Vyriausybė pandemijos padariniams šalinti skyrė dar per 71 mln. eurų

 • Teksto dydis:

Vyriausybė trečiadienio posėdyje skyrė dar per 71 mln. eurų koronaviruso pandemijos padariniams šalinti.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos prašymu, papildomos lėšos iš Vyriausybės rezervo skiriamos skirtos darbo užmokesčio subsidijoms, darbo paieškos išmokoms ir išmokoms savarankiškai dirbantiems asmenims finansuoti šių metų birželį.

Didžiausia dalis – 44,4 mln. eurų – skiriama įmonėms už darbo užmokesčio subsidijas prastovose esantiems darbuotojams. Dabar šias subsidijas už prastovas gauna beveik 73 tūkst. asmenų, vidutinė subsidija sudaro 611 eurų.

Dar 9 mln. eurų numatyti darbo paieškos išmokoms: šiuo metu šią išmoką gauna per 46 tūkst. asmenų, jos dydis yra 196 eurai.

18 mln. eurų skirti išmokoms savarankiškai dirbantiems asmenims, kurias gauna apie 65 tūkst. asmenų. Išmokos dydis siekia 260 eurų.

Posėdžio metu finansų ministrė Gintarė Skaistė taip pat papildė nutarimą siūlymu skirti Vidaus reikalų ministerijai Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnų, tiesiogiai dirbančių su pandemijos valdymu, viršvalandžiams sausio-vasario mėnesiais apmokėti 380,5 tūkst. eurų.

Vyriausybė projektui su patikslinimu pritarė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aha, prasifinansuokite - kvaišalų rinkai reikia plėstis

Aha, prasifinansuokite - kvaišalų rinkai reikia plėstis portretas
Ugly Gr.bliausk.tė buvo 2 metrų išdžiūvusi vadinamoji pakaba, kokias Prancūzija jau daugiau kaip 10 metų uždraudė reklamuoti, kad neplistų įvaizdis, esą moterys taip atrodo. Bet tėvas pinigų turėjo, iškišo Ugly statybininkui būtent tuo metu, kai pradėjo tekėti ES pinigai ir nukreipti buvo iš esmės į statybų verslus. Ugly gimdė net 4 kartus, visi vaikai paliegėliai, negalėjo net į normalias mokyklas eiti, reikėjo specšūlių, kokių Vilniuje gausu ir nesugebantiems nusituštinti, ir tiems, kurių atsilikęs vystymasis, tačiau apiforminami jie kaip privačių mokyklų mokiniai. Na, vaikai nekalti, kad mama narkašė Ugly ir nesuvokia, kad geriau vaikų negimdyti ir dar nuo susenusio statybininko. Kai ES jau buvo uždrausta reklamuoti išdžiūvusias plokščiarūres baisūnes, Ugly buvo imta demonstruoti Vilniuje. Tiiikras džiaugsmas netradicinės orientacijos vyrams,šalia Ugly jie pasijunta tooookie paklausūs. O vizualinė tarša didelė. Vaikai išsigimę, oligofrenai. Ar interesas didinti rinką narkodileriam?

Anonimas

Anonimas portretas
Patys iš nieko "pandemija" sukėlė, patys šalina.. Ir viskas teisėta...

Ai, dar mažai

Ai, dar mažai portretas
porshų ir jachtų prisipirko ?
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių