Nusiteikite: Lietuvos paštas kelia siuntų kainas

Grįžti į straipsnį

Šarūnas

Šarūnas portretas
Norėdami išvengti bankroto pakėlė kainas.... Tai tik dar labiau priartins prie bankroto, nes siuntų stipriai sumažės. Į Ameriką norėjau siųsti, seniau iki 10 eurų kainavo, dabar 27 :D :D :D Net nesiunčiau, tam kurjeriai yra, daugiau sumoki ir paslauga normali. Ate Lietuvos Paštas :D Bankrotas jau čia pat :D :D :D Proto bokštai vadovai :D :D :D Siuntimas sumažės, o iš Kinijos siuntos kaip keliavo taip keliaus, dirbti reiks, atlyginimus mokėti reiks, bankrotas greičiau ateis

Donatas Sabaliauskas

Donatas Sabaliauskas portretas
Mūsų įmonei kainavo vienos dėžės siuntimas 4,15eur. dabar kainuoja 12eurų... ar čia normalus? kas tiek kartų gali pabranginti siuntą??? iki 35% brangs? tai ar skaičiuot nemokat ar kas yra? beveik 200 procentų pabrango to pačio daikto siuntimas! ! !

Pirmas etapas

Pirmas etapas portretas
visiškai prixvatizuojant valstybinę įmonę. Paskui nyks nyks kol sunyks..Kaip sunyko be pėdsako visi privatizuoti šalies objektai ir įmonės. Pramonės ir dalies ūkio neliko nei užuominos Kurvos konservai.

Dirba ypač prastai, siuntos dingsta

Dirba ypač prastai, siuntos dingsta portretas
Gėda, dėl siunčiančių iš uzsienio, jau nustoja siųsti net kalėdines dovanas, o čia dar kainas kels. Reikia keisto valdžią, paštas nesusitvarko

ogi

ogi portretas
visur tie patys kgb liekanos per visus galus melziantys zmones vasaliskai pagal globalmodeli sionsatanystu ???===

X

X portretas
Kas dar juo naudojas nes darbo letumas pas juos tai nah :D

Spaliukas

Spaliukas portretas
Patys zmones kalti Kol neprades kas nors organizuot ,boikotus,streikus nieko nebus Gali valdziazmogiam myst ant galvos Jie sakys Lietus Lyja Tiktai boikotas ir streikai !!!!!!

TV PAGALBA

TV PAGALBA portretas
Siulau LT pasta, darbo birza, sodra nugriauti, uzseti zole ir po to kurti nuo 0. Kitaip nepavyks isnaikinti sios bedos.

ll

ll portretas
Jei apie Lietuvos paštą tai čia jau ne vien apie pinigus reikia kalbėti,bet ir apie darbo organizavimą ,aptarnavimo kokybę,Keisti procesai vyksta ir viešai apie tai jokių diskusijų,pašto skyriai uždarinėjami,pastatai aišku pardavinėjami,paprastas laiško išsiuntimas tapo nepaaprastu,reikia eiti š paštą nežinia kur ir stovėti eilėse, o rezultate nesvarbu,kad tas laiškas pašte šraytas š kompiuterį,net adresas patikrintas gali vis tiek po kelių savaičių kelionės po visą Lietuvą grįžti atgal,nes atvykus artigavėjo,priimančiam paštą sk,neužteko proto prrimti,nes kaimas pavadinatas kaimu.Vyksta privatizacija ir specialiai taip daroma,kad paskui ministras pasakytų,kaip pagerėjo atėjus privatiems valdytojams,tai norisi paklausti ko ši vald-ia dar neprivatizavo?

Kainos

Kainos portretas
kyla,proporcingai 35 procentais blogės kokybė ir laiškus užteks išnešioti 1 ar 2 kartus į savaitę,nes ir dabar iš Vokietijos dar ateina laiškai išsiųsti gruodžio 12d.

ss

ss portretas
Reklama: "Dar ne viskas prarasta.Lietuvos paštas."

viškas

viškas portretas
LTpaštas valstybinė įmonė monopolistas, todėl ir siautėja, o vadovė dar ir gerą stogą turi bei nepajudinama jau daug metų.

T

T portretas
Čia viena iš tų valstybinių neūkiškų įstaigų, kurios vis nepriėdę ir kelia kainas, o pelnas kasmet vis į didesnį minusą. Jau kuris laikas naudojuosi pasiuntinių tarnybomis, omniva ar pan. LPaštas man degradų kontora.

Reptiloidas

Reptiloidas portretas
Šitie gyviliai prie visko pripranta. Svarbu pateikti taip, kad priimtu viską savo noru, su supratimu. Taip ir į skerdyklą nueis elektrinio piemens 5 Dž varomi.

Anonimas

Anonimas portretas
Gyvenimas juk gereja

Tai

Tai portretas
Kainos dideje tik algoms pakelt pinigo ner ,prie baldu sukuos pagal uzsakymus , baldu pabrangimas didelis tikrai ir dides nesvarbu sumazeje uzsakymai , viskas brangu ir reikalingas pelnas .

Patinka

Patinka portretas
Kai avinai pirmi nuleke skiepui vandenelio,jie ir pirmi nuleke pasirasyti 'elektros' sutarciu su prixvatininkais ,ka valdzia pasiulys ta jie ir darys pufaikininkai is vatos su nezabutkom ir 75 metus lauks sugryztanciu ,kurie isejo,bet sake matyt jiems kad sugrysim,tai pamirst negali ir laukia su nezabutkom atlapuos .

Patarimas

Patarimas portretas
Koks čia kėlimas ? Kelkit bent trigubai, kad pasijaustų. Vergams juk vienas ir tas pats kiek pakels, visvien eis paskui ožį ir didžiuosis.

Normalu

Normalu portretas
O kas Ju Nekelia ?

Kad

Kad portretas
Paslaugu kainos visos kyla ir kils dideje islaidos , mokesciai , minimalke , dirbu servise kainos per metus pakilo labai apie 60 proc, o algos tos pacios liko kaip gaunu ta tukstanti tai ir gaunu ,

tv reportazai perspausinami ???

tv reportazai perspausinami ??? portretas
Lnk reportažai??? Nebera kd žurnalistų?

To to pasiulimas

To to pasiulimas portretas
Dede vasia, kuris uz buteli nunes tavo siunta i kita pasaulio krasta, arba vaikas pijus, kuris uz kasiaka tavo siunta iskeis i antra kasiaka ir ji pati kaskur nuves.

Tomai,

Tomai, portretas
užkniso tokie idiotai kaip,tu,anksčiau visus vadino KGB agentai,patys jais būdami,dabar jei pasakai kas nepatinka,ar pvz vyksta žemės ne gražinimo o atėmimo reforma,irgi būsi,,rusas,, ir tt Pensiiniai fondai beveik minusiniai-irgi,,vata,,elektros prievatrinis..liberalizavimas,,ministras tampa akcininku-irgi,,vata,,dujas perka iš JAV,kur jos 3 kartus pigesnės,o mums dėsto Roterdamo biržos kainas-irgi,,vata,,ir tt

Jerknes

Jerknes portretas
Niekada nesinaudojau ju paslaugom, pah uju man jie

Ech

Ech portretas
Spekit kieno deka ltpastas zlonga? Ogi deka rinkeju, kurie balsuoja uz degeneradus.

to pasiulymas

to pasiulymas portretas
O tai kokios alternatyvos

Ramass

Ramass portretas
Neaktualu. Ši įstaiga senai prarado savo pirminę paskirtį. Dabar stovi tik eilės kinietiškų šiukšlių pirkėjų , su freeshiping . Jei nori ką Lietuvoje siųsti , tai LP gali rinktis ,jei nori galvaskaudžio.

pasiulymas

pasiulymas portretas
ignoruokit sia istaiga, naudokimes pigesniu ir patikimesniu kitu imoniu servisu ir lai uzsilenkia tas LP. Tragedija nuolat su jais, terminai nesuvokiami, pameta, uz nieka neatsako.

Ką bando paslėpti pedofilijos skandalo dūmais?

Ką bando paslėpti pedofilijos skandalo dūmais? portretas
Visi klausia - o kodėl tik vakar paskelbta apie įtarimus Seimo nariui pedofilija, jei tyrimas vyksta nuo pernai metų lapkričio? Ir daugelis atsako: Lietuvos teritorijoje jos administratoriai įpratę vienu skandalu dengti kitą, didesnį. Dažniausiai tokį, kur sukasi dideli interesai ir pinigai.

Tomas

Tomas portretas
Tik vata gali smeizti lt pasta ir garbinti uzsenetiska pasta?

NE IŠ GERO GYVENIMO...

NE IŠ GERO GYVENIMO... portretas
Kai landsberginė šutvė viską jau išvogė, sugriovė, perdavė į privačias rankas - belieka tik už viską didinti kainas. Šiandien kiekvieną ryta per LTV girdžiu klausimą - kaip laimėti Euroviziją? Turiu ir atsakymą. Pirmiausiai - reikia paskelbti karą Rusijai. Buvęs URM, aktyvus komsomolcas L.Linkevičius žino kaip laimėti "politiniu sprendimu". Tai jau įrodė Ukraina. Tuo pačiu - G.Landsbergis iš Amerikos ir ES gaus DYKAI tankų ir krūvą pinigų. Vienu šūvių - nušausime du zuikius - Eurovizijos 1 vietą ir ekonomiką pakelsime iki dausų....O svarbiausiai - Rusiją nugalėsime...sapnuose...

Benas

Benas portretas
Varyk toliau,moteriške.Paštai daugumoje valstybių yra kaip jos veidas-tai LT jisai labai raukšlėtas.Parduotos beveik visos patalpos. Siunčiau viena A4 lapa voke.Sakau kiek kainuos-sako reikia sverti,tai moteriškė taip prigąsdinta,kad svėrė tris kartus,niekaip daugiau nesigavo...

Gerai

Gerai portretas
Kelkite įkainius

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkaip рх. Po to kai jie įrodė savo nulinę atsakomybę už siuntas, nesinaudoju LP
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių