Vėliavos spalvomis „Iki“ parduotuvės švies iki pat Kovo 11-osios

 • Teksto dydis:

Minint Vasario 16-ąją, prekybos tinklo „Iki“ parduotuvės didžiuosiuose šalies miestuose nušvito valstybės vėliavos spalvomis. Taip šventiškai tinklo parduotuvės didžiuosiuose miestuose bus apšviestos beveik mėnesį – iki pat Kovo 11-osios, kai minėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Nijolė Kvietkauskaitė, bendrovės „Palink“, valdančios prekybos tinklą „Iki“, generalinė direktorė, teigia, kad toks simbolinis parduotuvių apšvietimas – tai ne tik šventinis sveikinimas valstybei ir pirkėjams, bet ir – padėka „Iki“ darbuotojams, kurie net ir karantino sąlygomis kasdien eina į darbą.

„Vėliavos spalvomis siekiame įprasminti laikotarpį tarp dviejų svarbiausių valstybės dienų, švęsti laisvę ir nepriklausomybę, pabrėžti valstybingumo svarbą ir paskatinti susitelkti visiems kartu. Tikimės, kad iki Kovo 11-osios šventiškai apšviestos parduotuvės praskaidrins šį mums visiems sudėtingą laikotarpį ir padės viltingai laukti pavasario. Be to, tai ir simbolinė padėka visiems mūsų darbuotojams“, – sako N. Kvietkauskaitė.

„Iki“ nuotr.

Šios dvi datos yra itin svarbios mūsų valstybei, o vėliava yra vienas iš valstybės simbolių, išreiškiančių istorinių aplinkybių svarbą ir tautos susitelkimą kelyje į laisvę. Taip pat vėliava yra ir vienybės simbolis. O šiuo laikotarpiu itin svarbu visiems susitelkti ir prisidėti prie pandemijos plitimo stabdymo, dar kartą atkreipti dėmesį į sudėtingą mažmeninės prekybos darbuotojų darbą.

Iš viso vėliavos spalvomis apšviestos septynios parduotuvės didžiuosiuose miestuose. Tai didelės parduotuvės, esančios gausiai apgyvendintuose rajonuose prie intensyvesnio eismo gatvių. Trys parduotuvės nušvito Vilniuje, po dvi – Kaune ir Klaipėdoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

pensininkas

pensininkas portretas
Klp> kalbėk faktais, o ne triedalais iš landsbergio pampersų. Ar pagalvojai kas bus, kai NATO per Baltarusiją, Ukrainą bėgs, per mūsų Lietuvą, kurioje susikūrę yra poligoną, neva nuo tariamų užpuolikų, rusų? Neš NATO autus nuo Rusijos sienų neatsigręždami. Landsbergis sukurstęs karą, sėdės amerikėj, o Tamsta patriotas eisi į mišką, kur greit negalėsi pasislėpti net nuo saulės? Mąstyk su galva.

Klp

Klp portretas
Užuojauta jums p. besikeikianti ir besikoliojanti Kremliaus šunauja (sovietiniai kolonistai, kolaborantai, Karbauskio žalios vištos spaudytojai bei kitos Lietuvos atmatos ir atmatėlės). Jūsų kvailumas beribis. Ar jūs susiriesdami keiksitės, ar jūs taškydamiesi nuodingom seilėm koliositės, niekas jums nepadės.

o

o portretas
gal tegul /kabo/ iki kaledu taip svieciant gal vyrusa atbaidys tik reikia svesto vandens juk setonas bijo bet matosi kad ir kunigai prarado /sventuma/ kad ir egzorcistai kvieciami atsisako pagelbet reiskia setonas pries paskutyni pasispardyma sutelke visas blogio jegas ir reikia galingesnes sviesos jegos kad nugalet si blogi nes jis per amzius yra uzsimaskaves dargi paciam vatykane buktai /dievo/ garbinimo sventoveje o tai buvo ir /kolkas/ yra zmoniu mulkinimo centras ir visa tiesa pamazu lenda i sviesa ka ir matome is pastaruju ivykiu visais budais sleiamu nu zmonijos;;;;;;;;;]
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių