Tai žino ne visi: pas kai kuriuos gydytojus galima patekti be siuntimo

Grįžti į straipsnį

Pfizer tampa pasauline problema

Pfizer tampa pasauline problema portretas
"Pfizer" dokumentai ir oficialūs realaus pasaulio duomenys įrodo, kad COVID vakcinos jau sukelia masinę depopuliaciją Skiepijimas Covid-19 sukelia masinę depopuliaciją. Tai itin drąsus teiginys. Tačiau, deja, šį drąsų teiginį patvirtina kalnas įrodymų, esančių konfidencialiuose "Pfizer" dokumentuose ir oficialiuose vyriausybės duomenyse iš viso pasaulio. Skaityti toliau ir dalintis: bit. ly/3QuJplJ vakcina nevaisingumas depopuliacija

to ir dar jie

to ir dar jie portretas
Turbūt tai norma. Visai atsitiktinai echoskopija parodė inkstų auglį. Vasaris. Tomografija - dar mėnesis. O tada eilė operacijai iki metų galo. Auglys irgi paaugo iki 7 cm. Ir išoperuotas su inkstu. Gal viskas būt gerai bet visai netyčia aptikau kelių metų senumo str kad Klaipėdoje insktų vėžys išgydytas nauju metodu - tumoro abliacija mikrobangomis. Be jokios operacijos ir inkstas lieka.

kadėl trečia ligoninė

kadėl trečia ligoninė portretas
Klinikose yra naujas skubios pagalbos skyrius. Jokių siuntimų, priima eilės tvaarka. Per 5 metus buvau 2 kartus su pirštų lūžais. Dukra priesš mėnesį. Tvarka nepasikeitė. Dėl registracijos - tai Klinikose yra dar gražesnė nesamonė. Registruoja sekančiam mėnesiui nuo kurios tai datos. Tai pas endokrinologą skambinau 5 val ištisai. Ir neprisiskambinau.

Aleksas

Aleksas portretas
Išsityčiojimas iš ligoniu.po tris menesius reikia laukt su siuntimu pas kardiologa ir fizioterapijos procedurom per ta laukimo laika ir numirt gali . Jie gal to ir laukia. Tiesiog išsityčiojimas išligoniu, dar tokio bordako niekuomet nebuvo ko jie čia siekia neaišku.

tik

tik portretas
pas kiekviena poliklinika sava /tvarka/ tik pas chirurga nereikejo siuntymo o kitur reikia nes tai totaline kontrole tuo paciu sudaromos klitys normaliam aptarna vimui ypac is rajonu ir tai pagal eurovavsalu dulkiasmegeniu biurokratynius norus kurie sklinda is vakaru svabiniu sadistu/===

tiek

tiek portretas
visokiu nesamoniu apie siuntimus,manau kiekvienoje poliklinikoje turetu buti aiskus uzrasas ,kur siuntimu nereikia,tuomet zymiai sutrumpetu eiles

Ggg

Ggg portretas
Pas endokrinologą vaistai nemokami jau o siuntų reikia

Ir dar jie

Ir dar jie portretas
nuolat rašo, neva įspėja ir įspėja dėl onkologinių ligų, tik rinkis, tikrinkis, kreipkis. Bet realiai, kai vos aptinka pvz atsitiktinai, kažką dar mažo, pačioje pradžioje, užtrunka metų metus. Man pradžią rado plaučiuose ir krutyje dar vasario pradžioje. Į onkologini siuntė tik po 4 menesiu, o ten jau turi važinėti po 200 km pirmyn atgal kas 3 savaites. Tai echoskopijai, tai dar kažkam, niekas neguldo ir neištirta. Vakar važiavau jau 4 ta karta ir dar pabaiga nenusimato. Tai kur jūsų skubi pagalba, kas iš tos vėžio prevencijos, jei paskui šitaip tempia gumą???

Niekada dar

Niekada dar portretas
Nėra registrave pas pulmonologa dėl astmos, be siuntimo. Melas.

Janina

Janina portretas
Man glaukoma o pas gydytoją Talinas po 3 mėnesių

nuomonė

nuomonė portretas
Kas čia per nesąmonės surašytos,ir su glaukoma,ir su diabetu pastoviai reikia siuntimo,kuris galioja taip,kad kartais neįmanoma užsiregistruoti spėti,pavyzdžiui,pas akių,ne spirma reikai siuntimą turėt o paskui gaudyt taloną

Rašo nesąmones

Rašo nesąmones portretas
Lsmu be siuntimo net neįmanoma registracija. O kol užsiregistruoji....o kol prieini...varai į privačią. Tai už ką mokame sodros mokesčius?

n

n portretas
man bent dukart per metus ausu kamsciai susidaro,turiu valyt..Tai kiekviena karta turiu gaut seimos gydytojos siuntima.Paskambinus neduoda siuntimo,

kaunietis

kaunietis portretas
Kad pas seimos gydytoja tik po menesio patenki.Man buvo uzsikisusi ausis. Nuvaziavau i 3 ligonine registratura pasake kad skubi pagalba tik infarktas ar insultas. . Eik pas seimos gydytoja kur galesi tik po menesio papulti, Gausi siuntima tada po menesio pas ausu papulsi. Didesnes netvarkos jau negali buti. Sutikau susimoketi 28 eur ir isplove ausi.Tai uz ka visa gyvenima mokejau mokescius kad skubios pagalbos negaunu?

to T

to T portretas
Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Važiuoji net be siuntimo į skubios pagalbos (anksčiau vadino traumų skyrių).Priima bendros eilės tvarka dieną ir naktį. Į apklausą pasakai skausmas ne mažiau 6 ar 7 balų. Jei mažiau - priims bet gali ligonių kasa nemokėt. Vien žo aš taip prieš porą mėnesių padariau. Nes eilė po savaitėso skauda.

T

T portretas
Pas traumatologa 2mėnėsių eilė laukti, po tiek laiko jau liga gali būt pažengus ir pasekmės blogos. Nes šeimos gydytoja kol nenustatyta skausmo priežastis, net vaistų nerašo. Taip ir vaikštai su uždegimu ir skausmu ir be gydymo.

me

me portretas
Simonai, rašo, kad pirminio lygio įstaigose siuntimo pas dermatologą nereikia. T. y. poliklinika, Kauno klinikos yra tretinio lygio gydymo įstaiga, todėl siuntimas reikalingas.

yra

yra portretas
pavardinta kur nereikia siuntimo,tik kazkodel gydytojai praso

Simonas

Simonas portretas
Nesupratau. Periodiškai lankausi Kauno klinikose pas dermatologą, visą laiką su siuntimu. Ir dabar, užsiregistravau per ESveikatą, o ten reikia nurodyti siuntimą, bet užregistravo. Supratau, kad negavus siuntimo, paslauga bus mokama?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių