Būkite budrūs: sukčiai siunčia laiškus „Sodros“ vardu

Į gyventojų elektroninio pašto dėžutes atkeliauja sukčių laiškai, siunčiami „Sodros“ vardu. Nieko bendro su „Sodra“ šie pranešimai neturi – svarbu nespausti jokių juose esančių nuorodų.

Melagingose žinutėse neva pateikiama informacija apie gavėjo valstybinį socialinį draudimą. Nurodoma laiško gavėjo darbovietė ir raginama paspausti fiktyvias nuorodas, kurios esą nukreipia į asmeninę gyventojo paskyrą arba „Sodros“ interneto puslapį. Nuorodos vizualiai panašios į „Sodros“ interneto svetainės adresą, tačiau nukreipia į sukčių sukurtus puslapius. Sukčių laiškai siunčiami iš adreso informacija@sodra.mail-sender.online. Oficialūs „Sodros“ el. pašto adresai baigiasi galūne @sodra.lt.

„Sodra“ ragina gyventojus išlikti atidžius ir pastebėjus įtartiną informaciją ją pasitikrinti.

„Sodros“ nuotr.

Svarbu prisiminti, kad bet kuris „Sodros“ į elektroninį paštą atsiųstas pranešimas taip pat atsiduria ir asmeninėje „Sodros“ paskyroje https://gyventojai.sodra.lt/ arba https://draudejai.sodra.lt/. Prie paskyrų jungiamasi saugiu ryšiu, naudojantis elektroninio parašo, elektroninės bankininkystės priemonėmis.

Taip pat kviečiama apie tokius ar panašius bandymus sukčiauti pranešti „Sodrai“ el. paštu info@sodra.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

tam "jau"

tam "jau" portretas
esi kvailys, nes jau tavo komentaras su grubiom gramatinėm klaidom

Zinote,

Zinote, portretas
kad siuncia,zinote is kokio pasto - o pagautu ne vieno!?

Jau

Jau  portretas
Gavau tris laiškus ir paspaudžeu nuorodas ką dabar daryt ka
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių