Gabiausiems šalies moksleiviams „Maxima“ skiria 90 tūkst. eurų stipendijų fondą

 • Teksto dydis:

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ rengiama moksleivių skatinimo programa „Lietuvos Maximalistai“ gabiausiems ir talentingiausiems šalies vaikams šiemet skirs rekordinį 90 tūkst. eurų stipendijų fondą. Daugiau nei 80 moksleivių, kurie taps „Maximalistais“, visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus 150 ir 75 eurų stipendijas.

„Jau devynioliktus metus iš eilės mes skatiname jaunuosius talentus drąsiai siekti savo svajonių, nes tikime, kad taip galime prisidėti prie gražesnės ateities kūrimo. Įvairiose srityse gabius vaikus būtina ne tik finansiškai paskatinti, bet ir įvertinti jų pastangas šiems siekiant užsibrėžtų tikslų bei puoselėjant savo talentus. Džiaugiamės galėdami pagelbėti jauniesiems talentams pasiekti nuostabių rezultatų, kurie vėliau džiugina ir garsina visą Lietuvą“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Per beveik du dešimtmečius šios moksleivių skatinimo programos gyvavimo metų prekybos tinklas „Maxima“ jau skyrė daugiau kaip 0,5 mln. eurų Lietuvos moksleivių pažangumui skatinti.

Tarp „Lietuvos Maximalistų“ yra buvę žinomi bei Lietuvą šiandien garsinantys sportininkai ir menininkai: Giedrius Titenis, Martynas Levickis, Evelina Sašenko.

Konkurse kviečiami dalyvauti įvairiausių gabumų turintys 1–12 klasių moksleiviai. Šiemet „Maximalistai“ bus renkami aštuoniose kategorijoje: mokslo, meno, muzikos, sporto, visuomeniškumo, inovacijų, ekologiškumo ir pažangumo.

Įvairiose srityse gabius vaikus būtina ne tik finansiškai paskatinti, bet ir įvertinti jų pastangas šiems siekiant užsibrėžtų tikslų bei puoselėjant savo talentus.

„Norime, kad įvairiose srityje gabūs jaunuoliai būtų įkvėpti kurti ir atskleistų savo talentus. Labai džiaugiamės, kad „Lietuvos Maximalistų“ programa kasmet padeda atrasti talentingiausius šalies moksleivius“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Ji priduria, kad šįmet gerai besimokantys, iniciatyvūs, sumanūs ir talentingi Lietuvos moksleiviai gali pretenduoti į rekordinį 90 tūkst. eurų stipendijų fondą 2021–2022 m. mokslo metams.

Kaip dalyvauti „Lietuvos Maximalistų“ programoje?

Šioje programoje gali dalyvauti gerai besimokantys, iniciatyvūs, sumanūs ir talentingi 1–12 klasių moksleiviai. Jie kviečiami suskubti ir „Maxima“ internetinėje svetainėje užpildyti projekto anketą iki rugpjūčio 5 dienos.

Šių metų „Lietuvos Maximalistų“ komisiją sudaro Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro meno departamento vadovė bei muzikologė Jurgita Norvaišienė, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Lukas Kornelijus Vaičiakas, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Darius Šaluga, VGTU strateginės partnerystės prodekanė ir MOSTA centro Politikos analitikė Milena Medineckienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus darbuotoja Jurgita Stulginskienė ir „Maximos“ atstovai.

Komisija, rinkdama laureatus vertins ne tik objektyvius mokslo rezultatų pasiekimus – pažymius ir konkursinius pasiekimus, bet ir moksleivių motyvacinius laiškus. Juos rašant moksleiviai skatinami pagrįsti, kodėl būtent jie turėtų tapti „Lietuvos Maximalistais“, pasidalinti savo pasiekimais ir ateities lūkesčiais ar svajonėmis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sūduvis

Sūduvis portretas
O tai reiškia kad tuo pretekstu prekės maximoje brangs.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių