„Maisto banko“ akcijos metu „Maximos“ pirkėjai paaukojo beveik 82 tūkst. vienetų maisto produktų

 • Teksto dydis:

Spalio 8-9 dienomis visoje Lietuvoje vyko tradicine tapusi rudeninė „Maisto banko“ akcija, per kurią buvo siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems šalies gyventojams. Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai paaukojo beveik 82 tūkst. vienetų ilgo galiojimo maisto produktų, kurių vertė viršijo 77 tūkst. eurų. Paramos skrajutėmis pirkėjai paaukojo dar 14 tūkst. eurų.

„Gaila, kad dėl situacijos šalyje šios akcijos mastas buvo mažesnis, tačiau akcijoje vis tiek dalyvavo daugiau nei 26 tūkst. mūsų pirkėjų. Tikiu, jog tokios akcijos ne tik stiprina visuomenės solidarumą, bendruomeniškumo jausmą, bet ir skatina atsakingą maisto vartojimą“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

„Maxima“ savaitgalį pirkėjus prisidėti prie kilnios akcijos kvietė 118 lietuviško prekybos tinklo parduotuvių. Dosniausiai aukojo didžiosiose Vilniaus ir Kauno „Maximose“ – keturiose šių miestų parduotuvėse paaukota daugiausiai vienetų maisto produktų. Šiais metais maloniai nustebino Radviliškio „Maxima X“, kuri, pagal paaukotą kiekį maisto, aplenkė kur kas didesnes parduotuves visoje Lietuvoje.

Akcijos metu surinkti maisto produktai bus išskirstyti po daugiau nei 300 ne pelno siekiančių organizacijų, kurios rūpinasi įvairiomis socialiai pažeidžiamomis gyventojų grupėmis: daugiavaikėmis šeimomis, mažas pajamas gaunančiais neįgaliaisiais, senoliais, bedarbiais, vienišomis motinomis, socialinę krizę patiriantiems asmenimis.

Ši „Maisto banko“ akcija vyko jau 31-ąjį kartą. Aukojama buvo 71 šalies mieste, o prie jos prisidėjo net 304 įvairios organizacijos.

„Maxima“ su „Maisto banku“ kartu jau 18-tus metus iš eilės. Kiekvieną mėnesį „Maisto banko“ globojamiems žmonėms prekybos tinklas skiria maisto produktų už daugiau nei 40 tūkst. eurų. Taip sunkiai gyvenančius žmones kelis kartus per savaitę pasiekia įvairūs maisto produktai: duonos gaminiai, bakalėjos prekės ir kita.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Kainos IKI parduotuveje baisiai didelės. Kitose parduotuvėse daug mažesnės.IKI parduotuveje Kaune ,Savanorių pr.111 adresų asortimentas menkas,matosi vadybininkas be patirties,nemoka organizuoti darbo.Pardavėjos be kvalifikacijos, neparuoštos darbui su žmonėmis.Yra taip, nepatinka ,algos per mazos nedirbk,pirkėjas ne kaltas.Jeigu dirbi GERBK SAVE,nes nebūsi reikalingas keturiems verslininkams.Jeigu nėra meilės darbui pasirinktam ,tai jokie pinigai nepadės ir didesnės algos nepadės.

Versl.

Versl. portretas
Lietuvoje visi bankai yra užsienio bankai. Maistą išveža i kitas šalis, kuris dar tinkamas ir laikas leidzia transportuoti.Kokie lietuviai baisus ,ne savo zmogui duoda pigiau pirkti ,uzsienio bankams atiduoda ,jue maitinasi nemokamai ir išveža kaip minėjau.Aš perdirbčiau tą netinkamą maistą i gyvūnų maistą ir nebūtų nuostolių .Kodel mūsų ūkininkai dalina užsienio bankams kurie yra Lietuvoje o neužsiima maisto perdirbimo i gyvūnų maista.Man turėtų būti sumokėta uz verslo plano pasiūlymą,neiskenciau todėl pasiūliau. Prie sito plano turiu dar keliata pasiūlymų. Bet nerašysiu.

Anonimas

Anonimas portretas
O PATI MAXIMA AR KA AUKOJA.GALETU BAIGUSIAS GALIOJIMO PREKES PADET I KONTEINERI SALIA PARDUOTUVES ZMONES PASIMTU VALGYTU.BET JIE ISMETA VISKA UTILIZUOJA,NIEKADA PIRMADIENI NEGAUSI NUOLAIDU ZURNALO NES TAI PASLAPTIS KAS NUO ANYTRADIENIO BUS KOKIA AKCIJA,TEGU NIEKAS NEZINO NUPIRKS PIRMADIENI
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių