K. Mažeika apie „Grigeo Klaipėda“ skandalą: tai buvo tyčinis ir piktybinis atvejis

Ka gi

Ka gi portretas
Jei Laukys lieka situacija aplinkosaugoje nesikeis.Šiam žmogui manau moraliniai ir teisiniai principai yra DZIN.Galimai ir nenorima kad kažkas keistusi .Dabar kaip matome to nenori ir Mažeika Tad kaip smirdėjom taip smirdėsim,kaip niekam tas nerūpi taip ir nerūpės.Mano manymu tik dėl to ,kad prieš akis tik didžiuliai pinigai..........

.....

..... portretas
Pasakė , kad ATLYGINO ir gailisi . Dabar liko laukti kaip atlygins Pangonis ? Patenkintas ? :) O kas dėl auto , paminėk kurie yra UŽDRAUSTI Lietuvoje ? Vėl priepuolis ? ))))

ar galėtų žurnalistė

ar galėtų žurnalistė portretas
šalia ministro piarinės foto pridėti ir jo automobilio foto? Jei aplinkos ministras leidžia sau tokį auto viskas aišku apie jo moralinį suvokimą apie gamtos ir aplinkos apsaugą. Ką jis pasakė po partiečio nušautos stumbrės?

to ar čia..

to ar čia.. portretas
dėl Kepenio esi ir teisus, bet dėl kitų tai pasiginčyčiau. Palyginus kaip Lietuva buvo valdoma 30 metų ir kokia buvo aplinkosauga, tai reikia pripažinti, kad prie ,,karbauskinių"valdžios tikrai yra daug teisingo padaryta. Ar bent jau mėginama padaryti. Žinoma, sveikatos apsaugos srityje belieka juoktis ir verkti, bet kovoje su valstybiniais sukčiais ir bandymuose pasipriešinti įsisenėjusioms vagiu gaujoms tai tenka šiokius-tokius laimėjimus pripažinti. Širinskienė iki dabar ,,kasa"...Rinkiminiame ,,Meniu"(kaip pamažu aiškėja) nebus nieko naujo, partiniai vėl mėgins prasirauti į pirmąsias gretas, o tie dabar pašaliuose besiblaškantys juokingi veikėjai - lyderėliai tikrai neįstengs sukurti bent kažkokios alternatyvos seniesiems konslibsocdemonams. Tai belieka vienintelis pasirinkimas - balsuosiu už valstiečius.

Lt

Lt portretas
Klaipėdos meras turi atsistatydinti. Tiek metų klaipėdiečiai skundės ir jis nieko nedarė.

)))

))) portretas
Čiia kas silpnaprotystės priepuolis ? )))) seniai tokios silpnos galvos nemačiau :)))) išduok paslaptį kas gali "išgelbėti" Lietuvą ? ))) kurie seimo nariai ? )))))

ar čia reikia dar komentarų

ar čia reikia dar komentarų portretas
Karbauskis, Kepenis, Mažeika...kur su tokiais politikais nueisi, tai va laikraštyje dar straipsnelį užsako, o darbai ? Partiečiai stumbrus šaudo, Alytuje gaisras, Klaipėdoje ekologija, Pamatėme, kaip per tuos metus valstiečiai švietimą suvarė, medikai pasimetę, gaisrininkai be batų ir t.t.

Tam ko norėti

Tam ko norėti portretas
O tu nabagėli taip ir nesupratai , kad tik šios vyriausybės " valstiečių " ministras kartu su teisėsauga SUSTABDĖ taršą ? O departamentų vadovai , aplinkosaugininkai yra buvusių valdžioje , palikimas , nesupranti ? Ar manai atėjo naujas ministras ir visus darbuotojus išvėtrina ? Nors kaip paaiškėjo , reikės auditų ir t.t. ....Darbuotojai tai palikimas :) O ministras šaunus , suprato kokias dovanėles gali gauti piliečiai ir pš....Užsidarė tarša , užsidarė finansavimai :)

ko norėti

ko norėti portretas
juk Karbauskis su valstiečiais rėkė, kad bus profų vyriausybė, dabar matome kokie profai dirba, kur vargu ar susigaudo ką turi veikti.

Anonimas

Anonimas portretas
Matėt sąraša personu , kurios gavo babkių iš Grigeo..., tai va, dabar darykit išvadas ..P.S. daugiausia gavo konservai šūdinų babkių....

Jo jo

Jo jo portretas
konservės su dėžutiniais užsibrėžė išėsti ministrą truks-pliš. Todėl los ir los dieną-naktį su simuku gentviliuku priešaky. Kaip greit šitas Ženios3% sūnelis užmiršo, kad jis dirbdamas savivaldybės taryboje tiek metų VISAI NESIDOMĖJO ŠIUO KLAUSIMU. Gal dėlto, kad su Triubačium meru puikiai jautėsi džiazo festivaliuose kurio finasuotoju buvo būtent Grigeo?

Na žinote visai papušote

Na žinote visai papušote portretas
Ministras pirmoje eilėje yra seimo narys , frakcijos narys , kurio TIESIOGINĖ PAREIGA LANKYTI SEIMO POSĖDŽIUS . Net to nežinote , o rėkiate Gėda ? Jums turėtų būti GĖDA . Ministras atėjo vėliau ir tiek ? Kas nepatinko ? Kad žino savo pareigą ? Prezidentas galėjo ir vėliau jei ką kviestis susitikimą ar nežinojo , kad vyksta seimo posėdis ? GĖDA yra bandantiems Lietuvą paversti " kreivų veidrodžių " karalyste , kurioje galioja dvejopi standartai .

gėda ministrui

gėda ministrui portretas
šiandien jis atšaukė susitikimus dėl taršos aiškinimosi, nes Karbauskis liepė būti seime ir vetuoti Prezidento veto. GĖDA, kai tik prieš poną uodegą vizgina, o jam čia ta tarša buvus nebuvus, kad tik toliau seime sėdėti.

Nisuprantu

Nisuprantu portretas
Kam yra tūkstančiai inspektorių ir valdininkų, kuriems mokame už vandenų, žvėrių, gamtos SARGYBĄ??????????????????????????????????????

konservatorius FINANIŠKAI remia n u s i k a l t ė l i a i

konservatorius FINANIŠKAI remia n u s i k a l t ė l i a i portretas
d a u g e l į metų.--Tai rodo 'Grigeo Klaipėda", kuri n u o d i j o klaipėdiečius d a u g y b ę metų s ą m o n i n g a i.--KONSERVATLIBERALAI,ar suvokiate jog n u o d i j o SĄMONINGAI ir JŪS tai t o l e r a v o t e nereaguodami į klaipėdiečių k r e i p i m o s i, todėl ESATE b e n d r i n i n k a i šiame PIKTYBINIAME nusikaltime .Teisėsauga /prokuratūra/ turėtų l y g i a g r e č i a i patraukti baudžiamon atsakomybėn;-- KONSERVATORIŲ ir LIBERALŲ partijas

Nemanau kad suprantate teisingai

Nemanau kad suprantate teisingai portretas
gal trūksta informacijos , kad tai rašote ? Dėl Klaipėdos VYKSTA TYRIMAS , kurį vykdo teisėsauga , kuri ir turi teisę pareikšti ĮTARIMUS , o dėl Alytaus skaičiau įtarimai jau PAREIŠTI dviems valdininkėms , bet jos atsisako bendradarbiauti su pareigūnais !!! Ministro mundūras kaip nei vieno buvusio ypatingai švarus . Liko laukti kaip seime opoziciniai balsuos dėl aplinkos įstatymo papildymų - vienas iš jų , nereikia informuoti prieš ateinant . Ministras viską daro kas jo kompetencijoje - ruošia įstatymus ir jų pakeitimus . Seimas juos priima arba kaip elgėsi opoziciniai dažnu atveju balsuoja " prieš " . O aiškinasi kas " kaltas " teisėsauga .

taip ir būna

taip ir būna portretas
kai ministras plaunasi mundūrus užsakytuose straipsniuose, o netiria savo pavaldžių institucijų ir nepaskelbia nei kas Alytuje kaltas nei kas Klaipėdoje dėl ekologinių katastrofų. Nemanykit, kad žmonės nesupranta.

Valstiečiai pirmą kadenciją seime

Valstiečiai pirmą kadenciją seime portretas
kaip valdanti dauguma ir tiek paruošė pakeitimų dėl aplinkosaugos . O buvę valdžioje , dabar seimo opoziciniai visai nesijaudino , kad įstatymas toks skylėtas , kad aplinkosaugininkai turi prieš ateidami pranešti ? Matyt visiems buvo gerai ? Džiugu , kad tik " valstiečiai " lopo įstatymų skyles pro kurias tekėjo nevalytos atliekos , visada geri tyrimai ir rėmimai ir džiazų ir ne džiazų , o ir šiaip kokiose pilyse gyvena valdininkai ? Matyt iš to mažo atlyginimo dygsta namai ? Negaila , uždirbate - statykite , bet nevokite iš Lietuvos žmonių gamtos , vandenų ,žuvų ir galimybės išsimaudyti savame krašte .

Sigitas

Sigitas portretas
Labai teisingai ir taikliai ministro pastebėta t.y. "Pasak K. Mažeikos, tiek „Grigeo“, tiek Alytaus gaisro atveju miestų savivaldybės neturėjo likti nuošalyje. „Turiu pritarti, kad tai yra liūdnas praėjęs dešimtmetis klaipėdiečiams, kur jie negalėjo prisibelsti niekur (...). Tas pats buvo ir Alytaus atveju, kai buvo pažiūrėta pro pirštus ir pasekmės yra skaudžios“, – teigė jis". Todėl ir kyla klausimas t.y. koks tu esi savo valdos šeimininkas jeigu nežinai kas šalia dedasi. Todėl dabar visokie gražbyliavimai ir postringavimas, tai nepasiteisinimas, o ne atitikimas savo posto pareigų.

Kl

Kl portretas
Pagarba prokurorams ir valstiečių viesului

Lez

Lez portretas
Tai o kada kitus Klaipėdos nuodytojus pradės klibinti?

Babūnei

Babūnei portretas
Gerbiamoji , ne niu niu , o vyksta tyrimas . Prokurorai ruošia kaltinimus , baudžia - teismas , o ne ministras . Ministras pareiškė nepasitikėjimą departamento vadovui , todėl gali būti , kad dalį kaltės , turės iš prokurorų prisiimti . O šiai , " valstiečių " valdžiai , ministrui nuoširdi klaipėdietės pagarba . Dešimtmetį mūsų negirdėjo nei meras , nei buvusių valdžioje ministrai . Meras gal buvo " apkurtęs" , nes grigėjas buvo auksinis džiazo festivalio , kurio organizavimą perėmė mero žmona , rėmėjas ? Daug metų sakė : nieko negaliu , viską sprendžia Vilnius . Pasirodo seniai meras galėjo kreiptis į prokuratūrą : ) bet ....

dar vienas suku užpakalį

dar vienas suku užpakalį portretas
Tavo ministerija prisidirbo, tu ir atsakyk tai ne, vis bėdą kažkam mesti. Tai ką tikrina tie tavo pareigūnai jei nefiga nemato...

gyventoja

gyventoja portretas
kodel niekas netampo anksciau dirbusia valdzia suprezidente priesaky kodel kimba prie dabartines valdzios nors marios jau uzterstos apie 15 metu ir joje gaudoma zuvis yra nevalgoma kur gamtos ,,myletojai,,

Babunė

Babunė portretas
Nu, nu, nu, vaikučiai, daugiau taip nedarykit, nekakokit į šulinį, nes patiems reikės iš jo atsigert. Būkit geri, paklausykit Mažeikos, Skvernelio ir kitų iškilių ponų, kol jie jums diržiuko nepaėmė. Gana kad pabarė, dėmesį atkreipė, net suprakaitavo. Ai jai jai...

rzh

rzh portretas
Prapala Molvina, nevesta moja..

Taip Malvina,

Taip Malvina, portretas
tau pritaria buratinas..., atsibudai ir tu, visi nurimo, nėr temų, tai pabraidysi po senienas. Čia jau ne žurnalistų, o prokuratūros rūpestis.

Neziniukas

Neziniukas portretas
Ar dar ilgai nusikalteliai bus laisveje?

Anonimas

Anonimas portretas
kodėl vėpso SST ir prokuratūra ,kodėl dar laisvėje Lietuvos priešai ,tai juk ekologinė diversija prieš valstybę ,tai nusikaltimas prieš žmoniją .kur Nausėda ,ar kotletai lenkų yra svarbesni ,nei ekologinė katastrofa .

NA NA

NA NA portretas
tai kodėl šitie parazitai dirba ,lenkus dėl kotleto terorizuoja net pats prezidentas ragina atsistatydinti ,o čia ekologinė gamtos katastrofa ,daryta tik dėl pinigų ,tyčiotasi iš Lietuvos ir tyla ,kur" patriotinė" spauda ,kuri persekioja valstiečius ,,sėkmės Lietuvoje dar dominuoja Grybauskaitės chėbra ir landsberginiai ,kuriems svarbu tik plėšti ,

Artūras

Artūras portretas
Stogą turi Daukanto a. Nieko tikrai nenuteis !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių