Po tragedijos išvadų nedaro: kiek ugniagesių dar turės mirti?

Grįžti į straipsnį

Išvada

Išvada portretas
Užtat po to 100 metų mokes skolas, melš ją kaip karvę kas tik norės. O NATO gera proga atsikratyti senos ginkluotes ir karo sąlygomis išsibandyti naują. Liuks biznis ! Dar ir pigios ir kvailos patrankų mėsos kiek tik nori. Jei tik rusai nepaleis į darbą atominių bombų, karą tęs kaip Afganistane, kokia 40 metų. Amerika iš jo vėl praturtės.

Nuomone

Nuomone portretas
Ukraina nera Nato, bet viska gauna uz dyka is Nato saliu tai ir mes isstokime is Nato ir karo atveju dykai gausime ginkluote, nereikes kisti milijardu kaip dabar kisa koncervai.

> ...

> ... portretas
eik dirbti, pašalpini, ir tu turėsi !!

...

... portretas
Pinigu tik ukrams yra

-->> Lauris .R

-->> Lauris .R portretas
mažiau gerk acto, VATAGALVI, nes jau nebejauti, kaip nusipezi !!!!

>> Tiesos

>> Tiesos portretas
VATUFKE, kai apvogs tavo jurtą, kai koks marozas subraižys tavo auto ar gausi į liūlį tamsiame skersgatvyje- galėsi paprašyti pagalbos ugniagesio :DDDD

Lauris .R

Lauris .R portretas
Mažiau reikejo eiti marmaliuotis šudo marmalu ir nebūtų tiek mirčių

Tiesos

Tiesos portretas
Ugniagesiai privalo gauti tris kart didesnį atlygį nei policininkai, nes jie gina žmones, o policininkai valdžiažmogius

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kokia mirties priežastis ? Infarktas, alkoholis, nužudymas ? Kol nėra aišku, nera ko čia kvailų straipsnių rašineti. Paduok vyriausybę į teismą- uždarys į kalejima arba durnyną.

Tam sakai sedejo :

Tam sakai sedejo : portretas
Sakau! Valstybines imones tarnautojas - vagia soivietu palikta valstybes turta,taip kovodamas su sovietu palikimu jau 30 metu! O ugniagesys - sedejo arba gesino ta turta,nieko net nepavogdamas ir su baisiu palikimu nekovodamas! Per tokius va ir nepajegiame visko isvogti iki plikos issvajotos laisves!

Hmm

Hmm portretas
Džiautai, apie ką ir kodėl tamsta taip kalbi? Bandau tikėtis, kad pats sistemą esančią lyg ir turėtum išmanyti. Kur PAGDo, o kur savivaldybių gaisrininkai? Tai gal ir pasakyk visą tiesą, o ne tik tarp eilučių apie vieną generolą. Šlykštu skaityti. Nebent žurnalistas ne taip parašė.

Anonimui

Anonimui portretas
tu ,šiukšle , Lietuvos žemėj . Tave patį reikia kuo skubiau utilizuot,kad tokiom šlykščiom nesamonėm čia nevemtum.

lnk ar kd

lnk ar kd portretas
Tv reportažus perspasdinate?

Anonimas

Anonimas portretas
Stipkit ir kuo daugiau dolbajobai labusai. Jus NEzmones - jus zemes trasa. Jus gerai tai suprantat tai imkit virve ir pasikarkit - padarykit nors viena gera darba gyvenime prakeikti vergai.

nemirtingieji

 nemirtingieji portretas
Nuo sovietiniu laiku lietuviai besmegeniai ir tinginiai renkasi profesija mento-galioja tik sovietmeciui,nes policija dabar naujas lygis,arba gaisrininko-ugniagesio,kuris ir liko sovietinio lygio,para ar dvi pramiegi darbe,keturias dirbi savo naudai ir troksti po 20metu snaudulio gauti pensija.Buna,kad kartais darbe mirsta ugniagesys-gaisrininkas nuo infarkto arba alkoholio. Paviesinkit ugniagesi,per 30 laisves metu didvyriskai zuvusi darbe.

aišku pagarba ugniagesiui, kad sąžiningai

aišku pagarba ugniagesiui, kad sąžiningai portretas
iki galo kaip galėjo atliko savo pareigą, bet ši problema ne tik gaisrinėj, bet ir policijoje, pasienyje, kai siunčiamas vienas pareigūnas, nes vadai neturi iš ko pasirinkti, kiek yra žmonių tiek yra, nepagimdysi kabinete staigiai iš nekalto prasidėjimo, iš kur juos paimsi, jei valstybės tokia politika

valstybines ymones valdovo alga

valstybines ymones valdovo alga portretas
15 000... be streso... sekretores kavyte nesioja.... su verslo partneriais aptarineji busimas atostogas...

sakai sedejo...nu jei butu sedejes taii sedetu sau gyvaas

sakai sedejo...nu jei butu sedejes taii sedetu sau gyvaas portretas
a daba uz 500Eur...pastovus stresaas...nedamiegojo...nedavalge... ka seima islaikyt irr susimoket prievoles ir prievalomus mokescius dirbo visokius papildomus....nu va da svenciu proga elektriku mafija ipiso mokesti... paskuj pranese ka pensijinai fondai afera eiline.... i kajuk .... a tuo tarpu valstybines ymones tarnautojao alga 15 00.....i viskas jusu gerovei musu mieli privalomu mokesciu ir prieevoliu atlikejai

Sedejo,

Sedejo, portretas
sedejo darbe visa gyvenima,o vos pajudejo - ir kajuk!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių