100 eurų Seimas nori mokėti už tai kad greičiau kojom į priekį išvažiuotumete...? Ir net savo uždirbtą pensija paliktumėte valstybei...?

Kaip paskatinti juos nusižudyti? Kad ir tokiomis akcijomis:

Kaip paskatinti juos nusižudyti? Kad ir tokiomis akcijomis: portretas
Jei asmeniškai vakcinuojantis į vergų išnuodijimo centrą atsivesite dar du draugus skiepams, jums skrodimas be eilės ir nemokamai!

Anonimas

Anonimas portretas
Mąstantys pasiskiepijo, o begalviams , tokie , komentuojantys po straipsniu antivakseriai , mažaraščiai palikuonys, pataria nesiskiepyti...Laukia greitesnės mirties ir palikimo...

>Tadas Blinda

>Tadas Blinda portretas
Sutinku, nesiskiepykite ir numirsite greičiau bei galvodami , jog esate sveiki. O tie , su skiepais [ kai kuriems besmegeniams , vis dar eksperimentiniai, nors jau didžiosios valstybės pripažino. ] su "neaiškiais skiepais" gyvens ilgiau ir vis tiek numirs.

gerai

gerai portretas
Gerai į pavadinimą būtų atsakyti, NIEKAIP neskatinti. Manau , jei per gyvenimą proto neįgavo, tai ....greičiau galus atiduos, nes jiems jau visko gana [ aš taip manau ]...Matyt , atsibodo ilgiau gyventi.Jų pasirinkimas.

Ona

Ona portretas
Visi žino,kad brukte brukamos,vos ne per prievartą peršamos prekės,paprastai būna bevertės.Kuo daugiau gavusių skiepų,tuo daugiau susirgimų.Nebeaišku kas,ką ir kur , užkrečia.Kodėl tos vakcinos neveikia,kodėl valstybė neprisiima atsakomybės už skiepų sukeliamas pasekmes?

labai paprastai

labai paprastai portretas
už gydymą tegu susimoka. Mažiau sukčiams atiduos.

zigmai,

zigmai, portretas
tu nupušęs žasinas esi. O gal sušutęs. Išsiskalbk savo taukuotą, megztą beretę. Bus naudos daugiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Visų pirma reikia pasirūpinti, kad senjorai, turintys lėtinių susirgimų, gautų medicinines paslaugas, socialinės paslaugas, o ne " rūpintis" kaip prisiartinti prie senjorų su vakcinos doze, reikia rūpintis senjorais slaugos namuose, kur jie užkrečiami covid19 ir iškeliauja Anapilin. Kodėl Kaune " Santermita" neįjungia apšildymo, senjorams šalta.

zigmas

zigmas portretas
Nereikia jokios agitacijos visi kas supranta ,kad mokslas yra žmogaus sveikatai sukurta vakcina o tie kurie užsikrėtę Uspaskicho vandenėlio galybe tegul keliauja iš šio pasaulio laimingi be skiepų kaip teigė antivakserių išmintingoji mokytoja

Z

Z portretas
O kam?

klp

klp portretas
Jau gerokai pabodo ta agitacija (raudonų transparantų betrūksta). Gal jau galėtumėte "atsiknisti". Ant kiekvieno kampo triūbija, kad paskiepyta virš 70% gyventojų, bet susergančių statistika tik didėja. Skiepytiems kaukių tai nebereikia, tai vėl reikia.... Valdantieji savo trydaliojimais sukėlė tokį chaosą, kad neretas žmogus nusispjovė ir suprato, kad vadovautis gali tik savo nuomone (kiokia ji, tai jau kitas klausimas). Kada žinomas aferistas tau bruka kad ir geriausią dalyką, ar tu jį priimsi? O šiuo atveju aferistas bruka per jėgą ir dar grąsina nubausti jei neimsi.... Jeigu po sekančių rinkimų seime liks nors vienas konservatorius, tai reikš, kad mums reikia ne vakcinos nuo kovido, bet stiprių vaistų nuo durnumo.

savim rūpinkitės - savimi pats pasirūpinsiu

savim rūpinkitės - savimi pats pasirūpinsiu portretas
Vakseriams vis nedašunta? Pažeidė smegenėles? NATO pratybos vyko galvose, ar Mamajus su kariauna pralėkė per smegenis?

ikanamistas

ikanamistas portretas
Dauguma nepaskiepytu bus paskiepyti giltines,bus ir naudos valstybei is to-pensiju,pasalpu,ismoku maziau reiks moketi.ligonines taps laisvesnes nuo covidiniu.Ir siaip mieste kas antras senis slankioja,bus daugiau jaunimo.

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
nesiskiepykit ir numirsit sveiki,be jokių šalutinių poveikių nuo eksperimentinių vakcinų...Neįsileiskit velnio į save:)

įspūdis

įspūdis portretas
Įdomiai agituoja - be vakcinos nuo coronos dar prašome įsišauti nuo gripo, plaučių uždegimo, erkinio encefalito....gal reikėtų saikingiau reklamuoti, žmogus visai pasimes. O visus skiepus susirinkęs tai užsilenks garantuotai greičiau.

dundukams vakseriams

dundukams vakseriams portretas
Per jus, susileidusius marmalo, pandemija nesibaigia. Virusas mutuoja, o dar ir sugebat susirgti po 2, 3 kartus. Besmegeniai beretnikai.

Klp

Klp portretas
Только по рекомендации врача.Лечащий врач должен брать ответственность.Пока вакцины не до конца доработаны.

Aha nu jo

Aha nu jo portretas
‘....taigi yra tarptautiniai isipareigojimai...”, “....reikia gerinti statistika....”, “....priemones turi buti adekvacios...” - nusidulkinusio vadybininko kliedesiai. Jus galvojat, kad 16 mln. doziu Lietuvai skyre siaip sau? Sutarti es su pfizeriu skaitet? Tai PASKAITYKIT.... kalba apie desimtis milijardu.... niekam nerupi senoliu sveikata.... just business...

To viena senolė

To viena senolė portretas
Jaunimas lengvai perserga , o jūs numirsite. Štai toks ir skirtumas

Mane paskatino skiepintis

Mane paskatino skiepintis portretas
Kaimynai....senjorų pora, kurie susirgo ir buvo per vėlai išvežti į ligoninę, o iš jos jau nebegrįžo...matyt, reikia aameniškai išsigąsti,kad susivoktum...

Vytukas

Vytukas portretas
Reikia parodyti kiek paskiepytų senolių mirė, ištiko insultas ir t.t. Pilnai paskiepyta (proc.): Lenkija - 51,3, Estija - 45,5, Lietuva - 57,9. Sunkių atvejų / mln. gyventojų: Lenkija - 4, Estija - 13,1, Lietuva - 64. Mirčių per paskutinę savaitę / mln. gyventojų: Lenkija - 2,2, Estija - 13,8, Lietuva - 40,3. Galimybių pasas: Lenkija - ne, Lietuva - taip (2021 09026. worldometers.info, ourworldindata.org)

Viena senolė

Viena senolė portretas
Nu nejuokinkit, senoliai jeigu išeina iš namų, tai tik į parduotuvę maisto ir į vaistinę vaistų ir tai retkarčiais. O jaunimėlis valkiojasi bet kur ir bet kada, tie ir yra didžiausi ligos platintojai, taigi, skiepyti ir reikėjo nuo jų pradėti.

pastaba

pastaba portretas
Ne prieštaringai nusiteikusius, o protaujančius senjorus.

IVERMECTIN

IVERMECTIN portretas
IVERMECTIN - tai vaistas kuris gydo ne tik covid 19 . Jo kurejas buvo apdovanotas Nobelio premija 2015 m. Su juo gydoma daug kitu ligu , netgi kai kuriu tipu veziai .paskaitykit zmones, panagrinekit Neapsiribokit tik tik PSO FDA ir kitu globalistu puslapiais.Jis ne tik gydo bet ir apsaugo Yra ir daugiau priemoniu. Nustokit kisti sitas eksperimentines vakcinas zmonems kuriu eksperimentiniai bandymai turi buti baigti tik 2023 . Kiek jau zmoniu mire pasaulyje nuo ju ..... o kiek dar suluosinta. Viskas nuslepta nuo zmoniu nes nesa nauda Pharmai. Ovargsas pigusis IVERMECTaiN kuris gydo ir isgydo - nurasytas , nes farmacinems kkmpanijoms nenesa jokio pelno. Isgydytas pacientas - prarastas pacientas Tikiuosi pasieks zmones sitas komentaras ir nebus istrintas. metais.

KAIP VAIKUI, PAĖMĘ UŽRANKOS, PADEDAM PEREITI GATVĘ

KAIP VAIKUI, PAĖMĘ UŽRANKOS, PADEDAM PEREITI GATVĘ portretas
Taip senolius (o kartais ir visai jaunus nupušelius) reikia paskiepyti priverstinai. Neprivalo visa šalis ištisai gyventi pandemijos ritmu vien todėl , kad kažkam kažkas vaidenasi.

įdomu

įdomu portretas
bet kodėl reikia juos skatinti ?skiepas yra be garantijų ir niekas apie jį nieko tikro nežino ,tai tegul žmonės renkasi patys ,informacijos pakanka.Geriau ne nuo kovido saugokite ,bet nuo savižudybių ,dabar kainos kyla ,tai ne vienas senjoras šoks į šulinį ...nuo kada cia tokį perdėtą rūpestį kelia valdžiai senjorų sveikata?Kiekvieną dieną pranešimai apie senjorų mirtis ,gal paviešinkite statistiką kiek mirčių padaugėjo ?Staiga senelių namuose tuščia ,slaugos ligoninėse irgi yra laisvų vietų --ko niekada nebuvo??

Gal pult ant kelių prieš juos

Gal pult ant kelių prieš juos portretas
Ir maldauti , kad pasigailėtų Lietuvos ir nestumtų jos pragaištin dėl vis nesibaigiančios pandemijos ?.......

pensininkė

pensininkė portretas
atstokite nuo tų senukų, ypač kaimuose kur jie išeina, kokius susiburimus lanko gal manote kad lekia į Akropolį į kiną spragėsių pakramtyti su vienu dantimi, jau su tais skiepais vien juokas

Loni

Loni portretas
Žmonės pavargo ne nuo viruso, o nuo demonų valdžios.

Valdžia, neskirstikit žmonìų

Valdžia, neskirstikit žmonìų portretas
Žmonės jau pavargo.Žmogus turi pats nuspresti ką jam daryti.

AM

AM portretas
Dėl pasaulinių finansinių pokyčių yra neįtikėtinas finansinis potencialas. XRP blockchain sistema yra pritaikoma iš ko ateina ši galimybė. Dalinuosi, nes noriu pagelbėti kitiems, kad žmonės bent jau žinotų apie tai ir turėtų pasirinkimą, ką daryti. Informacija: drive(.)google(.)com/drive/u/1/folders/1YpIKrYhP-lOHcn23L-rfS5tsG_Qk0-Ox (ištrinti skliaustelius).

Petras

Petras portretas
O kam juos versti skiepytis??? Tegu patys numiršta, be jokio skiepo, kodėl valdžia primygtinai prievartauja žmones??kodėl neprisiima atsakomybės dėl mirčių po skiepų?gal jei pradėtų mokėti milijonines kompensacijas , tai nustotų reklamuot prievartinį skiepijimąsi

O

O portretas
Kodėl pats nesiskiepiji daktariuksti?Žinai kas per daiktas ta vakcina?Mes irgi žinom,taigi nesiūlyk!

to Kip

to Kip portretas
Kvaileli,todel nesibado,nes nori gyventi,o jus sektantai zudykites

vyte

vyte portretas
sitas ,taip vadinamas daktaras tegul pradeda nuo to,kad tai ne vakcina.Tai eksperimentine genoterapija,nepraejusi net trecio klinikinio tyrimo etapo.Taip ,kad reikia buti visiskam idiotui,kad leistis marmala.Sis genetinis produktas buvo uzdraustas naudoti veterinarijoje,nes peles,vel uzsikrete,isdvese 80-100 procentu.As laboratorine ziurke nebusiu

Klp

Klp portretas
O kam juos taip įkalbinėti tai jų pasirinkimas gal jie visai ir nebenori gyventi o dar vaikučiai atkalbinėja , palikimo laukia.Mąstantys seniai pasiskiepijo ir pamiršo.

Specas

Specas portretas
Tegul dvesia....

666ž

666ž portretas
Atstokit bl jūs dundukų šaika nuo tų žmonių su tais nuodais,patys leiskitės nors ir po 50 kartų.

Kawenskas

Kawenskas portretas
Labai paprastai... Nustoti meluoti pirma tai visai šutvei valdančiųjų! Paskui pasodinti į kaleima pradedant Šimonytė su Lansbergiu ir t.t.

Anonimas

Anonimas portretas
Na ale tu ziurek kaip landzberginiams fasistams parupo pensininku sveikata kad net dktarai- SSininkai su spricais po kaimus laksto. Tiktai kazkodel to rupescio nebuvo matyti per 30 skaistaus kapitalizmo metu.

to pabandyk.

to pabandyk. portretas
jaunystej su merga kiek kartu bandei.? O dabar ir vienam kartui neužteka?..Biski ne į tema.Sorry...

to pabandykit

to pabandykit portretas
Pabandyk susileist 33 vaksi dozes.... o po to bandyk pasakyt nieko tokio. vistiek niekas neziures i kvaili....Tu tikiuosi pasensi ..... ir tada kiekviena sekunde senatves bus brangiausia... bet jei nepasensi--- pasiskiepyk dar 33 kartus pasiskiepyti nuo covid...... 19,20,21,22,23....... ir t.t....

o gal jiems nusibodo gyventi ?

o gal jiems nusibodo gyventi ? portretas
o gal jų vaikeliai nori jais atsikratyti ?

Pabandykit

Pabandykit portretas
pasiūlyti jiems pinigų,manau daugelis sutiks(juk senjorams nėra saldesnio žodžio už PINIGAI!)O paskui paskiepiję nieko neduokit!Pasakykit,kad yra eilė,yra grafikas it t.t.

Aha

Aha portretas
Neitiketinas rupestis toks ,kad senukus po vienkiemius vaikos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių