Vyriausybė griežtina prekybą alkoholiu Pereiti į pagrindinį turinį

Vyriausybė griežtina prekybą alkoholiu

2016-02-24 13:06
BNS inf.
Vyriausybė griežtina prekybą alkoholiu
Vyriausybė griežtina prekybą alkoholiu / S. Žiūros / BFL nuotr.

Vyriausybė iš esmės sutinka šalyje griežtinti alkoholio prekybos laiką, taip pat siūlo nustatyti kriterijus, pagal kuriuos savivaldybės turėtų teisę nustatyti vietas ir teritorijas, kuriose prekyba alkoholiu būtų draudžiama.

Vyriausybė posėdyje trečiadienį pritarė tai numatančioms Alkoholio kontrolės įstatymo pataisoms, joms dar turės pritarti Seimas.

„Pritariame, prieštaraujančių nematau“, - sakė premjeras Algirdas Butkevičius.

Planuojama ryte leisti prekiauti alkoholiu ne nuo 8, o nuo 10 valandos. Be to, bus uždrausta reklama tose vietose, kurios neturi licencijų prekybai alkoholiu.

Vyriausybė siūlo, kad įstatymo pataisos įsigaliotų nuo šių metų lapkričio pradžios.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, Lietuva patenka į daugiausia alkoholio suvartojančių Europos šalių trejetuką. Apie būtinybę riboti jo vartojimą imta garsiau kalbėti po Lietuvą sukrėtusių nusikaltimų, kuriuos įvykdė girtaujantys asmenys.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų