Nerimsta aistros ir diskusijos – ar pavežėjai privalo mokėti kalbėti lietuviškai?

Grįžti į straipsnį

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Atvažiavo nekviesti ir nori dirbti , lai pirma išmoksta kalbą tos šalies , kur važiavo , o dabar nori , kad prakeiktų ruskių kalba būtų įteisinta , Lietuvos pensininkai angliškai irgi nemoka , TAD JIE MUMS NEREIKALINGI .

na

na portretas
baisu tik atvaziavus i sostine,net bloga darosi vien rusu kalba ;kas per tauta jei visa amziu nugyvena ir net nesiteikia ismokt kalbet lietuviskai.

reiks

reiks portretas
tikrint ju pasus pries pasinaudojant pavezimu is kur jie ir kokios tautybes .

ir dar

ir dar portretas
kodel angliski uzrasai ant pavezeju,kam jie skirti ,vietiniams ?

pavezejas

pavezejas portretas
tai toks,kuris galiir nedavezti,o tik pavezti ir nedavezti iki reikiamo tasko

Tai dabar visi lt pensininkai

Tai dabar visi lt pensininkai portretas
Tures mokintis anglu kalbos,kad susikalbetu su juoduoju amaru??

yra toks

yra toks portretas
straipsnis--,,Taksi ir pavėžėjimas – kuo skiriasi?''. Tik bepročiai gali važiuoti su pavėžėjais.

KAIP

KAIP portretas
ukrainiečiai gali dirbti taxistais- ,,pavėžėjais''?? Ukainiečiai vyrai GINA savo Tėvynę nuo ruZZų fašistų. Jokie čia ukrainiečisai, čia RUZZAI, išduodantys sdave už ukrainiečius.

Bolt

Bolt portretas
vadovai DCEBILAI??? Kodėl aš būdama lietuvė Lietuvoje privalėsiu išmokti kalbėti angliškai????

to-Jonas

to-Jonas portretas
Tik NEREIKIA varyti ant ukrainiečių. Jie VISI stengėsi išmokti lietuviškai. VISI-ir suaug. ir vaikai ir TIKRAi nežada čia ilgai užsibūti ir daug jų JAU grįžo į Ukrainą, net į apšaudomus miestus. - Visose PC , kur dirba ukrainiečiai, SKELBIAMA daug kartų, jog ,,čia dirba karo pabėgėliai, jie nemoka lietuvių kalbos, prašom kreiptis į mokančius''. Big Kasoje sėdi ukrainietė, kuri jau visai normaliai kalba lietuviškai. Poliklinikose jei dirba ukrainietė, VISADA šalias yra med.sesuo, kuri išvers jums, taip ir KITUR. O žmonės 34m. ir vyresni, , VISI pukiai žino RUSIŠKAI. Jei buvai bukas-tai tik tavo problema. Mano vaikas išmoko rusų kalbos darželyje, kur buvo mišri grupė. Pirmas riusiškas žodis jo buvo -вертолет. Ir per TV kalbėdavo tada dar rusiškasi,vis klausdavo manęs -Ką pasakė? ?ir pramoko rusų kalbą. Ir mokykloje buvo anglų ir rusų kalba, tai rašo, skaito laisvai. Taip kad NERVARYK ant ukrainiečių. Varyk ant ruzzkių čia atvykstančių tūkstančiais kasdien.

kiesa

kiesa portretas
Privalo netik pavežė jai bet ir maisto pristytojai

to-Neabejotinai privalo

to-Neabejotinai privalo portretas
Vatnike, nesipūtuok čia taip.. NIEKAS nekalbės tavo ruyZZŲ fašistų kalba, o ukrainietiškai gali pasakyti. Aš -NIEKO PRIEŠ. Jie mūsų broliai., kovoja ir už mūsų laisvę. Dėl tavo IŠGAMŲ ruZZŲ fašistų jie ir turėjo palikti savo šalį. СЛАВА Украї́ні!» Героям СЛАВА !!! СМЕРТЬ руZZким ФАШИСТАМ !!! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!!!

to-D.

to-D. portretas
Vatnike, tik NEVARYKIT ant ukrainiečių. Jie VISI kalba UKRAINIŠKAI ir LABAI NORIAI mokosi lietuvių kalbos. Nenori mokytis jos atbėgėliai iš Rašos-PARAŠOS ir Baltarusijos ir prikviesti armoškaitės.

to-Pilietė

to-Pilietė portretas
Facebook buvo platinama ištrauka- straipsnis iš rusiškos laikraščio , kur buvo rašoma, jog Čmil važiuoja atstovauti Rašą šachmatų turnire. Rods 2006metų laikraštis.

to-Piliete

to-Piliete portretas
ners Lietuvą valdo KGBistų palikuoniys- Чмиль Виктория Викторовна KGBisto -rezervisto ir gyvo ,ir labai patikimo (facebook buvo platinamas visas jo dosję) Чмиль Виктора Ивановича dukra. Pirmas jos vyras-rusas, pirmi 2 sūnūs tturi rusiškus vardus, žmonės komentavo, jog jie yra priėmę Rašos pilietybę. Apie ,,didvyrį'' senelį tankistą tektų ilgai rašyti. Armoškaitė tai galimai KGB General-majoro Anzelmo Armono anūkė. Fizionomijos tai labai panašios-kaip 2 vandens lašai. Aš jai viešai uždaviau klausimą- : Tai tavo senelis? Nieko neatsakė, užblokavo mane, o paskui ir mano profilis buvo panaikintas be jokio paaiškimo, perspėjimo-už ką? Neatsakymas-IRGI ATSAKYMAS. Google įveskit Anzelmas Armonas-KGBveikla ir išmes info apie jį. Galit dar pažiūrėti ir ,,Vaizdai ''. ir t.t. ir t.t. Juk lietuviai NEMĄSTO, einant balsuoti. KJIEK DAUG bepročių norėjo Чмиль matyti LIetuvos Prezidente :((((

_>Mantas

_>Mantas portretas
tik nesakykitk jog čia ukrainiečiai. Ukrainiečiai LABAI noriai mokosi lietuvių kalbos, ir suaugusieji ir vaikai ,lanko kalbos kursus. ŽINAU. Be to, ukrainiečiai labai nori grįžti namo. Laukia- kada tie išgamos ruZZų fašistai bus išvaryti iš jų žemės. Daug ukrainiečių jau dabar grįžo į Ukrainą, nors ir apšaudomą :( Grįžo ir ir šalią butą nuomojusi ukrainetė su sūnumi.

KOKIOS

KOKIOS portretas
dar gali būti diskusijos??? Lietuvoje Valstybinė kalba-LIETUVIŲ. Ir VISI , dirbantys aptarnavimo sferoje, PRIVALO ją mokėti. Ar čia daro išimtis dėl ,,pabėgėlių''-atbėgėlių --ekonominių migrantų iš Afrikos, Sirijos ir t.t. ar ruZZKIŲ, tūkstančiais atvykstančių į Lietuvą kasdien?????

to Mantas

to Mantas portretas
juk armoškaitė kvietė į Lietuvą šimtus -jei ne tūkstančius (jau tiksliai nepamenu) ,,specialistų'' iš Rašos, Baltarusijos. Vat ir pridigo jų čia visur. O TIKRI DEBILAI balsavo už Laisvūnų partiją ir t.t.

jei mama

jei mama portretas
sena, tai tikrai mokės rusiškai. Bet kodėl rusiškai??? Kad čia dešimčiai tųkstančių atvyksta ruzzų iš Rašos??? Greitai bus 2 Raša. PASIDOMĖKIT-KIEK kasdien jų čia atvyksta ir kokiais įstatymais-kelntų metų, sukurtais niekšų valdžioje kriterijais vadovaujkasi pasienečiai?? Gausit ,,infarktą''. Per šiuos metus KGBistinę palikuonė Чмиль Виктория Викторовна ir galim,ai net genaral-majoro Anzelmo Armono anūkė gali visai sunaikinti Lietuvą :( Kaip Kremliuje vienas iš deputatų pasakė- gal užpulkim dabar Turkiją, nes jiems dabar sunku dėl žemės drebėjimo, užpulkim dėka mūsų žmonėms ten??? Turim sugrąžinti savo žemes-Konstantinopolį ir t.t. ??? Greitai ir čia norės sugrąžinti ,,savo ''žemės dėka jų išgamoms Lietuvoje, kurie jau teigia, -svarbiausia, kad Lietuvoje nebūtų lietuvių, reikia naikinti banderas lietuvius, ukrainiečių. Tai jie sakė visiems girdint. :(((

Mantas

Mantas portretas
Nuvedžiau seną mamą pas šeimos gydytoją Alytuje. Šeimos gydytoja siunčia pas specialistą ir klausia ar mama moka rusiškai.....

Tele

Tele portretas
Manau visi aptarnavimo sferoje turi kalbeti lietuviskai ....namuose kalbekite kaip noryte ...

nuomonė

nuomonė portretas
Manau, tokia diskusija,pavyzdžiui, Prancūzijoje nelabai įmanoma- ten norint gauti darbą, berods privaloma mokėti valstybinę prancūzų kalbą.

kas

kas portretas
čia per diskusija? jei teikia paslaugas ir gauna pajamas privalo mokėti VALSTYBINĘ kalbą, kur ritamės?

Pilietė

Pilietė portretas
Gyvenam Lietuvoje, tai kaip gali kilti klausimas ar paslaugas teikiantys asmenys turi kalbėti lietuviškai ? Kodėl Anglijoje ar Vokietijoje visiems aišku, kad turi mokėti vietinių kalbą ?

Anonimas

Anonimas portretas
Jo,"užsienieciams" butinai reikia, BET BEGANTIEMS NUO AGRESIJOS, OKU'ANTU RAŠISTU, galima duoti [ ir duota ] laiko... Aš už tai....

p.s.

p.s. portretas
Priversti Bolt pasitraukti iš Lietuvos labai lengva - tereikia nustoti naudotis jų paslaugomis.

jo

jo portretas
Kojas valosi į lietuvių kalbą, diskredituoja paspirtukininkų vardą. Manau, tokioms įmonėms Lietuvoje ne vieta.

Taip ir lieka neaišku

Taip ir lieka neaišku portretas
Kas nustato lietuvių kalbos naudojimą tarp žmonių bendraujant, kai teikiamos Bolt pavėžėjimo paslaugos, ar Bolt, ar Lietuvos valstybės vadovai, kurie aplaidžiai žiūri į šį užkurtą Bolt biznį, kuris lupa iš pavėžėjų milžiniškus komisinius ir dar įvedinėja Lietuvoje savo išsigalvoto gyvenimo taisykles, nes niekas net nepasako, kad vyksta taip vyksta rasių ir tautų maišymas ir Lietuvos valstybės niokojimas, kai privačios užsienio firmos sunaikina lietuviškas, o paskui ištisai kelia priešpriešą tarp įvairių žmonių, kur Lietuvoje įteisinta tik lietuvių kalba.

Paceviciui

Paceviciui portretas
Ne visi moka ,tavo šeka, "kom'romisini varianta"-anglu... TAD , lietuviškai kalbeti butina.

...

... portretas
kaip iš viso suprast pavežėjai ir taksistai,tai juk vienas ir tas pats darbas,paklausiau kartą mokesčių inspekcijoj tai kad užsiputojo tik paaiškint taip ir nesugebėjo

ll

ll portretas
Tai prigyvenom iki to ,kad Lietuvoje gyvendamas jau nesusikalbėsi lietuviškai.Nesuprantama,kodėl paslaugų atlikėjai jos net nesimoko.Tai kaip mus gerbs pasaulis ,jei patys savęs negerbiame .Žinoma kai toleruojam a piliečiai ruskalbiai kurie nesiteikai kalbėti valstybine kalba,tai dabar tesinys bus viesiems emigrantams taip elgtis, kaip okupantams,

D.

D. portretas
Na, pvz.,D.Britanijoje ar Vokietijoje "aptarnauk" keleivius lietuviškai, o ne valstybine kalba ?! O švedai, nors ir moka kitas kalbas, niekuomet nekalbės su tavimi kita kalba, ypač taksistai ar net autobusų vairuotojai . Tai atvykėlis privalo išmokti tos šalies kalbą, o ne "šokdinti" vietinius savo kalba ! Nemoki kalbėti valstybine kalba, tai niekas neleis tau dirbti su keleiviais, pirkėjais ar kitoje kokioje aptarnavimo sferoje, jei nemokėsi valstybinės kalbos ! Dėl šios priežasties visur organizuojami nemokami (jei nori ,ir mokami ) kalbos kursai, jų yra įvairių lygių (pakopų). Ir niekur niekas dėl to neprieštarauja ! Tik Lietuvoje kitaip, o dabar iš viso įsikūrė nauja "neliečiamųjų kasta", kuri nekalba net savo šalies valstybine kalba, o okupantų kalba verčia kalbėti valstybę, kuri jiems suteikė prieglobstį. Tai jau peržengia visas sveiko proto ribas : kodėl Lietuvoje visada ir viskas kitaip, nei visam pasaulyj ?!

...

... portretas
o kam jiems mokytis,čia visi moka rusiškai ir lenda jiems į šikną,HAX jiems reikia

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel vakariečiai apsigyvenę Lietuvoje išmoksta Lietuvių kalba. O rusakalbiai niekaip.

issikvieciai skalbimo masinu meistra

issikvieciai skalbimo masinu meistra portretas
atsiunte burloka (tikrai ne ukrainietis) , to dar nebuvo ,kad mano namuose kalbetu kacapu kalba

Lietuviu kalba privaloma

Lietuviu kalba privaloma portretas
Ir jokiu cia diskusiju negali buti! Prie ko cia anglu ar ruskiu kalba? Reikia tvirtinti lietuviu k statusa o ne nuolaidziauti, ypac kai atejunu vis daugeja

Nu

Nu portretas
Cia jokiu diskusiju net negali buti. Tik lietuviskai turi kalbeti ir ne kitaip. Ir vilniecius reiketu lietuviskai ismokinti kalbeti o tai vieni rusai ir lenkai. Visa gyvenima gyvena lietuvoj o kalbet lietuviskai nesugeba.

GD

GD portretas
Lietuvoje lietuvių kalba yra valstybinė ! Taškas ! O tokiems Pacevičiams anuliuoti veiklos licencijas !

Anonimas

Anonimas portretas
Na vežikų kalba dar neišrasta..

fgh

fgh portretas
Aš asmeniškai savo laiptinėje susidūriau su dviem pabėgėliais ar biesas žino kas ten jie. Jie pradėjo rusiškai aiškinti, kad ieško kambario išsinuomot, o aš atseit gyvenu vienas, tai pasak jų privalau išnuomuoti, juk turiu turėti sąžinę. Pasakiau, kad nenuomosiu, liepiau jiems pasitraukti. Bet jie užtvėrė praėjimą, žaižaravo akimis, rusiškai pasakė, kad tai man dar primins ir tada nuėjo. Galvojau, kad išsitrauks peilį. Vakarais niekur nebeinu, net šiūkšlių išnešt. Jie baisūs. Nžn kaip kažkas drįsta lipti į jų boltą. Esmė ne kalboje kurios jie nemoka, o juose pačiuose.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Dirba Lietuvoje – privalo mokėti lietuviškai!

in

in portretas
Nėra jokių paprastų pabėgėlių. Tai rusų agentai, gerai paruoši. Ne veltui visi apgyvendinami pas žmones daugiabučiuose ir privačiuose namuose. Iš karto daugybė jų pateko dirbti į ligonines, mokyklas, darželius, parduotuves, vairuoja taksi, autobusus ir t.t. Reikiamą momentą, kai gaus signalą, jie visi išsitrauks automatus ir suvarys lietuvius į getus.

fu

fu portretas
bolt mano nuomone yra debilas. BOLT yra rusiškas žodis varžtas. Vnž asilas vairuojantis varžtą.

putinkas

putinkas portretas
Na laimėjau, įvažiavau į Lietuvą be tankų. Greit lietuvių kalbos ir lietuvos nebeliks. Lietuviai tokie kvaili, viskuo tiki... Jau visą Lietuvą ir visą ES užtvindžiau patikimais rusakalbiais.

Įstatymai galioja?

Įstatymai galioja? portretas
Bet kokios Vakarų valstybės pilietis PRIVALO mokėti valstybinę kalbą, o valstybė PRIVALO VISIEMS suteikti vidurinį išsilavinimą VALSTYBINE kalba. To reikalauja ir ŽT dokumentai. .

asd

asd portretas
Nė nepagalvočiau sėsti į pavežėjo automobilį, jei tai hoholas/či.gonas, nemokantis lietuvių kalbos. Arba koks arabas ar panašus fruktas. Šiaip jau ta beprotybė be lietuvių kalbos jau atėjo į parduotuves, poliklinikas, darželius, mokyklas... Net vandens skaitikliui pakeisti atėjo kažkoks tipas, kuris tik pravėrus duris prakalbo rusiškai. Užtrenkiau jam duris prieš nosį, paskambinau į įmonę ir pasakiau, kad tuoj iškviesiu policiją, jei į mano butą siųs svetimašlius, kurie nėra Lietuvos piliečiai ir nemoka lietuvių kalbos. Atsiuntė lietuvį. Manau Putinas gerai sugalvojo kaip užtvindyti Lietuvą rusakalbiais - nė tankų nereikėjo.

Tomas

Tomas portretas
Taip dirbant ir gyvenant Lietuvoje privaloma kalba moketi.

Jonas

Jonas portretas
Visi, dirbantys bet kokį darbą Lietuvoje, PRIVALO MOKĖTI LIETUVIŲ KALBĄ. Priešingu atveju tai yra pasityčiojimas iš mūsų tautos, iš mūsų kalbos, iš mūsų laisvės, iš visko, ko pasiekėme, iš mūsų Konstitucijos. Pasityčiojimas iš tų, kurie už mūsų kalbą sausio 13 krito po tankais. Dabar Lietuvoje masiškai skamba rusų kalba. Mano tėvai sako, kad skamba net labiau, nei sovietmečiu. Žinoma, suprantu, karo pabėgėliai, reik padėti. BET bėda ta, kad tie LAIKINI PABĖGĖLIAI elgiasi kaip šeimininkai, kurie čia įsitaisė ilgam. Ir tikrai baisi gėda, kad nuėjęs į darželį paimti vaiko nebegaliu su auklėtoja susikalbėti lietuviškai, nueinu į polikliniką ir ten sėdi rusakalbė, sėdu į pavežėją ir ten rusų kalba. BAISU. Man 34 metai, nemoku nė žodžio rusiškai ir nenoriu mokėti. Ir visa mano karta nemoka. O jau jaunesni, tai nė vienas nemoka.

Ar

Ar portretas
Lietuvoje lietuvių kalba nebevalstybinė?

Manau

 Manau portretas
Koks dar klausimas gali būti.Anglijoje ,vokietijoje...t.t. Turi moketi tautos kalba Norvegijoje net reikia egzaminą islaikyti.

Privalo mokėti lietuviškai ir puikiai, ne bet kaip

Privalo mokėti lietuviškai ir puikiai, ne bet kaip portretas
O kitas kalbas galima versti iškart su Google vertėju ir duoti skaityti iš ekrano. Telefonus juk visi turi. Be to. Yra tarptautinė kalba, kaip antai špygos parodymas. Įėjo pas jus į parduotuvę ukrė, tiesiai jai po nosimi riebią špygą. Iškart supras.

>ooo<

&gt;ooo&lt; portretas
Tam pliudurkui vadovui tegaliu pasakyti tiek - atsidaryk kitą firmą, pavadinka ją kad ir kokia Einglishmens ir visi žinos, kad ji skirta atvykėliams. Bet visų pirma turi būti firmos kalbančios lietuviškai. Teisus buvo D.Trumpas sakydamas America first. Tik pas mus turi būti - Lietuva yra pirmiausia.

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuva seniai parduota anglakalbiams ir stenėkite nestenėję, o užsienieččiai lietuviškai nesimokins.

ukrams

ukrams portretas
išimtis... kas jie tokie ?

buves respublikos skaitytojas

buves respublikos skaitytojas portretas
buvau grizes i lietuva trumpam per kaledas, masinu nuoma apgavo o kiti punktai neturejo atliekamu automobiliu, tai issikvieciau bolt, atvaziavo ukrainietis, sako nigovoriu lytuviskai.. :D na bet man kas, moku as rusiskai ir jis moka (dar nesutikau ne vieno ukrainiecio kuris kalbetu taip kaip zelenskis pries kamera - kazkokia chazariska tarme)..:DD man vienodai..

tomas

tomas portretas
NE DARBUOTOJAI, o klientai privalo mokytis uzsenio kalbos, isivaizduokit uzeina pas jus kaimana ir reikalauja kad kalbetumet ukrainiskai, va todel pirkejas uzejas i parduotuve privaletu moketi minimum 5 kalbas.......

tiemas kas galvoja ka privalo...

tiemas kas galvoja ka privalo... portretas
sutinku kad privalo moket...kazkiek...a dar geriau kad moketu keliomis kalbomis sneket...a jus mieliausieji PSD moketojai kaip galvojat mokedami viena vienintele ir nepakartojama kalba isvaziave i uzsieni ka veiksit ? kaip sneket ruosiates ? lietuviskai ?? aaa jus nesiruosiat vaziuot... nu i sveikinu jus nuosirdziai su jusu apssisprendimu... nevaziuojat i neverkit i tacke kad vietiniai vergvaldziai maza jum alga moka...kad valdzia maza pensija jum...a kam jum daugiau pinigu duot jei jus netik dirbt bet ir susi kalbet su ES bendruomene nemokat ? kam jum pinigai jei jus ne nezinat kaip juos isleist turiningai europietiskai... a del rusu...del rusu neverkiu ju tauta didele kultura turtinga jie ir europos ir amerikos paduxinti isgyvens... man dzin baltarusai ir ukraina ...man idomu lietuviu tauta man idomu mano kaimas...mano miestas...mano kaimynai...ir kodel mus elektrikai aferistai sutartimis smaugia ?

skiep

skiep portretas
tai ir parduotuvese jau is pirkeju reikalauja-govorite po ruski.Atsisedus prie kasos kokia ruse is Ukrainos ir sokdina pirkejus.Absurdas.

Taip

Taip portretas
Privalo, o jeigu nesimoko, lagaminas ir namo

Irina

Irina portretas
Neabejoju, kad teikiant tokias paslaugas reikia mokėti valstybinę kalbą!

zzz

zzz portretas
turbut vyksta diskusija tarp dobrovolskos ir zingeriuko kam uzleist pirmenybe del kalbos wilno nors Vilnius musu sostyne kuria pripazinkim kartu su klaipeda grazino sovietai o treme zmones tai berija su andropovu ir dusanskiais saude juk patys zydbankiai ir reme fasistus o /kalti/ kaip ir sisndien niekuo nekalti zmones tu paciu jav globalistu sionsatanystu vykdo pasaulyni genocida ???===

Anonimas

Anonimas portretas
pirma keliu eismo taisykles mokinasi,paskui masinas susitvarko padangos plikos lempos nedega skardos sutrinujusios.

Aferistas

Aferistas portretas
Tai aišku turi mokėti juk Lietuvoje dirba, net klausimų čia neturi būti...

H

H portretas
Kokios dar diskusijos . Nori dirbti - mokėk susikalbėti kalba kuria naudoja absoliuti dauguma . Neprivalau mokytis užsienio kalbos , kad galėčiau susikalbėti su kažkuo tai norėdamas važiuoti taksi , nusipirkti kažką Savo valstybėje . Nemoki , dirbti nori ... Tai mokykis

Tai gal mes turime

Tai gal mes turime portretas
išmokt arabiškai,bl...???!!Kažkoks durnas klausimas,arba mokinasi vietinės kalbos,arba pyz...ina iš kur atsivilko

ogi

ogi portretas
reik paklaust tu kgb istu kurie nepasiviesino gal z alymuks atsakys ???o

Rytas

Rytas portretas
Baisu,tėvai išsaugojo lietuvių kalbą Lietuvoj,o dabar niekam nebereikalinga.Lietuvių kalba ,tai kai kokiu atsilikėlių kalba:anglikonų ir rusu kalbos -dabar madingos.WOW-tai bent,o nu davai -na gi…,televizijoj žodis naglumas-įžūlumas lietuviskai.Gaila mūsų kalbos

Anonimas

Anonimas portretas
Privalo moketi, taip pat drausti kitas kalbas kaip ir Ukraina uzdraudusi rusu kalba.

Audrius

Audrius portretas
Taip,turi mokėti.Mokėti turi ir kasininkai .Man buvo,kad pavežejas atvažiavo visai kitu adresu,o mama nemoka angliškai.Gerai,kad buvau namie.

Neabejotinai privalo

Neabejotinai privalo portretas
Ne tik pavežėjai turi mokėti lietuvių kalbą, bet ir prekybos centrų darbuotojai dirbantys vietose, kur yra tiesioginis kontaktas su pirkėju. Dėkite baudas už viešoje vietoje pasakytą ukrainietišką žodį.

PRIVALO

PRIVALO portretas
PRIVALO MOKĖTI. MAISTO IŠVEŽĖJAI TAIP PAT PRIVALO MOKĖTI. AR NORS VIENĄ LIETUVĮ KAS PRIĖMĖ TAKSI VAIRUOTOJU UŽSIENYJE, JEI JIS NEMOKĖJO TOS ŠALIES KALBOS

anekduotas

anekduotas portretas
lietuvis atsiseda i taksa sako: mane nuvezk bliot na ch. i centra, zayobbalala sedet v payzde. vairuotojas buvo ispruses, todel iskart suprato, kad reikia nuvezti i vaivorikstes kluba.....................

Pajūrio žmogus

Pajūrio žmogus portretas
Kokia anglų?ispanų?dirbant su klientais niekur pasaulyje (norm.)be vietinės kalbos neįdarbina.Gal bent savo krašte galiu gimtą kalba bendrauti.Jei ne-nevadinkit šios valstybės Lietuva

Tikrai

Tikrai portretas
Butinai!!!!Privalo bent pagrindus moketi lietuviskai,kazkoks absurdas,kai mes savo namuose turim lauzyt liezuvius,kad susikalbet kazkokiom ju kalbom..

xx

xx portretas
Privalo!!!! Jei gyvena Lietuvoj. Nes kažkoks apsurdas nueiti į Maxima ir su tavim rusiškai šnekasi. Kur aš Rusijoj ar Lietuvoj. Mūsų tautiečiai išvažiavę nekalba Lietuviškai vien iš pagarbos jiems visi atvyke turi šnekėti Lietuviškai. Arba valyti viešbučius!!

jo

jo portretas
Reikia boikotuoti visus vatnikus, kurie lietuvių kalbos negerbia.

o tu pabandyk

o tu pabandyk portretas
anglijoj kalbet lietuviskai... koki darba gausi?

O jūs pabandykite

O jūs pabandykite portretas
kokiam ruskyne tik angliškai kalbėti :) Jokio darbo negausite.

kur dvispalve?

kur dvispalve? portretas
matyt todel ir prisikabino prie bolto, nes dvispalve nezklijuota?

Okupantu remejai dar masto,

Okupantu remejai dar masto, portretas
Ar lt turi kalbeti lietuviskai???

tomas

tomas portretas
o kam jems ta kalba? juk per programele nusistatai keliones tiksla ir vairuotojas nuveza

????

???? portretas
klausimas - ar visokie varžteliai gali važinėti Lietuvos keliais?

Nejuokinkit, nesusikalba

Nejuokinkit, nesusikalba portretas
Prireikė gydytojo - nesusikalbėjo. Ką čia nesusikalbėti: help me, help me. Doctor, doctor - ką galima nesusikalbėti, arba, aišku, visur yra mulkių.

S.S.S.

S.S.S. portretas
kas per svarstymai gali būti. Jei valstybinė kalba lietuvių tai ir privalo mokėti lietuvių. Kodėl aš dabar turėčiau savo šalyje kalbėti kita kalba?

Kuris

Kuris portretas
Dar cia svarsto turi ar neturi moketi LIETUVOJE lietuviu kalba JIE PRIVALO MOKETI!!!!!!

Aga

Aga portretas
Reikia sekti vakarų šalių pavyzdžius: pvz. norint emigruoti į Kanadą, Australiją, reikia išlaikyti keturių dalių kalbos egzaminą (klausimas, rašymas, skaitymas, kalbėjimas). Šiais laikais norintys atvykti nuotoliniu būdų nesunkiai galėtų laikyti lietuvių kalbos egzaminą, pavyzdžiui, taksistui užtektų "patenkinamai", kasininkei "gerai", vadovui - "puikiai" įvertinimo iš visų keturių egzamino dalių.

Ne privalo

Ne privalo portretas
Galima anglu, blogiausiai butu ukru

Jei neprivalo

Jei neprivalo portretas
statybininkai,furistai,kasininkes,net zemes ukio vergai - tai kuo gi skirtingi pavezejai!?? Istatymai - vienodi visiems! Negalima taikyti vieniems ir visiskai uzdeti skersa kitiems!

Kokie čia kvaili klausimai????

Kokie čia kvaili klausimai???? portretas
Gal mes, lietuviai, turime išmokti šitų pavežėjų kalbą??????????

nu

nu portretas
jeigu lgbt + narys...

Keista

Keista portretas
kad išvis keliamas šis klausimas. Privalo. Skaitykite įstatymus. O tas savo programėles galite sau pasiturėti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių