Lietuvos pašte vasarį – darbuotojų atleidimų banga

Lietuvos paštas vasarį planuoja atleisti 84 darbuotojus. Bendrovės Organizacijos vystymo departamento vadovė Inga Rinkevičienė teigia, kad atleidimai vykdomi įgyvendinant mobilaus laiškininko programą.

„Šie atleidimai buvo planuoti ir yra susiję su mobilaus laiškininko programa, kurios įgyvendinimo pabaiga yra 2020 vasario 25 diena. Mobilaus laiškininko projektu sprendžiamas ne tik geresnis kaimo gyventojų pašto paslaugų prieinamumas, bet ir gerinamos darbo sąlygos „Lietuvos pašto“ darbuotojams. Visų pirma, todėl ir yra atleidimai, yra jungiami etatai nuo 0,6 iki beveik 1, atlyginimas laiškininkui vidutiniškai didėja 200 eurų. Todėl suteikiamas tarnybinis automobilis ir šiuolaikiškos darbo priemonės“, – Eltai sakė I. Rinkevičienė.

Jos teigimu, visiems atleistiems darbuotojams bus teikiamos konsultacijos, kaip ieškotis naujo darbo.

„Visiems atleidžiamiems darbuotojams, jeigu jie to nori, Lietuvos pašto personalo specialistai suteikia išsamią konsultaciją, kaip formuoti savo gyvenimo aprašymus, kaip pasiruošti darbo pokalbiams, kokiuose kanaluose ieškotis naujo darbo. Taip pat įmonė aktyviai bendradarbiauja su Užimtumo tarnybos vietos skyriais, kurie, esant poreikiui, atleidžiamus darbuotojus iš karto siūlo tame regione veikiančioms bendrovėms ar įstaigoms“, – teigė I. Rinkevičienė.

„Kadangi mobilaus laiškininko programos įgyvendinimas baigiasi vasario pabaigoje, kovo mėnesį dėl jungiamų etatų bus atleidimai. Vėliau tokių artimiausiu metu nebeplanuojama“, – pridūrė Lietuvos pašto atstovė.

ELTA primena, kad, anot Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento komunikacijos projektų vadovės Aušros Kurtkutės, iki galutinio Mobilaus laiškininko projekto įgyvendinimo trūksta 55 laiškininkų išvykimo į regionus.

Iki vasario pabaigos planuojama, jog mobilus laiškininkas veiks visų Lietuvos rajonų kaimiškose vietovėse.NAUJAUSI KOMENTARAI

Viecinei

Viecinei portretas
Matosi ,kad viecinė aplamai nieko nenusimano pašto darbe,bet šuns lojimas į dangų neina.

Viecinė

Viecinė portretas
Kam tų paštų stacionarų iki šiol iš vis reikėjo? Sėdėjo,trynė šikines ir algas gavo ne tik už pašto darbą,bet ir kitus priedus. Tai dabar ir draskosi,kad viskas bus blogai. Viskas normaliai,tik žmonės tik ant namų lai prisitvirtina nr, ir visos paslaugos bus suteiktos laiku ir kokybiškai.

Laisvė

Laisvė portretas
Sako ,kad Lazdijų pašto viršininkė pati aptarnaus kaimuose gyventojus kaip nebus kam dirbti.Tai laimingo striksėjimo .Ir paltuką uždidėk ilgesnį nes sušalsi.
VISI KOMENTARAI 23
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių