Akibrokštas: „Perlas energija“ naikina fiksuotus planus, klientai mokės pagal realias biržos kainas

Grįžti į straipsnį

Izaijas

Izaijas portretas
sveikinimai konservatorių ir laisvės partijoms mylėtojams :DD tiems kurie laukė vakcinų iš šių nuostabių politikų :D sulaukė ir kitų staigmenų :D dovanėlių :DDD

IŠRINKOTE d u r n i u s-plėšikus į valdžią,

IŠRINKOTE d u r n i u s-plėšikus į valdžią, portretas
tai dabar neburnokite, nes to SIEKĖTE patys,-- kai patuštins KIŠENES a t s i b u s i t e ir pradėsite mąstyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Koncervatoriai tapo nevaldomi gropsto Lietuva ir apipisineja liaudį, gal laikas juos jau versti ir turėtų atsakyti už nusikaltimus prieš teismą

Jonas

Jonas portretas
Gal jau laikas imtis Šakių ir verst vagių saika koncervatoriu kol Lietuva ne nuvarė į bedugnę kiek jau galima kentėti, jų melą apgavystės pinigų plovimą burtus gal turėtų atsakyt už savo padarytus nusikaltimus Lietuvai ir liaudžiai padarytus

Adomas

Adomas portretas
Su koncervatoriui palaima eso apvogineja visa tauta, gal koncervatoriams reike daryti galą nes per du metus mus taip nubuksuos grysim į 1991 metus

Jie

Jie portretas
Nepaisė net ekspertų nuomonės, kad reikia stabdyti procesą. Dabar vėl bandys išjoti iš situacijos ant žmonių kuprų?

Danutė

Danutė portretas
Vagių gauja su vyriausybės palaiminimu.

net

net portretas
Perlo loterijos bilietų nebepirksime.

pilietis

pilietis portretas
Vyriausybė vartotojams žada kompensuoti elektros energijos kainą virš 0,24 eur. už kilovatą. Išeina, kad skirtumą tarp biržos kainos ir 0,24 eur. gaus "Perlas energija".

prieš 10 metų, SOCDEMAI buvo į k ū r ę - LEO LT g a u j ą

 prieš 10 metų, SOCDEMAI buvo į k ū r ę - LEO LT g a u j ą  portretas
kuri turėjo VOGT iš gyventojų, tiekiant elektrą Lietuvoje-- tada n e t i k ė t a i ,visas KORTAS socdemams /kirkilui/ s u m a i š ė čekistė GRYBAUSKAITĖ, kurios iniciatyva buvo p a n a i k i n t a, dar nepradėjusi VOGTI SOCDEMŲ įkurta gauja.-- Ir štai praėjo virš 10 metų ir vėl NAUJI oficialūs e l e k t r o s tiekėjai- plėšikai,--- tik šį kartą organizatoriai- KONSERVATORIAI, ir kas s v a r b i a u s i a, jog šį kartą č e k i s t ė GRYBAUSKAITĖ tyli, pritardama konservatorių VOGIMO schemai.--Taip Lietuvos žmonės PASTOVIAI v a r g s t a gyvendami į t e i s i n t ų VAGIŲ apsuptyje.

l e n d a į viešumą KONSERVŲ chuntos išradingi " perliukai"-

l e n d a į viešumą KONSERVŲ chuntos išradingi " perliukai"- portretas
liberalizuojant elektros tiekimą-- kaip APIPLĖŠTI gyventojus Lietuvoje !. --TIESOS nerasime , nes visa teisėsaugos sistema: teismai . prokuratūra yra valdoma iš k g e b i s t o OŽIO tvarto.

Patarimas

Patarimas portretas
Ar nereikėtų panelei Šimonytei pagaliau išsiplauti galvą ir dieną naktį dėvimus tuos pačius marškinius? Ir išspardyti savo bukalaurų politikuojančių, o ne dirbančių, merginų ir berniukų užpakalius. Arba, panele PIŠ, neik tu atostogų, o plauk apskritai paskui rusų laivą ir negrįšk NIEKADA.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Geram advokatui kvepia gerais pinigais,reikėtų surinkti nemažą klientų kiekį,ir pateikti ieškinį dėl sutarties nevykdymo. 100 proc. bylos laimėjimas.

banditu valdžia

banditu valdžia portretas
vagiu metodai ,o ne kažkokia liberalizacija

To Jonas

To Jonas portretas
Pas mus visur, absoliučiai visur karteliniai susitarimai. Kodėl būtų išimtis ir čia? Tad siūlau nesidziaugti iš anksto kitais plėšikai "tiekejais" dar parodys ir šitie.

AK

AK portretas
Valdančiųjų bankrotas. Niekam to bardako nereikėjo. Kokia čia dabar liberalizavimo vertė sukurta, kai esminio strategiškai svarbaus energetinio resurso tiekimas tiesiog išdalintas pašlemėkams. Žmonėms lieka tik mažvaikių valdžios snarglius šluostyti.

sveika marija malonės pilnoji viešpats su tavim

sveika marija malonės pilnoji viešpats su tavim portretas
tu pagirta tarp moterų ir pagirtas tavo sunus jėzus, melskis už mus nusidėjelius dabar ir per amžius

,,Perlas,,

,,Perlas,, portretas
Totalus bankrotas-perki bilieta mafija remi Paziurekite perlo akcininku turtus-lai dabar susirenka automatus,jei ne,irMaxsima naherv

Nemyzkite

Nemyzkite portretas
I kelnes,yra vyriausybe,prezidentas tai einame ir nusluojame,jei jie atstovauja mafijos interesams

,,Perlas,,

,,Perlas,, portretas
Isvis dingsta is rinkos-uzteks,,condonams,,uzsidirbineti per loterijas

Supista lt

Supista lt portretas
Pidarstu lituva piraru lietuva

afera tie nepriklausomi tiekėjai

afera tie nepriklausomi tiekėjai portretas
kai taip tai verkia kad lietuvos rinka jiems maža ir nėra masto ekonomikos o va kai elektros tiekime tai emė ir ta lietuvos rinką padalino į keturis gabaliukus - tai kaip čia gaunasi anksčiau nebuvo masto ekonomikos o va kai padalino į gabaliukus tai jau atsirado. Mulkiai daugiau nieko.

Jei Amerikoje

Jei Amerikoje portretas
ar kitoje isivysciusioje salyje butu tokie akibrokstai,teismai priteistu milijonines zalas atlyginti.O Lietuvoje visi biedni kasctau cia kur kreipsis kai zmones pervarrge nuo itampos ir valdzios geroves valstrybes.Mato tik kitu valstybiu reikalus,o kas dedasi Lietuvoje dzin.

Kas sugalvojo

Kas sugalvojo portretas
visa tai,. puikiai žino lietuvių mentalitetą- aš tai už kaimyną gudresnis. ir sulėkė visi už papigiai. O jeigu visi vieningai būtume pasakę aferistams - "No pasaran", niekas mus nepriverstų kažką rinktis. Tarp kitko, energijos kaina Lietuvoje didžiausia pasaulyje, dėl tos pačios priežasties.

Memel

Memel portretas
lt_pidarastu pidarastu pidararastu krastaSs_sudu ismatu smarvE _smirda lt ...

Jonas

Jonas portretas
Dar neaišku ar tik tie tiekėjai nebuvo susitarę, kad paskui kitiems žmones su sitartimis permest jau didele kaina.

Kęstas

Kęstas portretas
Pažaidėme kapitalizmą, ir gana: „Perlas Energija“ naikina fiksuotus elektros pardavimo planus, regulatorius VERT perspėja laikytis sutarčių sąlygų Mestas didelis šešėlis visai Lietuvos nepriklausomų elektros tiekėjų rinkai. Tokioje mažoje Lietuvos rinkoje leidus nusikaltėliams skriausti pensininkes, gero nelauk. Skriaus pirmiausia pensininkes, o toliau ir visus kitus. Leiskime mūsų cirkiniams valdantiesiems susikaupti ties mosikavimu vėliavomis ir mažų kiekių narkotikų vartojimu, o patys prijunkime Lietuvos valstybę prie Lenkijos, kol dar nevėlu (ten elektra dukart pigesnė ir su Kinija niekas nekariauja). (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

žmones

žmones portretas
per prievarta liepe ,,pasirinkti,,aferistu rujas,lai vyriausybe ir atsako,Šimonyte,ir vel tu ne prie ko? Konservatoriams mišios. O ,,Perlui,,totalus bankrotas-loterija perki-mafija remi.

,,Perlo,,

,,Perlo,, portretas
Terminale perki -idiotas esi.

Benas

Benas portretas
Iprato su loterija ,,dulkinti,,zmoniu smegenis,s,ir mane cia prasoks,bet kai pelnas nesieka 300%,kam prakaituoti

Бананалэнд

Бананалэнд portretas
Аааааа, клумп нафубали эйлини карта. Велявеля и ранкас хо хляндишка ир пирмин мойоти эуророс каймас.... Вй, дар сутарти су хохлоэнергия пасЫрашЫкитя...

Vatnykas

Vatnykas portretas
Ko čia visi inkščiate ? Gavote ką nusipelnėt. Norėjot "nepriklausomybės" ir savų vagių valdžios- tai ir turit. Toliau bus dar gražiau, pamatysit. Gal ir sovietines Kauno ir Kruonio hidroelektrines koks puskvaišis Gentviliokas sugalvos nugriauti ?

X

X portretas
Smauge lietuvius kas kaip gali netik kameros gatvėi jaušiamės kaip lukiškiu kalėime turim toke valdžia

Visi turit galvas

Visi turit galvas portretas
Kam išvis jas kišot kur nereik.pasakys kiškit į ugnį ir kišite.ko dabar verkšlenat.matot kad išdūrė

PAULIUS

PAULIUS portretas
Manau, kad už situaciją atsakinga Valstybė. Bet kas yra konkretūs asmenys?

Koncervatroliams

Koncervatroliams portretas
Pidoraškom taip ir reikia

Einu lauk

Einu lauk portretas
Konkretus bankrotas,100%

Dėkokite

Dėkokite portretas
Skverno vyriausybei. Skvernas =konservai.

prisikūrė visokių tarpininkų

prisikūrė visokių tarpininkų portretas
ir maudo žmones. Taip išeina, kad nėra prasmės rinktis, nes vistiek išdurs. O Perliuką reikėtų palikti dreifuoti.

Na

Na portretas
Ką į tai mūsų puikieji ministrai, a, Šimonyte? Ar ne laikas eiti šieno ravėti?

Cha

Cha portretas
Jei niekas neiseitu is valst imones ignitis tai tie aferistai subankrutuotu remti reikia valstybine imone o ne kazkokiu perekupus pereikit i igniti

Isgamoms valstieciams

Isgamoms valstieciams portretas
Pasalpiniai valstieciai, nustokite vemti! Jums laikas runkelius raveti, liurbiai jus kaimietiski.

Na

Na portretas
Ir apsišiko tas perlas, o buvo po Ignitis antras pagal sutarčių kiekį, reiškia kad žmonės pasitikėjo, o kas dabar tokia įstaiga tikės?

Anonimas

Anonimas portretas
Ačiū liandzbirkoms už sunaikintą energetiką. Ateis laikas, kai teks atsakyti už tai. Sibiras didelis, platus ir šaltas ...

Klaiku

Klaiku portretas
Kuom pasitikėti? Kaip taip įmonė gali neatsakingai elgtis? Prarasti vardą? Jei negeba, tai ko prasidėjo su ta elektra, reikėjo ir toliau bilietėlius platinti. O dabar ir vyriausybę su visa valdžia įtraukė. Kaip tokia įmonė bankrot, tai iš karto nepasitenkinimas valdžia, susikiršinimai, abejonės, korupcijos įžvalgos... O gal taip ir yra?

Anonimas

Anonimas portretas
Padekokim musu landzberginiams bybciulpiams kad Briuselio pedikams nuciulpe Visagino AE. Dabar turetumem po 6 cnt/ kwh. Jeigu baudziauninkai ir toliau sedes ant sofukes ir leis vaflius i sauja - TURESIT IR po 1 Eur/kwh. Teisingai daro musu mylima bezdzioniu raupuota valdzia. Baudziauninkai PINIGU TURI.

Ema

Ema portretas
Padėkokit buvusiai socdemų vyriausybei, kuri sužlugdė saugios atominės elektrinės statybai , buvo sutarta su japonais , socdemai su karbauskininkais viską sunaikino. Tie patys klykė ir dėl SGD terminalo, bet nespėjo sužlugdyti, o dabar tyli.

Loreta

Loreta portretas
Na aferistai atsisakysiu elektros gyvenusiu kaip akmens amžiaus gyveno žmonės kitaip neišeina už mano pajamos šiais laikais išgyventi

:)))

:))) portretas
nei tas perlas nepriklausomas ( elektra perka nordpoole) nei nis tiekejas (elektra tiekia eso)... jis toks pats kaip ir visi kiti " nepriklausomi tiekejai"... konservastu mafija

Kol Lietuvoje nebus priimtas valdininkų

Kol Lietuvoje nebus priimtas valdininkų portretas
teisinės atsakomybės įstatymas,tol tokie nesamoningi projektai gyvuos.Rinkimai bus prisiminkite kiek gali iš mūsų tyčiotis tie kurie neneša jokios asmeninės atsakomybės už išleistus įstatymus.

kazkada kure leo lt

kazkada kure leo lt portretas
ir kas is to isejo))))

Nusipelniusi pedagogė,moksl.hab.doc

Nusipelniusi pedagogė,moksl.hab.doc portretas
Gyvenimas – kaip elektros energija: su įtampa atsikeli, su pasipriešinimu eini į darbą, visą dieną kibirkščiuoji, o kai grįžti namo – atsijungi.

1

1 portretas
Turėtų būti peržiūrėtos sutarties sąlygos ir pasirašoma nauja sutartis, arba paliekamas tiekėjas, jei naujos sąlygos netenkina. Žiūrėsim, kaip bent sureaguos valdžia į tokį naglą Perlas tiekėjo akibrokštą.

durniai,

durniai, portretas
nepirkite jokiu loterijos bilietu

nesinaudokite,,Perlo,,

nesinaudokite,,Perlo,, portretas
terminalu ir nepirkite jokiu loteriju-laimeti,,kibira,, arba žuti-1 prie 432,pasirinkite

jo

jo portretas
Nedurniems klientams puiki proga pasipinigauti dėl sutarčių netesybų. Perlo dirikas neteisus situaciją lygindamas su bankų įkainių kietimu, nes sutartys su bankais nėra terminuotos.

hwe

hwe portretas
lanberginem rezime kitaip nebus ,spaus vagys banditai valdzios kiek gales

Pirksiu

Pirksiu portretas
Pigia elektra be tarpyninku.Kiekis 1000vnt kibiru.

iki sutarties galo....

iki sutarties galo.... portretas
nezadu nieko keist... a jei jau keist tai ok - skirtuma sumoka sutarties netesetojas...

PaulMCipriani

PaulMCipriani portretas
Pradėkite užsidirbti papildomų pinigų internetu iš namų iki 22 000 USD, todėl dirbti labai lengva tik laisvalaikiu. Praėjusį mėnesį už šiuos lengvus namų darbus sumokėjau 22 745 USD. Prisijunkite prie šio darbo dabar ir kiekvieną mėnesį uždirbkite daugiau pinigų internete. Norėdami pradėti, tiesiog spustelėkite interneto nuorodą čia ...... Atidarykite šį puslapį ...... >>>>>>www.Slate74.com

bigcatwar

bigcatwar portretas
idomu,jei pazeis istatyma,kas ivyks?

tindi

tindi portretas
rindi, nieks nerieda? kur tos galvos darmajedu?

Na> Na Prieš 32 minutes

Na> Na Prieš 32 minutes portretas
Perka, ir pirks, nes kažkas išlošė milijoną. Teko stebėti kaip prekybos centro tikrino pirkėjai bilietus "štai jums 1 milijonas, 2 milijonas, 3 milijonas, 4 milijonas ir 5 milijonas". Ir visi buvo tušti. Tikrai pralinksmino, nes tokie ir suneša tą milijoną kažkam..., o patys perka tuos "milijonus" iš paskutinių pinigėlių, tikėdamiesi, kad ir juos laimė pagaliau aplankys.

Jons

Jons portretas
Čepolino nuotykiai II sezonas.

Pati

Pati portretas
šita aferasu nepriklausomais tiekėjais yra didžiausia valdžios niekšybė liaudžiai,eilinis pasipinigavimas žmonių sąskaita,tie tiekėjai tik tarpininkai,kurie elektrą nei gamina,nei tvarko,tik pinigus renka

EDAS

EDAS portretas
Na va, ir pradėjo matytis kreivi Kreivio aferos planai. Tautiečiai ; aū ū !!! Gal metas atsimerkti ir valdančiajai šunaujai pasakyti -- lauk!

OZ

OZ portretas
Juokas pro ašaras, (ir) kažkoks Perlas yra elektros tiekėjas!!! Gal viską rašykite savo žodžiais- elektros tiekimo TARPININKAS. Kažkoks siaubas, kai grupelė mūsų valdžios atstovų pasidalino (ne liberalizavo kaip teigia) valstybinius elektros tinklus ir perleidžia savo bendrams. Kuo gi ne politinis banditizmas.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Kažin elektros perpardavinėtojas turi kokias nors pareigas laikytis sutartyje numatytų sąlygų, ar tik teisę keisti, be vartotojo sutikimo,sutartyje numatytas sąlygas bloginant vartojui.?.?. Tai peršasi išvada kad ir vartotojas gali savališkai, be tiekėjo sutikimo keisti sutarties sąlygas, būtų ydomu sužinoti ką apie tai masto tie kam privalu kontroliuoti?.? Ar jų kaip ir visų valdžiažmogių akys ir ausys užlipintos atkatais?

fas fas

fas fas portretas
ot gerai eilini karta valdzia nevykelius apkvailino, dabar versiai vel pabliaus ir eis nulenke nugaras toliau lazo

Alio . Šimonyte , alio , Kreivy

Alio . Šimonyte , alio , Kreivy portretas
Sprogo liberalizacijos burbulas ? Gerai buvote sugalvoję - SAVI berniukai prie elektros kanos pripliusuoja savo procentuką , ir jei viskas gerai , po poros metų tampa multimilijonieriais ? Nepamirštant ir savo geradarių , reikia manyti - konkrečiai konservatorių ? Kur TAS ministrėlis , ten prasideda aferos - jau seniai buvo žinoma ! Tai ką dabar žmonėms daryti - mokėti trigubą kainą ? O KAM IŠ VISO REIKALINGA TOKIA VYRIAUSYBĖ ???? Alio , valdžia , lįskit iš krūmų ir pasiaiškinkit !!!!

visa šita nepiklausomų tiekėjų istorija

visa šita nepiklausomų tiekėjų istorija portretas
tai eilinė valžiažmogių ir jų statytinių, ar šiaip artimųjų afera vykdoma valstybiniu mastu. Panaši istorija kaip su kirkilo leo lt, tik ši baigėsi greitai ir be didesnių nuotolių žmonėms. Pažiūrėsime, kaip bus dabar.

na

na portretas
reika PERLĄ boikotuoti - NEPIRKIT PERLAS LOTERIJOS BILIETŲ.

Parazitų šaika susidarė.....geradariai....

Parazitų šaika susidarė.....geradariai.... portretas
Konservatorių sukurta sistema plauti pinigus ir apgaudinėti žmones .....naikinti visas firmas ir palikti tik vieną.....kaip buvo.....

total zopa

total zopa portretas
bus kaip vokietyjoj,uzsilenks tos saraskino kontoros ir visi grys y ignity,liberalizacija=pideralizacija

ignoruokite,,Perlo,,

ignoruokite,,Perlo,, portretas
terminalus,jokiu loteriju,lai ,,čiulpia,,

Vyriausybe leido

Vyriausybe leido portretas
apgaudineti piliečius,ir net priverte eiti pas vienus ar kitus-ji turi ir atsakyti

Juozas

Juozas portretas
Kitaip ir būti negali. Niekaip nepatikėsiu, kad įmonės iš savo kitų pajamų dengtų klientų sąskaitas. Tiesiog buvo skaičiavimas, kad bus ilgalaikis pelnas iš pastovių kainų, bet apsirikta, viliojant klientus. Panašu, kad ir kitos firmelės taip padarys, tik laiko klausimas.

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Nesinaudokite ,,Perlo,,terminalais,nepirkite sušiktu loterijos bilietu-čia ju pagrindine šerykla,pasižiurekite akcininku,ju žmonu milijoninius turtus

Tai

Tai portretas
Lietuvoje jau brangiausia elektra pasaulyje ja8u nekalbant apie gyventoju pajamas ir ateina ruduo , ziema atsilieps gyventojams tiek per kisene tiek per sveikata Geroves Valstybes vizija isgaravo kazkokie klanai uzvalde elektros tinklus ir smaugs zmones .

Jeigu patys

Jeigu patys portretas
avinai neitu i skerdykla - sios "liberalizacijos" net nebutu buve!

Anonimas

Anonimas portretas
Kada nors kai kai kurie piliečiai bus sutinkami su gėlėmis.....

Lietuva

Lietuva portretas
valdo mafija jgs seimas,vyriausybe,o apie LT prezidenta išvis kalbos nera. PS Parašykit kiek putino rumai kainavo ar kaip laka Medvedevas-va svarbiausios LT temos-Lietuvos pilietčio teises-pofig

LR pilietis

LR pilietis portretas
Laikas atėjo mokėti vienam tiekėjui, valstybiniam, kuris rūpinasi savo piliečiais. Visi tautos grobikai, laikas jums krautis lagaminus ir išvykti į Didžiąją Babelę- tautų prostitutę Ameriką. Busite pamaloninti. Viešpats degins ugnimi.

jeigu Lietuva būtų teisinė valstybė

jeigu Lietuva būtų teisinė valstybė portretas
Tai po tokio Perlas energija pareiškimo, valdžia pradėtų įmonės bankrotą, kurio metu kiti elektros energijos tiekėjai galėtų perimti Perlas energija klientus pagal Perlas energija sutartis, be jokio galvos skausmo klientams.

Visada žiūrėti rekvizitus

Visada žiūrėti rekvizitus portretas
Atidaryta lesykla, 6 saviems pagal įstatymą, kurį išleido suinteresuoti seimūnai po visokių pa k iš ų, kurios matome seime vaikšto. Atlyginimai virš 5000 e už informacijos perdavimą kitiems ir nieko neveikimą, nu smulkią buchalteriją. Ir užnieką neatsakai. Pasipelnyti tokie apsukrūs nori, bet pavyko trumpai. Įsiminkite tokių verslininkų veidus ir aplenkite kuo didesniu atstumu.

Anonimas

Anonimas portretas
as nejau i perla loteriju organizatoriai tai nerimta

Anonimas

Anonimas portretas
Prasidėjo.... kokia auksinė įmonė sekanti ?

Anonimas

Anonimas portretas
Kad jus jur šikan...s sutrauktų. Aferisai.

Byyyy Rka DEJĘS

Byyyy Rka DEJĘS portretas
Ot perlas RURYNTOJAS kvailių .... Y teismą duot tą RURYNTOJA Perlą .....baigs išsipyyysineti

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
Siūlau nacionalizuoti "Perlas energiją",o visą gautą pelną išdalinti nepasiturintiems...:)

sasitie hui baudžiauninkai

sasitie hui baudžiauninkai portretas
jus apipisinėja ir apipisinės, kol nepradėsit viešai rodyti, prekybos centrų apgaudinėjimus ir visokius sušiktus vierslininkus, visada imkit čekius, kad žinotumėt kas jus nuodyja, net geriausias draugas ar draugė jus pamaus ant koto jei pajus babkes

Vatnykas

Vatnykas portretas
Nusikaltelių valdomoj valstybėj nieko naujo !

kazkada buvo toks bankas

kazkada buvo toks bankas portretas
jis leisdavo reklama reikia pinigu,pinigu yra. Tai gaunasi panasiai ir cia nori pigiau,gausi brangiau))

bp

bp portretas
Kai moki - vagi visiškai uždarė importą iš Baltarusijos, Rusijos ir net Karaliaučiaus srities (ir taip drąstiškai sumažino konkurenciją biržoje) - visiems aiškino, kad viskas OK, kainos neturėtų didėti ... Šiaip, niekada dar taip nelaukiau naujų rinkimų ..

Jooo

Jooo portretas
Labai įdomu kaip valdžia sureaguos, čia precedentas ateičiai, turi būti kažkaip sureaguota. Ir kaip juokinga, nors būtų pusę metų "žaidimą elektra" pabandę, o dabar po mėnesio nusprendė, kad gana, viskas jau nebegali elektra prekiauti. Tai kam pradėjo? Galima čia yra kažkas paslėpto.

tomas

tomas portretas
vyriausybe privalo apmokestinti elektra ir apmokamu elektros saskaitu mokestine verte, nes istesine dedamoji per pastaraji menesi nugriauzdejo i kolapsa

Cia vakaru modelis

Cia vakaru modelis portretas
Tik ten konkurencija tikra.Kas nepatinka tai kad negali sekti kiek isnaudojai kiekviena menesi.Jei permoki su fiksuotu planu-pinigus grazina bet gali tekti ir primoketi.Paprasyti negali pateikti tikslaus kasmenesinio suvartojimo.Nepatinka man is esmes.Vokietijoje vienam asmeniui uz elektra po 100€ nori pripiesti.Is kur tokios sumos neisivaizduoju

nu

nu portretas
nezinau kodel valdzia tyli. Su ta perlo energija turi buti pasielgta kaip su snoro ar ukio banku - viskas nacionalizuota.

Manau

Manau portretas
Vyriausybė turi leisti sudaryti sutartis su kitomis bendrovėmis mažesne kaina, nes tai yra apgavystė. Vyriausybė nesužiūri elementariausių sukčių. Ministras turėtų atsistatydinti jau šiandien, juk tai skandalas

Kiauliška

Kiauliška portretas
Nu, baisu, ir valstybė palaimina tokias įmones, siaubas, žmones mausto kiek gali

valdzia eilini karta zmones kvailina

valdzia eilini karta zmones kvailina portretas
kokia nauda is tu nepriklausomu elektros tiekeju pasirinkimo.? Anksciau deklaruodavai rodmenis ir sumoki tiek kiek isnaudojai elektros.Dabar turi rinktis plana,ir moketi fiksuota plano mokesti.Moke daugioau negu isnaudoji.PVZ .isnaudoji uz 7,20eurus ,o sudarius sutarti, turi rinktis plana su fiksuotu mokesciu 15.,arba12 euru.KUR TEISYBE? MINIMALI ALGA I RANKAS 550 EUR. O KAINOS ,PASLAUGOS NENORMALIAI ISPUSTOS.AR VALDZIA MASTO KA DARO?VALDZIA ZMOGU PRISIMENA TIK PRIES RINKIMUS,IR SEKA PASAKAS APIE "GEROVES VALSTYBE". GEROVES VALSTYBE DZIAUGIASI TIE KUR PRIE LOVIO.

anukas

anukas portretas
mokesiu ir 100 euru, tik kad butu ne rusiska

seniokas

seniokas portretas
"Galimai" suplanuota afera išlindo į dienos šviesą.(Net valstybiniu lygiu).Jeido prisistegt tarpininkų, o tokio rezultato nesitikėjo..... Labai primena "Sekundės" banko laikus...Žinoma, kad kaltų nebus....

nu

nu portretas
nu kaip sakoma zaidimnas nepasiseke, dabar zaisim pagal kitas taisykles:D Vagys ir apgavikai.

nu

nu portretas
niekaip nesuprantu kodel reikia pasirasineti kazkokias shudinas sutartis kurios galioja tik tada kai pardavejui tai naudinga? Idomu paprastas zmogus irgi gali pasakyti - ai man uz vandeni tiek moketi neapsimoka, pakeiciu sutarti ir moku 1/3 kainos?

Algis

Algis portretas
Perlas pažeidė sutartį ,pridarė daug rūpesčių ta siūlau Jurgita tą vadinamą besmegenį viršininką pakabinti už kiaušinių

manome

manome portretas
vidutinė praėjusio mėnesio alga 5300 .Bent savęs nenuskriaudžia ?

pagal visus įstatymus

pagal visus įstatymus portretas
"Perlas energija" turi skelbti bankrotą". Aš juk galėjau su kitu elektros tiekėju sudaryti sutartį ir gyventi be rūpesčiu" ir dar tokiomis kainomis, kokias siūlė "Perlas energija". O dabar man bus vieni nuostoliai. Kas man už tai sumokės???

Anarchija

Anarchija portretas
Gyventojai neatleis už tokią betvarkę vyriausybei, o Perlas energija iš karto turi būti uždaryta, nes klounai nereikalingi laisvoje rinkoje, čia ne iš loterijų pelną gauti ir nieko neveikti. Kreivys jau šiandien turi grįžti iš atostogų ir garantuoti gyventojams elektros garantinį tiekimą tokiomis kainomis, kokiomis sudarytos sutartys. o jei ne advokatams turėtų būti darbo , kad 180 tūks. kompensuotų šios kvailių kontoros nuostolius. Nežinau, kodėl veikia valdžia be atsakomybės, vykstant karui pašonėje, - Energetikos ministerija turėtų dirbti ne iš inercijos, o adekvačiai

Va

Va portretas
Kaina kyla dvigubai, iki 0,49 centų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių