Keliuose įrengta 70 naujų greičio matuoklių: svarbiausias tikslas nėra bausti

Tiesiog

Tiesiog portretas
Daugiau apsvietimo, normaliai kelius braizykite, dar gal net viena kita zieda pakeiskit i ta greitaji zieda, su perskirimais, daugiau greicio zenklu (paiimkite olandijos pvz) keiskit infratruktura i gera, o ne fotikus dekit. Grybu uz vairo visuose salyse yra. Bet tai nereiskia, kad tai geras sprendimas jiems auklyti.

Mindaugas

Mindaugas portretas
Reikia nuimti ženklus, kur jų nereikia, pavažiuokite nuo Raudondvario link Vilkijos. Kelias atnaujintas, matomumas puikus, nes medžiai pašalinti ir visur greitis 70, natūraliai skatinama viršyti greitį

GGG

GGG portretas
O kokie daugiau gali būti tikslai....nejuokinkit...

Nerijus

Nerijus portretas
Vien matuoklių statymas perša priešingą išvadą - tikslas tik pinigų surinkimas. Kelkit klausimą - kodėl vairuotojai nesilaiko greičio ribojimo? Todėl, kad jis daugelyje vietų yra perteklinis. Elementariai palyginkite kelių būklę Lenkijoje (visų kelių, regioninių taip pat). Kiek ten rasite greičio ribojimo ženklų? Ir kiek pas mus...? Aš net neprašau įvertinti Vokietijos ar Olandijos pavyzdžių, kur greitkeliai apšviesti. Sunku ar brangu įrengti apšvietimą Kaunas / Vilnius? Vietoj matuoklių įrengite apšvietimą ir turėsite rezultatą - išsaugotas gyvybes.

Susižavėjęs

Susižavėjęs portretas
Kuo daugiau greičio matuoklių - tuo geriau. Tai čia visiems tiems, kurie nesilaiko jokių eismo taisyklių ir piktinasi. Jei važiuoji tvarkingai- jokie trikojai ar greičio matuokliai nė motais. Bet besmegeniams , užmušinėjantiems praeivius, tai puiki priemonė neužsimušti. Baudas reikia tik didinti, o už ypač didelį greičio viršijimą- atiminėti teises. Kitaip bukagalvių nesuvaldysi. Skandinavijoje taip visus erelius suvaldė. Visi tvarkingai važinėja ir grožisi apylinkėmis. Pagarba kelių direkcijai ir policijai. Dėkui ,kad rūpinatės mūsų gyvybėmis. Ir linkiu už surinktas baudas įrengti dar daugiau greičio matuoklių.

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
70 PLESIKU BE ALIBABOS

EX

EX portretas
"Tikslas nėra bausti", tikslas rinkti pinigėlius, o dar tiksliau (pasi)įsisavinti. Eismo saugumas , prevencija nerūpi. Baudėjai.

Anonimas

Anonimas portretas
pažemės pilotai verkia... :D

Juozas

Juozas portretas
Taip ir patikėjom. Jei būtų tikslas padidinti saugumą, tai statytumėt ten, kur tikrai pavojinga, o ne kur dažnai viršijamas nelogiškai nustatytas leistinas greitis- puikus matomumas, lygus asfaltas, gal vienas pėsčiasis per dieną. Dar griautumėt tuos staigius kelio vingius gyvenviečių pradžiose- gal jau gana fūrų vartymosi?

Anonimas

Anonimas portretas
....o surikti piniga ! DDD durniu laivas

Nejuokink

Nejuokink portretas
Tikslas bl.....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių