Pinigus iš Užimtumo tarnybos žarstė saviems?

Grįžti į straipsnį

Klaipeda

Klaipeda portretas
Klaipėdoi tas pats

taip

taip portretas
kam ta tarnyba isvis reikalinga,naudos nulis

na

na portretas
o ką jie kitokie...medikai tai dėl koronos gauna priedus...Petingi vyrai ypač petingas ponas Usonis su petinmgaisiais pasidalino milijoną už Reklamą...šaunuoliai Užimtumo tarnyba...nors dirba nemala liežuviais per TV...kaip petingi vyrai...liežuvis dirbo...čia nuo 8 val. iki 17 val darbuojasi...jei nedavė patys pasiėmė savo uždirbtus...Reklama visus veikia juk to moko Dulskys...tas pats ir ligoninėse su lovų užimtumu čiut nesiklaupia ir neverkia Dulskys..jam juk reikia kad lovos būtų pilnos...o jos kaip tuščios taip tuščios...žmonės pamatė, kad su bet kokia liga. paguldė sveika t.y. be koronos ...tuoj pripaišo korona...PRIEDAI, PRIEDAI, PRIEDAI.

Europa

Europa portretas
Nu velniop tokia Lietuva.....kuri aiškiai panaši į rusija.....

Nuomonė

Nuomonė portretas
Iš kur gali matyti ar tai giminė, geneologinio medžio su dokumentais juk nepriduoda. Nors šiaip pagalvojus Lietuva maža šalis, bet kokiu atveju visi čia giminės, todėl kaip beskirstysi, vistiek giminei paskirsi.

Na kodėl

Na kodėl portretas
pasitobulinimas kompiuterio vartojime, raštvedybos pagrindai ir pokyčiai dokumentuose yra gana naudingas dalykas. Tik kad sutvarkyta netikusiai. Matosi kad tiek ir terūpi kad sau pinigus paimt

Patikrinkite

Patikrinkite portretas
Kokias sumas gavo ir gauna pvz ,,nagu slifavimo,,kursu pravedejai ,kiek metu is eiles,paskui pakeicia uab pavadinima ir tesia,,mokymus,,

Apie koki

Apie koki portretas
Idarbinima ar mokyma kalbate-eiline,,klano,,ikurta saviems struktura,biudzeto ,,nusunkimui,,

Roma

Roma portretas
Jokia naujiena Kas prieina tas ir naudojasi ir jokios bausmės.Senelis prastomis anūką,tevai-seimunai savo atžalas ar giminės.Gyvename ne Lietuvoje o džiunglėse.

Istorijos pamokos

Istorijos pamokos portretas
S-pistas svogerizmas prazudys musu valstybe,kaip ja prazude musu ,,pasikele ,, proseneliai Abieju Tautu Respublikos laikais,kai papirkinejimai tapo norma.Saudyt tokius siuksles reiktu.

ironija

ironija portretas
LRT ta pati praktika, portalas šlubas, bet į pastabas nereaguojama. Kai nereikia rūpintis pinigais ir gauni savo dalią, tai viskas dzin

patirtis

patirtis portretas
Juokas ima iš tų jų skiriamų kursų, naujai specialybei įgyti .Reikalauja vidurinio mokslo baigimo pažymėjimo ,o jeigu žmogus to mokslo nebaigęs. Taip pat kursuose "mokoma" neva anglų kalba, o besimokantys kažkada gal vokiečių k, ar prancūzų mokėsi. Jie net pagrindų neturi. Samdoma dėstytoja studenčiukė. Jai mokamas atlyginimas. Taigi ,ko vertas toks mokymas. Nauda tik studenčiukei, kuri galimai kieno nors iš tarnybos giminaitė.

Valdas

Valdas portretas
Kelmes darbo birzoi tas pats,pazistamiems dalina,darbinaus i viena klaipedos firma,stovejau darbo birzoi,darbdavys kaskodel pirma mane perkele i kelmes darbo birza o paskui tik idarbino,nes tipo mane darbino pagal kaskoki projakta kad gautu finansavima,paskui pasirodo kad darbo birzos i kuria mane perkele darbuotoja pazistama su mano buvusiu darbdaviu

o

o portretas
vagys visur tai socberg palikimas tautai su viso kokupcinem daliom sovietlagerio===

Toje birzoje tie patys darbdaviai

Toje birzoje tie patys darbdaviai portretas
metai is metu iesko darbuotoju,jeigu pas juos niekas neina dirbti kaszkas ten negerai.Pasiskaicius internete ten dirbusiu atsiliepimus tampa viskas aisku.

Tam :yra etatiniai" :

Tam :yra etatiniai" : portretas
Ponas melagi,per pastaruju 30 metu,LR jokiu pasalpu bedarbiams nera buve ir nera dabar!

Pensininke

Pensininke portretas
Tas seniai žmonėms aišku buvo.Ir pensijas turintys tik 15 metu darbo stažo ,gauna didesnes pažįstami ir bedarbio pašalpas atlyginimo minimumo dydžio gauna ,net dirbti neapsimoka. Turėjau 22 darbo stazo,Bedarbio pašalpos negavau nuo Lietuvos atkūrimo laiku,sake reikia būti nors metus padirbus laisvoje Lietuvoje. Visada man buvo Lietuva ir Sovietmečiu ,tačiau Bedarbio pasalpos negavusi esu niekada ,dabar esu pensijoje. Ir pensijai skirtą stažą skaičiuojant apvogė ,nepriskiriavo vaikų auginimo metu,atseit jie gime Sovietmečiu,bet jue moka laisvoje Lietuvoje mokesčius ir gan didelius ,litais buvo po 700 litų.Tai kodėl jiems apskaičiuoja tada tokius didelius mokesčius ,kyla klausymas.O mama jų gauna 242,-€ pensijos.

Si tarnyba

Si tarnyba portretas
is pat pradziu kurta kaip siltos vietos miestu "elito" kumutems. Pagrindine ju uzduotis - biudzeto isisavinimas per draugu nemokias imones,siunciant i jas nemokamus vergus,kuriems atlyginima 3 menesius mokame mes visi,is biudzeto. Nors vergauja jie privatininkui,kol po tu 3 menesiu nepakeiciami kitu,tokiu pat. Antra uzduotis - visaip "gerinti" bedarbystes statistika,ismetant zmones i gatve. Ypac tai taikoma tiems,kas darbo neteko neseniai ir gauna nedarbo draudima. Tikslas - kad zmogus neatgautu savo imoku i to draudimo fonda. Na,ir iki siol dar buvo rupestis,kaip duoti imonems leidimus idarbinti uzsienieti,nes vietiniu juk "nera".

Tam apacioje

Tam apacioje portretas
Cia gerai ideja valstieciu klasei dazniau zaisti loterijas, jei jie nori geriau gyventi. Jeigu valstieciai kas savaite isleistu bent po 10 euru loterijos bilietams, puse is ju jau gyventu tikrai labai gerai. Bet kadangi valstieciai yra buki, todel ir vargsta neissimoksline sededami ant ivairiu imanomu pasalpu.

Pilietis

Pilietis portretas
Ką reiškia UŽT, tai užimtumas saviems, pabandyk gauti darbą su aukštuoju ir 2 diplomais, jeigu tau virš 55 metų, praktiškai ši tarnyba iš viso neturi pasiūlymų, jeigu paskambini darbdaviui, o jis sako, kad šito skelbimo neturėjau matyti, nes ši darbo vietą yra sukurta savam žmogui...nu jau norisi ir į STT kreiptis, darbuotojos labai nemalonios, tiesiog tyčiojasi, atrodo kad tu esi koks bomžas ieškantis darbo... darbą siūlo valytojos, salės darbuotojos, furisto, tekintojo..nu buvo tokie laikai, kai valytojų ieškojo su aukštuoju išsilavinimu ir kad dar anglų kalbą mokėtų...nes visos normalesnės darbo vietos yra sukurtos saviems, kad pinigėlius išplauti... atėjo laikas rimtoms tarnyboms šia kontora pasidomėti...

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai ir nebaudžiamai vogti šiuolaikiškos Lietuvos menas. Laisvė....

Morgana

Morgana portretas
Tai nieko naujo nuo seno pas mus švogerių šalis. Visi jaučiasi nebaudžiami

Faktai:

Faktai: portretas
Užimtumo tarnyba nukreipė į kursus. Reikalingus. Atsimokus mėnesį kolegės pradėjo šnekėt kad jeigu po šitų kursų pati neįsidarbinsiu - turėsiu atiduoti užimtumo tarnybai 2000Eu. Nepatikėjau. Pletkai, galvoijau. Artėjant egzaminams paaiškėjo kad tikrai bus vienas iš dviejų - arba pati įsidarbini arba atiduodi pinigus! Kur jūs matėt didesnį apsurdą?!Vietoje to, kad išvarginta bedarbystės ir nepriteklių, pusę metų prasimokius, tikiesi kad tau suras darbą ir galėsi pagaliau gyvent kaip žmogus, patenki į tokius spastus! Kur tokiu atveju surast tą darbą arba tuos 2000Eu? O ponia koordinatorė nuolat grūdo į tuos kursus nors aš vis abejojau lyg jausdama.Su kiekvienu apsilankymu rodė nepatenkintą snukį ir reikalavo aktyvumo paieškose, grasino išbraukti iš UT įskaitos..Čia tokia šitos užimtumo tarnybos misija vietoje rimtos pagalbos dar įstumti darbo neturintį žmogų į skolas?

as

as portretas
ko dapkus dangsto korumpuotus

Klpd.

Klpd. portretas
Kad nešvari ta niekam nereikalinga įstaiga tai jau seniai aišku

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Tai pinigų iš valstybės vogimo amžinasis variklis. Vyksta mokymai ir apmokamai tų profesijų ,kurios niekam nereikalingos ir perteklinės. Duoda subsidijas tiems ,kurių rinkoje perteklius . Gavę subsidijas išstuma iš rinkos , konkuruojančius , ir tie ateina į darbo biržą nes nepajėgia konkuruoti su pinigais apipiltais. Ir iki šiolei tai hidrai -gorgonei niekas nenukerta galvos. Tokios istaigos veikla demoralizuoja visuomenę ,pinigus semia į mafiozinę veiklą panašios strūktūros. O iki šiolei negavau ir negirdėjau pasiūlymo,kaip spręsti racionaliai ir realiai pasiūlymo, kad pats , su valstybės pagalba, galėčiau apmokyti man trūkstamų profesijų darbuotojus. Kirpėjų, ir kitų kur nereikalingi prikepta ir toliau kepama, kaip žvaigždžių danguje.

Patarimas geriau gyvent

Patarimas geriau gyvent portretas
Mielos Lietuvos valstieciu ir darbininku klases, jei norite gerai gyventi, dazniau zaiskite loterijas!

Anonimas

Anonimas portretas
Tai istaigėlė dėl įstaigėlės. Pinigų plovykla ir ataskaitų rašykla.Nesuprantama kokia veikla jie dar užsiima apart sau algų ir premijų išrašinėjimo.Jokios tarnystės žmonėm jie ten neatlieka.

Vau

Vau portretas
Kazkaip sutapo tema su situacija ukmerges uzt . Kai norejom idarbinti zmogu kuriam priklause subsidijuojant darbo vieta uzt darbuotojai ne menku pareigu pasake kad jus mums nepatinkate ir del subsidiju kreipkitės po puses metu matysim kaip bus. Jei busit geri gal ir ... zodziu buvom kosmose ka daro sios tarnybos darbuotojai , mafija .. kitaip nepavadinsi reiktu išpurtyti auditams ta tarnyba ten sedi tose vietose ilgai ir nezino kur deti savo arogancijos.

Fasistas

Fasistas portretas
Metu metais ten vyksta panasi veikla-nieko nenustebino-teko susidurti kaip darbdaviui-idarbini zmogu be ju pastangu,bet jie uzsideda pliusa uz,,paieska,,

Ieskosim teisybes

Ieskosim teisybes portretas
Antras menuo nedirbu, kol kas jokiu kalbu apie kazkokius pinigus net neuzsimenama. Pinigai priklauso.

to> Dykaduonių kontora

to> Dykaduonių kontora portretas
tai kad nelabai ten nuo amziaus priklauso. Man 29m irgi kazkaip nei idarbina, nei pasalpos duoda, nei darbo pasiulo - tik reikalauja savaankiskos paieskos tabelio uzpildyto ir tiek

Schemutė

Schemutė portretas
Kam važiuoti Norgėn silkių skusti ar braškių rinkt? Tik durniams su diplomu, - įsidarbini UŽT su trijų klasių išsilavinimu ir semi rieškučiom Valstybės pinigus. Na, nebent už įdarbinimą dar reikia susimokėti.

p. A. Dambrauskui

p. A. Dambrauskui portretas
Sutinku su tavimi visu 100 proc. Todėl šiuo klausimu ir padaviau į teismą Užimtumo tarnybą. Teisme Užimtumo tarnybą ruošiasi atstovauti tokia G.P. Teismo posėdis Kauno apygardos administraciniame teisme vyks 2022 m. kovo mėn. pradžioje. Kviečiu dalyvauti ir mielai tau pateikčiau bet kokią informaciją. Manau, skaitytojai apaktų perskaitę.

Kodėl

Kodėl portretas
A kodėl kaunadienė taip rašo kaip edinstvininkė nelietuvė... Ko kailį vartalioja? Juk kritikuoti valdžios negalima :)

Karuselė

Karuselė portretas
Zmogu įdarbina ir moka darbdaviui 50 procentų atlygį uz įdarbinimą o tas darbotajas i darba neina.geras biznis. Po triju menesiu vėl per nauja karuselė

ZMONES APGAUDINEJA, VAGIA VISA GYVENIMA. VISUR IR VISADA

ZMONES APGAUDINEJA, VAGIA VISA GYVENIMA. VISUR IR VISADA portretas
O CIA PAMANYK SAUSIO 13AJA SUSIRINKO, NUŠVILPE IR PASIPIKTINO LANDSBERGIS, OZELYTE SU SAVO SEKSUALINEM PAKRAIPOM I SENATVE VISAI NUPUŠO. APSAUKE, KAD CIA DEMOKRATIJA IR REIKIA BAUSTI. O, KAD PATYS MILIJARDUOSE MIEGA, TAI JIE GALI IR LIAUDZIAI PRASIZIOTI NELEIDZĮA

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
Konfiskuoti.Nacionalizuoti.Nuteisti

Nu negali to būti

Nu negali to būti portretas
kad eilinėje parazitų irštvoje tokie dalykai vyktų! Nu niekada tokio nebuvo ir štai vėl!

Darbo biržą

Darbo biržą portretas
Darbo birža visada buvo traniška institucija, jis tik registravo/perregistravo darbo ieškančius žmones ir skirstė jiems pragyvenimo skatikus. Tačiau niekaip nepagaunu minties, kodėl Dambrauskas taip atkakliai domisi šią įstaiga? Kažkur jaučiasi paslėptas jo privatus intereas. Nors negalėčiau teigti, kad jis neteisingas, gal ir reikia kartais pasiknaisioti. Tik briedį [įstatymų laužymą] reikia imti už ragu, o ta darbo birža man atrodo tik kaip uodegos galiukas.

eilinį

eilinį portretas
syki faktai rodo, kad prie seimo reikia rinktis dar gausiau ir švilpti dar garsiau....valdžiagyviai gyvena atsitvėrę nuo valstybės krūvomis dokumentų ir teisės aktų. Tik molotovo kokteiliai gali išvalyti jiems smegenis...

Ramass

Ramass  portretas
Paklauskit Klaipėdos miesto savivaldybės , kaip ištaškė pinigus kalėdinėms premijoms , o dabar nesugeba išmokėti pinigų už vaikus. Tų pačių pinigų , kuriuos valstybė nuskaito nuo motinų algų.

To nei sąžinės nei proto

To nei sąžinės nei proto portretas
Kontroliuijančioms tarnyboms alga yra tik kavapinigiai, o pagrindinės pajamos iš įteusintų vagių.

nei sazines,nei proto,

nei sazines,nei proto, portretas
KUR mes ritamiems,TSSR NIEKAIP negalim sustoti voge,KUR TARNYBOS,alga jos gauna bet nieko neveikia,ot geros specialybes,sedi kavute geri ir pinigai birsta visom istaigom,ir niekas ne uz ka atsako visi tik biznius suka,

Ijunge durniu

Ijunge durniu portretas
Tai juk vyksta jau 25 metus, Apmokymams desimtys tukstanciu gsuna tos pacios firmos,jei yra geras proj pvz 12 men moka sodrai,ir 50% atlyginimo uz idarbinta-slepiama info,o gauna savi.

Korumpuotas teismas nesodina

Korumpuotas teismas nesodina portretas
Korumpai maudosi nebaudziamume??

w

w portretas
ir viskas baigsis snypstu 100%

Kaip patogu slėptis

Kaip patogu slėptis portretas
už asmens duomenų apsaugos . Kontora aiškiai niekam nereikalinga , o naudą kaip aiškėja turi specialistų artimieji ? Kiti yra tik vaikomi ?

Nenustebęs

Nenustebęs portretas
Jokia čia ne naujiena. Tai įprasta praktika Lietuvoje. Kai taškytis biudžeto pinigais pradeda prezidentūra, taip ir eina žemyn vis didėjantis taškymasis- per Seimą, vyriausybę, ministerijas ir tolyn. Kas gali įvardinti bent vieną valdišką įstaigėlę, kuri dirbtų tikrai skaidriai? Net bibliotekas purto skandalai...

SOCIALINĖ APSAUGA

SOCIALINĖ APSAUGA portretas
DIDŽIAUSIAS LOCHATRONAS...

Yra etatiniai pašalpų gavėjai

Yra etatiniai pašalpų gavėjai portretas
Yra ir tie, kurie niekaip negali gautis bedarbio pašalpos.

Dykaduonių kontora

Dykaduonių kontora portretas
Kauno UŽ tokios šlykščios konsultantės dirba (Mardosienė,Maksimavičienė) arogancijos pilnos ,kas savaitę pokalbiui kviečia ir šaiposi kad darbo nerandi,kas gali įdarbinti 60 metų moterėlę jei neturi pažįstamų.

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipėdoje ? Klaustukininkai, be klaustukuų pavadinime niekaip

Auuuu

Auuuu portretas
O kur gi ta uolioji sst
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių