Lietuva užsimojo panaikinti benzinu ar dyzelinu varomus autobusus

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
O kodel netinka perdirbti dyeliniai ir benzininiai varikliai i LPG ir CNG? Gi turime plaukiojanti duju terminala, o turime vos 3 CNG duju stoteles ir negalime tureti dujiniu autobusu.

G

G portretas
Mūsų glušumui nėra ribų. Šis naujas užmojis rodo kaip toli Vilnius ir jame sėdintys, nuo realybės. Nu bet nieko, savivaldos rinkimai rodo tendencijas, gal sekantys rinkimai išvaikys kiauragalvius idėjų generatorius.

gera juoka

gera juoka portretas
mačiau internete - informuoja kaip gali važiuoti elektromobilis turėdmas ,,patogumą" - puikią bateriją pasikrovimui kurią reikia vežtis kartu į ilgesnes keliones.Viskas būtų gerai tik kad ta baterija yra priekaba.Tokio pat dydžio kaip pats elektromobilis:D)

tokia kvailyste

tokia kvailyste portretas
gali suggalvot tik priklausomas gentvilas ir asilų dauguma seime

X

X portretas
Globalistų planas yra “You will own nothing and you will be happy” - elektinės mašinos bus tik patiems turtingiausiems, eiliniai žmonės nieko neturės. Jau dabar yra didžiulis elektros trūkumas, o kur dar problemos su mineralų kasybos, naudotom baterijom ir t.t.

Hmm to Elektromobiliai

Hmm to Elektromobiliai portretas
Dar pamiršai parašyt, kad norint pakeisti 1-ą iškastiniu kuru varomą transporto priemonę reikia 2-ų elektrinių, jau nekalbant apie tai, kokiais būdais yra gaminama elektra, kuri krauna tuos elektrinį transportą... o smagiausia tai žiemą, kai išeini į lauką ir supranti, kad nėra kuo kvėpuoti, nes daugiau nei pusė namų šildomi krosnimis, kuriose dega ne ąžuolinės malkos ir išmetamas ne tik CO, bet iš visa puokštė kitų teršalų, kurie tiesiog riečia nosį ir apie jų kokį nors ribojimą net neužsimenama...

Elektromobiliai

Elektromobiliai portretas
tausuoja aplinka?Kliedesys, jeigu ne blogiau.Akomuliatoriu gamybai naudojami retieji metalai.Ju kasyba ir gamyba tikrai stipriai tersia gamta.O kur ir kaip bus utilizuojami akumulaitoriai, kuriu po 5-8 metu susidarys kruvos ,dydesnes uz Cheopso piramide.Ar pasiruoses pasaulis tam?O krovimu stoteliu gamyba, ju aptarnavimas, utilizavimas.Kokia bus krovumu kaina ir kas apmokes.

to darius

to darius portretas
tu nemokesi 5eur. Viska dotuoja savivaldybes visas susisiekimą paslaugas ir garsiai giriasi paskui per rinkimus kad remią simtais tūkstančiu, milijonas eur šias paslaugas,...realiai visi susiekimo paslaugu įmones dirba i minusa. Elektrobusus perka nes duoda europos kopustai pinigus už dyką tam. Tai dėl to juos ir ima pundais. O kad elektra europoje centrinėje ir vakaru yra kosmose, niekam neydomu....

Darius

Darius portretas
Pirma pastatikit nauja atomine elektrine o po to svaikite,kiek kainuos bilieteliai?penkis eurus uz pavaziuota stotele mokesime :)

??

?? portretas
Taip supratau 5 autobusai aptarnaus visa miesta?

tai

tai portretas
Kinkysim arklius?

...

... portretas
tušti puodai garsiai skamba kaip ir ši antraštė,naujosios kartos žurnalistų lygis,kaip ir visur

yja

yja portretas
ar įpirksim pravažiavimo bilietėlius???

tbyukiolkop

tbyukiolkop portretas
Ar nereikėtų panaikinti naikintojus? Pirma kažką duok, paskui atimk. Kas davė lėšų transporto priemonėms, energijai bei infrastruktūrai? Net patys išmaniausi detektyvai tokių neras, tik pilna draudėjų kaip tarakonų. Netinkamas principas - turi būti ne neigimo, bet teigimo - tobulesnės ir ekologiškesnės pilnu ciklu priemonės turi nukonkuruoti atsilikusias, kitaip čia yra reketas, prievartavimas. O dėl ekologijos - elektra negaunama iš amžinojo variklio, iš atsinaujinančių šaltinių gaunama maža dalis (medienos deginimą nelaikau ekologiška technologija, nes ji generuoja daugiau teršalų nei akmens anglis), ir ta pati taip pat kenkia aplinkai - įrenginiai trikdo gyvūnus, gadina aplinką. Nėra nieko absoliučiai gero nei blogo. Žmonių veikla bet kur kelia katastrofiškus padarinius, pav. europiečių invazija į Australiją sutrikdė nusistovėjusią gyvūnijos balansą, kelia pražūtingus gaisrus, nes netinkamai naudoja aplinką, kitur tas pats.

Nugi,

Nugi, portretas
ponai koncesinemis ir nevazineja! O ubagai - nu kam jie ponui Smetonai!?

kaunietis

kaunietis portretas
Siulyciau Kaune atgaivinti konkes. Trauktu arkliukai vagonelius ir jokiu problemu.

sprogimas makaronu fabrike

sprogimas makaronu fabrike portretas
Kazkas pasisildys leteneles, svarbu makaronai tautai ant ausu.

v

v portretas
Žmonės fantazuoja,kai kas išsipildo.

Siūlau

Siūlau portretas
Oro balionais skraidyt
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių