Sezoniniai eismo pokyčiai: ant ratų – nauji dalyviai

Grįžti į straipsnį

123456789987

123456789987 portretas
galetu but privalomos teises paspirtukams.. nes jie taisykliu nezino ir net neori zinot nes ant visko padeje.... meto tuos paspirtukus kad kojas susilauzyt galima....

Hmm

Hmm portretas
Jei su papastu gali laisvai surinkti daugiau nei 30km/h tai su elektriniu jau negalima. Kur logika? Tai padarom su dyzelinem auto max greiti 70km/h.

Anonimas

Anonimas portretas
dėja lietuvos kelių policijos viršininkui aferistui , nusispajauti ant įstatymų , kaip ir bolt vadovams , lakstoma pėsčiųjų takais , nuomojama nenustačius ar turi kelių eismo taisyklių žinias , draudimą , ar blaivas - kokia ten byla šančiuose kur irgi davė kam nori motociklą , transporto priemonės paliekamos belekur ir belekaip . Lietuva šiukšlynas

Byyyy By DEJAU

Byyyy By DEJAU portretas
Tokiems PSYCHINIAMS PASPIRTUKYSTAMS UZ BLOGA VAZINEJIMA- MANEWRAVIMA BLEEEE PLYTA Y SNUKY PALEISTI ....Baigsis jų WIRAZAI !!!!! Kai APSISNARGLIUOS barščiais, iškart gaus KULTUROS

Leonas

Leonas portretas
Įdomus dviratininko greitis kelyje, ne daugiau 30 km/h. Iš kur čia atsirado tokia nesąmonė? Gal tai apie dvirtakius, kuriuose važiuojama kaip savo virtuvėje, prieš eismą, zigzagais, viduriu, o jei su neribota elektros galia, ta apie 60 km/h.

jo

jo portretas
Kam reikia mostikuoti rankomis, jei paspirtukas turi ir stabdžio (visi), ir posūkio signalus (populiarėja)? O ne vietoje (dviračių take arba, pėsčiųjų ir dviračių take) palikti dviračiai ir paspirtukai turėtų būti konfiskuojami, nes kelia mirtiną grėsmę ypač nakties metu. Beje, Edmundai Tulcevičiau, pagal KET privalai eiti tako dešiniąją puse, o jei girtas po kelią makaluojiesi, tai ir moralą išklausyt turi ;) P.S. 3-7 km/h važiavimas pro pėstįjį kelia klausimų, nes pats vaikštau 9 km/h greičiu :D Ir dar į KET rengimą turėtų būti įtraukti paspirtukų vairuotojai, nes dažnai šiuo klausimu rengėjams kompetencijos trūksta.

Antanas

Antanas portretas
Transportui ne vieta šaligatviuose. Piestieji negali būti saugus eidami šaligatviu - visiškas absurdas.

Shvabas

Shvabas portretas
Todėl iš jūsų atimsime viską ir būsite laimingi.

Anonimas

Anonimas portretas
gyvenu devinaukščiame baldai vaikšto po buta vakarais nei vieno policininko ,kas turi tramdyt dviračius riaumojančius tankus nežinau kol išeini pažiūrėt į balkona kas triukšmauja lieka tik drebančios sienos o kas neaišku , tas vyksta pilaitės rajone.

Kam priminimas daėjo?

Kam priminimas daėjo? portretas
Primena, ir kas iš to, eilinis durnių voliojimas.

mocų

mocų portretas
gausmas gatvėse naktį įspūdingas.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Su tais dviratininkais tai bėda , nežinau ar ant jų šiknatrynių sumontuoti garsiniai signalai ar ne , bet kai toks gaidelis tave , pėstįjį lenkia siaurame takelyje vos nekabidamas tau šonų nelabai malonu ir dar toks debilas tau aiškina kodėl aš miško takeliu einu ne tiesia linija , kaip kariuomenėje , na kada jie gi įgis proto ir supras , kad kelyje jie ne vieni ir jokia privilegija jiems negalioja .

VOLODYMYR

VOLODYMYR portretas
POLICIJAI PRISIDES DAUG DARBO-O VAIRUOTOJAMS BUDRUMO-,KELIU CHULIGANAI IŠVAŽIAVO Į GATVES
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių