Riebios šventės – iš valstybinės kišenės

Tarp pirkinių – tona šokolado?

"Lietuvos geležinkelių" atstovai aiškino, jog kalėdinės premijos šiemet darbuotojams nebus skirstomos.

"Šios praktikos nebetaikome, nemanome, jog darbuotojo skatinimas, susijęs su kalendoriniais įvykiais, yra teisingas. Visi "Lietuvos geležinkelių" darbuotojai yra skatinami už pasiektus individualius rezultatus", – pabrėžė T.Digaitis.

Tačiau veikiausiai kalėdinių kalendorių įteikimo ceremonijos šioje valstybės valdomoje įmonėje vis dėlto vyks. "Lietuvos geležinkeliai" už 8 216 eurų įsigijo 3,5 tūkst. kalendorių.

Už 10,5 tūkst. eurų pirkta saldainių su įmonės logotipu. Iš viso saldėsių pripirkta net 400 kilogramų.

"Lietuvos geležinkeliai" šiemet pirko įvairių reprezentacijai skirtų dovanų – nuo galanterijos iki suvenyrų, polo marškinėlių ar dėklų kompiuteriams.

Suvenyrų ir verslo dovanų pirkta už 4, 7,3 ir 34,6 tūkst. eurų.

Tarp šių pirkinių – šilkiniai kaklaraiščiai, sąsagos, kvapas namams "Lietuvos geležinkeliai", stalinės vėtrungės, šaškių rinkiniai, vazos, nuotraukų rėmeliai.

Tarp dovanų galima aptikti ir tokį šedevrą kaip aksominio audinio paveikslą, prie kurio pritvirtinta iš metalo pagaminta bėgių vinis, pavadinta "Pirmoji geležinkelio vinis".

Be 400 kg saldainių, kuriuos geležinkelininkams tiekė Šiaulių "Rūta", valstybinei įmonei prireikė dar saldumynų.

Kitu pirkimu numatoma įsigyti 700 kilogramų saldumynų, reikalaujama, jog šokolado gaminių forma primintų geležinkelio bėgius.

Geležinkelininkai turi išpuoselėtą skonį – ieškoma tiekėjo, galinčio pagaminti medinio traukinio su bėgiais kopiją.

"Traukinyje" turi būti supakuoti skirtingų skonių užkandžiai – triufeliai, aštrūs anakardžių riešutai ir arbata.

Didžiausią nuostabą kelia tai, jog už valstybinės įmonės pinigus "Lietuvos geležinkeliuose" perkamas net batų tepalas.

Tačiau didžiausią nuostabą kelia tai, jog už valstybinės įmonės pinigus "Lietuvos geležinkeliuose" perkama net batų tepalo.

Lapkričio 13-ąją paskelbiamas batų valymo priemonių pirkimas – ieškoma vieno batų blizginimo priemonės komplekto.

Visai tikėtina, jog batų tepalas galėjo būti panaudotas estetiką mėgstančios įmonės vadovybės apavui blizginti.

Oro uostai irgi švenčia

Ne ką prasčiau nei geležinkelininkai gyvena ir Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostus valdanti valstybės įmonė Lietuvos oro uostai.

Įmonė Lietuvos oro uostai neseniai baigė renginių organizavimo paslaugų pirkimą, kurio maksimali suma – 290,4 tūkst. eurų su PVM.

Pasirašytos preliminarios sutartys su trimis paslaugų tiekėjais.

Paslaugų trukmė – 24 mėn. su galimybe pratęsti dar 12 mėnesių.

"Numatytas maksimalus trejų metų biudžetas, kurio nesame įsipareigoję išleisti. Pagal šias sutartis organizuojami renginiai – naujų krypčių atidarymai visuose trijuose oro uostuose, aviacinių iniciatyvų rėmimas ir vidiniai renginiai bei panašūs renginiai keleiviams", – teigė Agnė Mažeikytė, įmonės Komunikacijos projektų vadovė.

Puotai – 27,7 tūkst. eurų

Šventėms ir renginiams solidų beveik trečdalį milijono eurų skyrusi valstybinė įmonė pripažino kalėdinius renginius švenčianti, bet juos nukelia į sausio mėnesį ir taip esą sutaupo.

"Šių metų sausį turėjome Naujųjų metų šventę, kuri kainavo 22,9 tūkst. eurų be PVM (27,7 tūkst. su PVM – A.A.). Šventės biudžetą sudarė renginio vietos nuoma (turėdami daugiau nei 600 darbuotojų tikrai ne visose įprastose renginių vietose telpame), pramogos, šventinė vakarienė, taip pat logistikos išlaidos, nes organizuojame atvykimą iš Vilniaus, Kauno ir Palangos filialų. Šį renginį organizavome kartu su įmone "Name", – pasakojo A.Mažeikytė.

Beje, įmonė "Name" minima ne viename valstybės įmonių pirkime. Ši bendrovė kalėdinius vakarėlius rengė ir įmonei "Klaipėdos nafta".

"Name" oro uostų darbuotojams organizuoja vieną didelį renginį per metus – Naujųjų šventę.

"Į ją kviečiami visi kolegos iš filialų ir Lietuvos oro uostų administracijos – t.y. per 600 žmonių. Kadangi dėl darbuotojų nuolatos konkuruojame ir su verslo sektoriumi, kuris dėl specialistų trūkumo į darbuotojų motyvavimą investuoja daug, susiduriame su nemenkais iššūkiais į valstybinę įmonę pritraukti kvalifikuotų naujų darbuotojų. Naujųjų šventė yra viena svarbesnių motyvacinių priemonių. Jos metu kartu pasidžiaugiame nuveiktais darbais, komunikuojame mūsų vertybes ir siekiame didinti komandos įsitraukimą bei pasididžiavimą savo įmone. Į šį projektą investuojame ir dėl to, kad papildomų kalėdinių dovanų darbuotojams nedovanojame", – tikino A.Mažeikytė.

Šventės metu darbuotojai alkoholiniais gėrimais nėra vaišinami.

"Siekdami sutaupyti, Naujųjų metų šventę antrus metus iš eilės organizuojame ne kalėdinių renginių laikotarpiu gruodį, o sausio mėnesį. Šiemet ji vyks Kaune, pirkimą atnaujinto varžymosi būdu laimėjo renginių organizavimo agentūra "MIG marketingo idėjų generatorius". Naujųjų metų renginio organizavimui planuojama panašaus dydžio suma kaip ir pernai", – tikino Lietuvos oro uostų atstovė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
VERKIA KAD PINIGU NERA ATLYGINIMAMS IS KO KELTI ,BET SVENTEMS PRAGERTI TURI.

Aušra

Aušra portretas
Kaip baisu pasidarė palyginus-per Kalėdas mūsų mokykloj vaikams dovanojo po šakočio gabalėlį!...Parazitų šalis-kitaip nepavadinsi...

BLEEEE

BLEEEE portretas
Valstybinės darbuotojui. Eik dirbt darbą, tada galėsi pavirkaut erke. Jis mat perka pirštines, ir dirba blogu oru. Tai kokiu oru aš dirbu, ir už kieno pinigus supirkti įrankiai, ir drabužiai? O dar tau pyd- moku algą, Ar ne tik koks mentas būsi, kuris dar tyko manęs grįžtančio po darbo nusikalusio į laukiančią pinigų ir maisto šeimą. Ką tu sukuri valstybei? O mane kas skatina? gal sodra su vmį savo priminimais?
VISI KOMENTARAI 79
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių