Lietuva ir Omanas gali kartu dirbti gyvybės mokslų, IT, turizmo, žemės ūkio srityse

  • Teksto dydis:

Didžiausią potencialą bendradarbiauti su Omanu Lietuva mato gyvybės mokslų, informacinių ir ryšių, finansinių technologijų, turizmo ir žemės ūkio srityse, sako ekonomikos ir inovacijų ministrė.

Aušrinės Armonaitės teigimu, Lietuva turi didelę viešojo sektoriaus skaitmeninimo patirtį, o tai yra vienas Omano prioritetų – užtikrinti patogias skaitmenines paslaugas verslui ir gyventojam, pranešė ministerija.

Anot ministrės, auga ne tik Lietuvos verslininkų, ypač IT ir maisto pramonės, bet ir turistų susidomėjimas Omanu. Čia taip pat yra potencialo bendradarbiauti skatinant turistų srautus tarp šalių.

Ministrė kartu su 25 šalies įmonių atstovais Oman susitiko su šios šalies verslo atstovais bei pakvietė juos atvykti į Lietuvą ir susipažinti su gyvybės mokslų ekosistema bei dalyvauti rugsėjį Vilniuje vyksiančiame gyvybės mokslų renginyje „Life Sciences Baltics 2023“.

A. Armonaitė susitiko su šios valstybės prekybos, pramonės ir investicijų skatinimo ministru, pramonės, prekybos ir amatų rūmų atstovais, „Invest Oman“ vadovu.

Dvišaliai Lietuvos santykiai su Omanu yra intensyviausi iš visų Persijos įlankos šalių. Pagrindinės lietuviškos kilmės prekės, eksportuotos į Omaną pernai, – mediena ir medienos dirbiniai, mineraliniai ir maisto produktai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Na,ta ozka tik i toki skurdziu regiona ir tegali ilysti

Lietuva

Lietuva portretas
Ir Omanas gali net kartu Marsa kolonizuoti su kapitone Armonaite

jo

jo portretas
gali kartu dirbti pigesniu narkotiku srityje...
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių