Tęsiantis karui Rusijos piliečiai toliau aktyviai perka NT Lietuvoje

  • Teksto dydis:

Šiais metais Rusijos piliečiai Lietuvoje įsigijo 699 nekilojamojo turto (NT) objektus, kai per 2021-uosius jų nusipirkta 789, antradienį pranešė portalas LRT.

Rusijai tęsiant karą Ukrainoje Šengeno vizos Rusijos piliečiams šiuo metu neišduodamos, o jų Lietuvoje įsigyjamo NT skaičiui mažėjant nesmarkiai, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, konservatorius Laurynas Kaščiūnas sako, kad inicijuojamos teisės aktų pataisos, kurias priėmus Rusijos piliečiai negalėtų įsigyti nekilnojamojo turto Lietuvoje nepaprastosios padėties metu.

Vidaus reikalų ministerija teigia, kad nekilojamojo turto turėjimas Lietuvoje nesuteikia teisės gauti leidimo gyventi mūsų šalyje ar nacionalinės vizos, taip pat nėra pagrindas įleisti Rusijos piliečių į Lietuvą.

Registrų centro duomenimis, Baltarusijos piliečiai šiemet Lietuvoje įsigijo 376, o praėjusiais metais – 393 NT objektus.

Vidutinė šiais metais Rusijos ir Baltarusijos piliečių Lietuvoje sudarytų sandorių vertė yra apie 80–90 tūkst. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vergu

Vergu portretas
musu imonems i musu darbo vietas ir mafijozu su kruvinais pinigais - Lietuva ir is Marso veztusi,ne tik is Rusijos! Dabar stai is Indijos vergu uzsiveze. Atspejote - "Linava"!

Anonimas

Anonimas portretas
cia PISA prota kad perka DDDD kaina nori pakelti ir reklama ka dmusu DURNELIAI toliau BRANGIAI pirktu !

WW

WW portretas
Idomu,kodel tam neuzkertamas kelias Lietuvoje? Vis tas godumas lemia?
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių