Žniasklaida: norvegų „Nordic Unmanned“ siekia dronus gaminti Lietuvoje

  • Teksto dydis:

Su britų technologijų flagmanu „Lockheed Martin“ ir  Vokietijos kariuomene (Bundesveru) dirbanti Norvegijos dronų skrydžių ir gamybos bendrovė „Nordic Unmanned“ Lietuvoje ieško partnerių, su kuriais galėtų kurti dronų sistemas, penktadienį rašo „Verslo žinios“.

Susitikę su optikos gaminių prekių ženklo „Brolis“ valdytojais „Nordic Unmanned“ atstovai mato daug potencialo dirbti kartu: „Jie turi profesionalias gamybos ir testavimo patalpas, dirba su gynybos pramone. Matome daug sinergijos galimybių, pažiūrėsime, kuo tai virs“, – teigė vienas bendrovės įkūrėjų ir komercijos direktorius Palas Kristensenas.

„Norime Lietuvoje turėti gamybos linijų, jei matysime, kad galime čia gaminti konkurencingai. Vietos gamyba naudinga visiems. Šiais metais turėsime priimti sprendimus“, – pridūrė jis.  

„Nordic Unmanned“ akcininkas, investuotojas Peras Hersethas teigia matantis Lietuvoje įmonių, kurios lyderiauja savo technologijų sektoriuje: „Grįšime ir tęsime diskusijas su pasirinktais partneriais dėl gamybos starto“. NAUJAUSI KOMENTARAI

Ne visiems

Ne visiems portretas
naudinga pigiu vergu eksploatacija! Nemeluokite!
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių