Jūrininkų ligoninės direktoriui panaikinti įtarimai

 • Teksto dydis:

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius prof. dr. Jonas Sąlyga, kuriam dar visai neseniai buvo pareikšti įtarimai apie neskaidrią veiklą ir piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi, gali lengviau atsikvėpti. Šiandien visiškai aišku – Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovas nėra nusikaltėlis, jo atžvilgiu byla nutraukta.

J.Sąlyga  prokuroro buvo informuotas, kad Klaipėdos jūrininkų ligoninės byloje dėl biokuro katilinės, jo atžvilgiu tyrimas nutraukiamas, nes nebuvo padaryta veikla, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių, o direktorius niekada niekam iš darbuotojų nedarė jokios įtakos sprendžiant klausimus, susijusius su viešaisiais pirkimais, savo darbe vadovavosi pareiginės instrukcijos nuostatomis, sąžiningumo, protingumo, finansinės drausmės, ekonomiškumo kriterijais.

Šešėlis ant J.Sąlygos krito tuomet, kai Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnus praėjusių metų pabaigoje sudomino Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamento Švėkšnoje biokuro katilinės įrengimas Klimato kaitos programos specialiosiomis lėšomis. Klaipėdos jūrininkų ligoninė paraišką pateikė ir paramą modernios biokuro katilinės įrengimui gavo 2014 m. Katilinės rekonstrukcijos darbai po viešųjų pirkimų konkurso buvo pradėti 2015 metų balandį, o nuo 2016 metų lapkričio pabaigos katilinė pradėjo darbą visu pajėgumu. Iki tol įstaigą aptarnavusi privati bendrovė patalpoms ir vandeniui pašildyti katilinėje naudojo skalūnų alyvą, kuri skleidė nemalonius kvapus ligoninės teritorijoje bei už jos ribų, o degimo produktai teršė aplinką.

Psichiatrijos departamentui teikiamos šilumos gamybos kaštai buvo vieni didžiausių šalyje. Pradėjus veikti biokuro katilinei pagerėjo gyvenimo kokybė tiek pacientams, tiek švėkšniškiams. Naujojoje katilinėje kūrenama biomasė neskleidžia nemalonaus kvapo ir neteršia aplinkos degimo produktais, o svarbiausia – įspūdingas ekonominis rezultatas. Per metus ligoninė sutaupė 60 tūkst. eurų. Nepaisant to ligoninei ilgai nepavyko nutraukti sutarties su anksčiau šilumą teikusia bendrove.

Tačiau praėjusių metų pabaigoje aukštesnės instancijos teisme byla buvo baigta ligoninės naudai.NAUJAUSI KOMENTARAI

>Geras

>Geras portretas
ką jūs, ką jūs..Nereikia įsisvajoti.Žinoma, labai norėtūsi..tiesiog baisiai..Bet deja, deja..Va jau LRT tyrimą draudžia/ką tik išgirdau/ pačiu aukščiausiu lygiu, sako seimas neturi teisės ne tik įvardinti kad jie ten neatitinka viešo intereso ir šališkai dirba, bet ir negali pasižiūrėti kur ir kaip išleisti mūsų visų pinigai.Taip kad nereikia įsileisti gražių lūkesčių ir teisybės Tėvynėje troškimų-čia Lietuva, čia sukčiais lyja..

Artūro draugas, gyvai pažystantis Artūrą

Artūro draugas, gyvai pažystantis Artūrą portretas
Man tai kažkaip visi blogi komentarai dvokia iš Sveikatos apsaugos ministerijos išvaryto patarėjo A. M. kvapu. Ar tik Jonui pareikšti įtarimai nebus jojo darbas.

Geras

Geras portretas
Tokiam direktoriui reikia Lukosenkos ir tesemauka su juo kartu cypej atsidurtų
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių