I. Šimonytė: sankcijų „Belorus“ sanatorijai nutraukimas yra už Lietuvos galimybių ribų

Anonimas

Anonimas portretas
Baltarusiai galėtų imtis kontrpriemonių. Pavyzdžiui, uždaryti visokias lietuviškas mokyklas ir deportuoti ten dirbantį šnipinėjantį personalą .

Už tiesą

Už tiesą portretas
Šimonytė priduria teigiamai vertinanti Seimo komitetų iniciatyvą pradėti derybas su Minsku dėl sanatorijos išpirkimo. Ką, jau pripažinot Lukašenka prezidentu? Tai kur jūsų "tiesos" žodis? Ar Baltarusijos lyderis norės su jumis kalbėtis? Gaunat pelną, Lietuvos žmones turi darbo vietas ir tuo reikia džiaugtis, o jus rezgat intrigas, keršijat žmones. Per visą istoriją nemačiau tokios pid...os valdžios, berazumius.

ŠIMONYTE, kodėl savyje "n e m a t o t e " problemų ?

ŠIMONYTE, kodėl savyje "n e m a t o t e " problemų ? portretas
visiškai n e p a g r į s t a i kaltinate Europos Sąjungą , už kurių, norite p a s l ė p t i KONSERVATORIŲ sąmoningai į v y k d y t ą nusikaltimą--s u s i d o r o j i m ą -- su 400 Druskininkų gyventojais.---Kodėl į šį KONSERVATORIŲ s ą m o n i n g a i į v y d y t ą nusikaltimą prieš 400 gyventojus--visiškai ATMESTINAI/visiškai n e r e a g u o j a / Lietuvos prezidentas NAUSĖDA

T

T portretas
Seniai reikėjo uždaryti tą Lukašenkos šnipų irštvą, išpirkti ir atidaryti ten lietuvišką sanatoriją. Taip klausimas būtų normaliai išspręstas ir išlaikytos darbo vietos. Dabar yra gera proga tą padaryti.

ona

ona portretas
nebloga ta sanatorija ,nėra brangi ,sakyčiau ,kad Lietuvos ubagų rojus ,moderni įranga ,geri ir nebrangūs baseinai viskas naujai renovuota ,o dirba vietinis personalas ,kas čia tokio ,jei gydosi baltarusių vaikai ir pensininkai ,beje ,jiems nekainuoja ,prie to pačio ir mums papigiai šis tas atlieka ,o kai perims mūsiškiai - bus kaip kitose , galėsim tik pasigrožėti iš lauko pusės

Biznis

Biznis portretas
Kažkam tai paranku. Patys žinot kam.

Kada pakils vyrai?

Kada pakils vyrai? portretas
Lesbių valdžios impotencija. Pagrindžiu: Potencija tai yra sugebėjimas kūrti ir apvaisinti, gi moteriškas organizmas skirtas gimdyti ir auginti vaikus. Šitos genetiškai mutavusios pyyzdalizos sugeba kalbėti "logiškai", bet nesugeba spręsti problemų...

Kažin

Kažin portretas
kodėl sanatorijos darbuotojai nedemonstruoja prie Baltarusijos ambasados, nors Baltarusijos valdžia yra jų darbdaviai? Visiems akivaizdu. kad jų demonstracijos naudojamos tik baltarusiškai politikai paremti, o ne gauti atlyginimus.

Paprasčiausia melagė

Paprasčiausia melagė portretas
Europarlamentaras Ropė Briuselyje išsiaiškino , kad ES jokių sankcijų sanatorijai neskyrusi ir viskas priklauso tik nuo Lietuvos URM - tiksliau , Landsbergiuko . Subankrotinti sanatoriją ir pigiai (kažkam) perpirkti - matyt , pagrindinis tikslas .

Žinomas scenarijus

Žinomas scenarijus portretas
kaip su Snoro banku ar Mažeikių nafta.Sukčių ir nusikaltėlių valdžios valstybėje kitaip negali būti

ne už Lietuvos , o už ŠIMONYTĖS r i b ų,

ne už Lietuvos , o už ŠIMONYTĖS r i b ų, portretas
kurias n u b r ė ž ė OŽIO anūkas, prieš tampant LANDSBERGIŲ t a r n a i t e

Šlykštu

Šlykštu portretas
Nori nupirkti pastatus už vieną eurą ir kenčia nekalti žmonės

MELUOJA KUMELĖ BEKARPYDAMA AUSIM. SVARBU TIK PEDIKŲ GEROVĖ

MELUOJA KUMELĖ BEKARPYDAMA AUSIM. SVARBU TIK PEDIKŲ GEROVĖ portretas
.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių