Po triukšmingo Sausio 13-osios minėjimo – kritika Vilniaus valdžiai: didelė gėda

Grįžti į straipsnį

A

A portretas
Neskaitau jūsų nesąmonių.Koks čia gali būti leidimas.Minėjimas yra visiems,o ne tik geriau "nusipelniusiems "geriau gyventi.

Ggg

Ggg portretas
Jeigu kas ir ūžia tai konservatoriai

nori priklausomybės ir diktatūros

nori priklausomybės ir diktatūros portretas
daro provokacijas tik tie kurie nori priklausomybės ir diktatūros.

Anonimas

Anonimas portretas
Didelė gėda buvusiems ir esamiems išrinktiesiams kurie Lietuvą ir jos piliečius padarė antrarūšiais ŽMOGA...

kaunietė

kaunietė portretas
O moteriausybei negėda? Supriešino tautą, ėmėsi prievartos, baisiau negu Orvelo romane.

tai musu sostine,

tai musu sostine, portretas
Vilniaus valdzia tik moka vogti,parsiduoti savyvaldyba,simasius jau iki kaklo mesle sedi ,dek to nesa muila lauk is savyvaldybos,turi nesti atsakomybe uz savo sprendimus,t,t,uz sudergta minejima,kodel niekas ne uz ka atsako kur yra ASAKOMYBE,vilniuje maskvos gerbejai daro ka nori o teismai tyli ,jeigu tai butu maskvoje jie visi kriokantieji sedetu kalejime sudauzyti,matomai jie sito ir nori i cype,lietuvos sostineje sedi savyvaldyboje darbotojai be atsakomybes,sazines,apgaudineja visus miestus,pasiima pinigus ,vilnius klesti o musu miestai apvaginami ,jie daro ka nori musu lesomis,vilnius isnaudoja visa lietuva ir dar jie naikina kaip valstybe,kur matyta simasius su savo pusele afiorus daro,perka tuks,pirkinius,medzius,krumus,o paskui kerta ,naikina,o pinigus pralauna o zmones tyli,tokia tundru bendromene,

dar tie isgamos

dar tie isgamos portretas
paaiskins kada rekti o kada ne jumis maza buvo pakarti viesai pries tauta toje aiksteje kaip viduramziais arba ant tu lauzu sudeginti simboliskai va tada butu buves paminejimas

D

D portretas
Tai va iki ko tie mūsų politikai davedė, džiugu, kad Lietuvos žmonės bunda.

Arvys

Arvys portretas
Kokia gėda kgb nkvd stribvaikiai palikuoniai ir užslaptinti .bijo žmoniu apsitvėrė.Lietuva nuvarė į ekonomine krize.tik koncervai raudoni gali tarnaut kremliui.

Baikit pūsti miglą vienąkart

Baikit pūsti miglą vienąkart portretas
neišduoti leidimo nenumato įstatymai, praktškai to net vadinti leidimu negalima - tai yra prievolė savivaldybei išduoti suderinimą, demokratijoje negalima leisti ar neleisti reikšti nuomonę.

kas

kas portretas
gali paneigti, kad išduodantis leidimą žinojo ką daro? arba nežinojo ką daro

TAIKOS !!

TAIKOS !! portretas
Protestuotojai?? Ne.. Tai gerai nusipenejusiu Nepriklaisomoje Lietuvoje dvokianciu zveriu hienu,kojotu snukiai + burkaki nuo volgos,,,tai dvokianti sostines [[deja,deja!] atmatu minia. Tie zverys neturi nieko bendro su Musu lietuviais tai --mordos,.Brrrrrr

O ką

O ką portretas
Ponai nieko,kad Lietuvą žlugdantys,atėjo,,pagerbt"Lietuvos gynėjų,uoliai tarnaujantys svetimoms valstybėms.

Aš portretas
Konservota ožio barzda.

>tai tiik

>tai tiik portretas
eik toliau melstis į tvarta ožiui ir nekišk čia savo buko snukio

Gaila

Gaila portretas
Galite asmeniskai parasyti ka apie tai manote... Pagrindinėje foto,rėkiantis zmogus su kamera,facebooke Kipras valenti

PALINKĖJOIMAS

PALINKĖJOIMAS portretas
KAD ŠITIE ,ESANTYS APTVARE , GYVENTŲ APTVARE VISĄ LIKUSĮ GYVENIMĄ

Tai tik

Tai tik portretas
kremliaus organizuoti kgb'istai, jedinstvenininkai,penktosios kolonos palikuonys pagal, putkos planą darė viską, kad sugadinti Sausio 13-osios paminėjimą, okupantai negali atleisti Landsbergiui ir Lietuvos iškiliems piliečiams už imperijos griūtį, jie nori keršyti šiai vyriausybei, nes ji tvarkosi geriausiai.Jūs švilpiantys ir rėkiantys, esate tik įrankis kelti sumaištį.

VERTA DĖMESIO , SKLEISKITE VISIEMS

VERTA DĖMESIO , SKLEISKITE VISIEMS portretas
2022-01-13 Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Bronislovo Genzelio ir Zigmo Vaišvilos sp. ko...YOUTUBE

Kad protestavo

Kad protestavo portretas
Kalti sorošiniai , švabiniai tar ai konservai, liberalpederalai

Paniekinta Laisvės šventė

Paniekinta Laisvės šventė portretas
Didelė ir labai didelė gėda Vilniaus valdžiai, jau ne pirmą kartą lipa ant to pačio grėblio. Juk puikiai žinojo kokio pobūdžio bus mitingas. Vilnius ne eilinis miestas, o VISOS Lietuvos sostinė, tad išduotas leidimą protestuoti būtent Sausio 13 d. ir šalia Parlamento, sugadino mūsų visų Pergalės ir Laisvės šventę, paniekino Žuvusių Aukų paminėjimą ir mūsų vėliavas. Be to, vienas prie vieno visas tas saujelės ''atplaišų" jovalas asocijuojasi su Jedinstvos mitingu 1991 m. Kur Vilniaus mero atsiprašymas visų Lietuvos piliečių? Kur dingusi mūsų teisėsauga ? Kas garantuos, kad nebus paminta mūsų teisė ramiai ir oriai švęsti Vasario 16-ą ir Kovo 11-ą?

gaila

gaila portretas
Labai gaila tu zmogeliu kurie nesupranta kas yra iskovota LAISVE skaudu kad tie zmogeliai LAISVE supranta tik tiek kad tokia Sventa Diena minejimo metu jie gali svilpauti rekauti izeidineti Valstybes vadovus Labai skaudu bet labai gaila tu ,,ZMOGELIUKU'' sutrikusio mastymo

dj

dj portretas
cia valdziai turi buti geda kad privede zmones prie tokio gyvenimo ir baikit cia stumt ant mitinguotoju, geros valdzios niekas nenusvilptu ir niekas nemitinguotu, patys prisisiko ir vercia kalte tipo zmones kalti.

Mantas

Mantas portretas
Labai noreciau kad Lansbergis nevadintu zmoniu fasistais per zinias cia normalu?zmones reiskia nepasitenkinima valdziai o jis vadina fasistais tai mano nuomone jis velnias su sesiais piratais ir neturi taip elgtis pats jis fasistas nematot taip kad lietuvius taip vadina

viva

viva portretas
Ar psichuškos dar viekia ??

idomu

idomu portretas
Už kiek sovietmečio disidentai parsiduoda šiais laikais ir nuo scenos šaukia ačiū vyriausybei, partijai ir draugui vadui kad davėte pinigų - kokia "laisvės" premijos suma?

taigi

taigi portretas
Įdomu, kaip jaustusi Sausio 13 didvyriai žinodami, kad jų poelgiu ir auka dangstosi nomenklatūrininkai, buvę komunistai ar KGB karininko atžala? Apie "kronikininke" apskritai , tokia padlaižė už tris Judo sidabrinius, kad pragydo ačiū partijai ir vyriausybei, tai pasijutau kaip 1988 metais.

o

o portretas
jie nori sunaikinti Lietuvos ekonomika, numarinti lietuvius uzdarinėdami ligonines ir leisdami nuodus, nu tai ka paploti jiems ten reikejo?

Susodinti visus

Susodinti visus portretas
Iskamsas??

Anonimas

Anonimas portretas
Turi būti gėda Čmilyt,nes jis yra kgb dukra ji suteršė žuvusiųjų atminimą,o tuo pačiu ir mūsų,nes mes buvome tada kartu su jais,ir sakyti kalbą tai yra įžeidimas.Apsistatėte užkardomis išsigandote žmonių,Landzbergis jau nesusivaldė,nes mato kokia dar yra vieninga Tauta ir tikrai netylės.Man atrodo žmonių kantrybė senka.

Ona

Ona portretas
Gėda išverstaskūriams okupanto palikuonims valdžioje! Jie garsiai žviegia kiaulių balsais apie laisvę, o apsistato milicininkų keturiomis eilėmis ir geležinėmis tvoromis. Jei būtų sibiras, tai "šunauja" jau dardėtų ten gyvuliniais vagonais, lydima žukauskų ir šimašių su kalašnikovais per petį

idomu

idomu portretas
Įdomu, kaip režimo reptilijos apsitvers Kovo 11 , gal " sąjungininkų" tankus į pagalbą atsiveš, juk lietuvių tauta tokia prastuomenė feeeee.

Krstas

Krstas portretas
Kalbina tik jiem palankius zmones,susikiskit tokia laisve,dulkina is visu pusiu,tik spek gintis,kainos pakilo 20% per nakti,spekit ar algos?

Tikrai

Tikrai portretas
nuo žmonių aptveriami seimo rūmai ir lgbt paradai : šituos tai reikia saugoti!?Drausti bet kokią kitą nuomonę!? Smagu, ar ne?

aš portretas
Nustebino Laisvės premijos gavėja, nežinau kaip ji susijusi su "Kronikos" platinimu sovietmečiu, bet tokio padlaižiavimo režimui nemačiau nuo Brėžnevo laikų.

taigi

taigi portretas
valdžia greitai išsigimsta ir virsta tokia pačia, kuri buvo anksčiau. Po 31 metų vėl turime Lietuvoje diktatūrą.

aha

aha portretas
hitleris ir stalinas ir kiti siaubunai irgi apsistatydavo apsaugom, net nuodu ragautojus turedavo. bijojo liaudies, nes zinojo kad prisidirbo.

manau

manau portretas
Sadūnaitės niekas nebūtų nušvilpęs, o šita "kronikininkė" tai neįtikėtinas padlaižiavimo režimui už tris Judo sidabrinius etalonas. Kol kalbėjo tauta tylėjo, bet kai scenoje pradėjo padlaižiauti ir kojas bučiuoti dabartinio režimo reptilijoms tai gavo ko nusipelnė - parsidavėlė.

..,

.., portretas
Ar kas butu nusvilpes pav.Sadunaite?O sitie nkavedistu ir pan palikuonys neitikina.Aisku ir protestuotojai klaikiai baube..

tai ne

tai ne portretas
vasario 16 tik nukvakusiem senpirdom galima ozio subine buciuot...

Onutė

Onutė portretas
Miela Vilniaus valdžia dar išduokit tiems glušiams maršistams mitinguoti vasario 16, ,nes pas jus tiek protelio.

>>>Įdomu \\\\\.../////

>>>Įdomu \\\\\...///// portretas
>Ką ten mokėjo,ožio raugintų myžalų antpilu pavaišino ir vebla,kaip nuo armanautės suktinės.

Įdomu

Įdomu portretas
īdomu ,kiek gavo pinigelių ir kas jiems sumokejo , kurie labai piktinasi

Dublin - Kaunas

Dublin - Kaunas portretas
Tam o. Nenorėtum papust man į straubliuka, tu kacapo morda.

o

o portretas
visi nusipirkit svilpukus ir kai tik juos pamatysit gatvej SVILPKIT (apie simonyte, dulki ir kitus)...

Žirafa \\\\\.../////

Žirafa \\\\\...///// portretas
Kokia gali būti gėda pažiūrėti gyvūnų aptvare.

VALDZIAI GEDA, BET NE LR PILIECIAMS

VALDZIAI GEDA, BET NE LR PILIECIAMS portretas
Lazda turi 2 galus. Ir tai FAKTAS ! Valdzia dar karta pademonstravo, kad jie yra Lietuvos ,,elitas", o likusieji yra tipo menkystos..... Jei pas mus yra demokratija, laisve, tai kodel tiek daug policijos pareigunu turi saugoti musu ,,virsuneles" ? Nes musu valdzia ant tiek yra APSISIKUSI, kad net barikada pastate. Del ko pastate barikada, del to, kad paprasti lietuvos pilieciai neuzuostu tu APSISIKELIU smarves ! Tai va, kaip sauksi, taip ir atsilieps ! Ir nepainiokim ta sausio 13-osios minejima. Kai liaudis ,,alkana", tai ponai ,,deda" i kelnes....

manau

manau portretas
Manau, Sausio 13 didvyriai būtų tautos, o ne komunistinio raugo nomenklatūrininkų pusėje, tuo labiau, kad tarpe protestuotojų buvo daug tikrų 1991m. Sausio mėnesio įvykių dalyvių. Žinoma, režimas visais būdais bando sumenkinti pilietinius judėjimus, bet tautai kito kelio nėra - už mūsų ir jūsų laisvę. p.s. labiausiai buvo apmaudu žiūrėti į "Laisvės" premijos gavėją, sovietmečiu buvo drąsi, o dabar scenoje puolė kojas bučiuoti režimo klerkams - šlykštu.

o kenkt savo valstybei

o kenkt savo valstybei portretas
nei prezidentui, nei vyriausybei nei kiek negeda...

aisku ,kad geda Vilnieciams turet mera su

aisku ,kad geda Vilnieciams turet mera su portretas
visa merija isimtinai sudaryta is degradavusiu iskrypeliu ir konservatlibersosiniu degeneratu ... TFIU ..... JIEMS VISEMS Y SNUKIUS

Tiesa kurios niekas nepaneigs

Tiesa kurios niekas nepaneigs portretas
Prisidengusiai Sausio 13-osios minėjimu nelegitimiai valdžiai daugiau rūpį, kaip dar nualinti šalį, kaip dar praturtinti save ir savo giminę. Sako kalbas, o mintyse tik rūpestis savimi. Viskas be jokio nuoširdumo. Sausio 13-ąją nelegitimi valdžia pavertė į šou. Vienas su kitu lenktyniavo, kas gražiau vienas už kitą pasakys kalbą. Griže po minėjimo greičiausiai pasirašė po darbo grafiku ir lauks padidintos algos už šią dieną. Vienas kitą pasveikins ir apdovanos už visų mūsu suneštais mokesčiais nepigiais niekučiais. Kaip pastebėjau, tai Sausio 13-ąją dalyvauja tik neeiliniai žmonės. Kam sąžiningai priklauso ten dalyvauti, o kas prasistūmę alkūnėmis, kad tik juos kas pastebėtu. Vis arčiau valdžios, arčiau lovio. Tamkevičiui kuris pilnas pagiežos kitaip manantiems ir naudojančiam dievo žodį ne pagal paskirtį ir ne vietoje, kaip tik ir vieta ten, tarp korumpuoto elito. Paprastiems, sąžiningiems ir "prasčiokams"-ne elitui čia ne vieta.

isvarginti

isvarginti portretas
zmones fasizmo, prisitaikeliu ir vykdytoju laikai

Petras

Petras portretas
Kokio leidimo į minėjimą reikia atėjau savo noru ir nekviestas pažiūrėt į žmogystas o ir pareigūnai iš visos Lietuvos gausiai dalyvavo o kai apsišaukėliai kaip visados prieš kamėras nori buti teisus ir gražus taip nebuvo

Antanas

Antanas portretas
Kovydo paveiktais smegenimis, būsimų Verygos pacientų palatoje Nr 6 vis daugėja. O du plikiai (Maskvoje irt Minske) tuo tik džiaugiasi.

lyg

lyg portretas
i islaikytinius beretnykus ziuret neslykstu

OK

OK portretas
Žinoma, šlykštu žiūrėti į tuos baubiančius budulius, gaila, kad Lietuvoje dar yra tamsos.....

bus varzybos

bus varzybos portretas
Pradeda rysketi Lietuviskas tautinis zaidimas. Tikekimes, kad Lietuvos zmones per minejimus bus atskirti tvoromis . Tai belieka toms dviem stovyklom pasikviesti zymiausius "bliovikus" . Vienoj stovykloj zinomas tik Ro om as. Kurioje stovykloje galetu atsirasti Me ruu nai , Ed mu nd dai , Dei vy dd ai ir kiti turintys stipriausius garbingiausius zymiausius Lietuvos balsus

O kada dar galima nušvilpti susirinkusias

O kada dar galima nušvilpti susirinkusias portretas
žiurkes vienoje vietoje?Juk jos sulindusios į urvus,apsistačiusios sargyba.Šią dieną išlindo pasipuikuoti, svetimų žygdarbių pasisavinti.Tai ir gavo,ko nusipelnė

manau

manau portretas
Labai jau dabartiniai nori susitapatinti su Sausio 13 dalyviais, noras suprantamas, nes paklausus Grybauskaitės, Šimonytės ar Čmil kur jos buvo 1991 Sausio 13 sulauktumėte isterijos protrūkio :)

Vienas po kito

Vienas po kito portretas
svarstomi siūlymai, LAUŽANTYS KONSTITUCIJĄ ir JŲ MELAGINGĄ IŠTIKIMYBĖS JAI PRIESAIKĄ. Prieš 2 dienas, lyg sąmoningai PROVOKUODAMI, išdavė Valstybinę lietuvių kalbą, pažemino jos konstitucinį statusą. Ir šie Konstituciją išdavė žmonės drįsta lipti į tribūną ir kalbėti apie Sausio 13 d. didvyrių bei visos Tautos iškovojimus, tartum jie juos brangintų ir savo darbais tai įrodytų?

dru

dru portretas
Oi kaip kyšo ilgos karbofoso ausys...

Kaip supratau

Kaip supratau portretas
Pasak Kaunadienės dabar turėtų būti visiems gėda, kurie nepalaiko Putino, Lukašenkos ir Kazakstano režimų, kurie numalšina bet kokius kitos nuomonės pasisakymus apkaltindama juos kaip Landzbergis - ne tautiečiais...

jo

jo portretas
pagal autoriu valstybei svarbia diena neturi but jokios zodzio laisves...

zosė

zosė portretas
Ne Valstybę , bet valdžią apšiko.... Gerai padarė

Sk

Sk portretas
Gal geriau ne baubkit, o darbą susiraskit!

pagaliau

pagaliau portretas
lietuviai pabudo ir pasipriesino lanzbervgynu klanui, kurie baigia sugriauti ir isvogti Lietuva, cia tik pradzia, paziurekit placiau valdziagyviai siurbeles kaip demonstracijos vyksta kitose europos salyse ir niekas gten jokiu leidim u nepraso, prakeikti bukagalviai valdziagyviai, stipkitg greic iau nuo coronos

Oj

Oj portretas
Nu jau tas argumentas, ne už tokią Lietuvą jie kovojo. Ką tu drebantis iš baimės dėl skiepo, gali spręsti apie tuos žuvusius žmones. Jie norėjo nepriklausomos Lietuvos, tu ją niekini, stovėdamas kartu su paleckiu.

pagarba tautiečiams

pagarba tautiečiams portretas
kurie laisvi savo dvasia ir išdidūs, tai ką daro su valstybe ir jos žmonėmis ta arogantiška šutvė - verta švilpimo. Jie gavo visuomenės įvertinimą tiesiogiai ir į akis. O tie, kas verkšlenate apie kažkokius kremliaus agentus - užsilikote praeityje. Dabar mus smaugia globalistai - naujų laikų sovietų sąjunga kuri trypia nacionalines valstybes ir griauna jas vat tokios šaikos rankomis. Gal atsimerkit, patogiai užpakalius padėję miesčionys, smurtas ateis ir į jūsų namus per nuskurdinimą, segregaciją, mokesčių didinimą, per prievartą skiepijant nuodais, kad greičiau pabaigtumėt savo egzistenciją .Teks apsispręsti su kuo jūs.

to-anonimui

to-anonimui portretas
Todėl tu ir anonimas,laižantis seno 0žio užpakalį.

Nijolė

Nijolė portretas
Jei reikės rėksime dar daugiau. Gerbti reikia ne tik mirusiuosius(žuvusiuosius), bet ir gyvuosius. Mes ne mažiau mylime Lietuvą, tik mums neskirta buvo žūti už jos laisvę. Bet mes dirbome 40 metų Lietuvos labui ir dabar nusipelnėme pagarbos, o ne būti vadinami padugnėmis, kurie nesupranta skiepų svarbos.

Pasakeme

Pasakeme portretas
Ne tokiaa Lietuvaa zmones vaziave i Mitingus irgi nori matyti. Neisgirdo jie , ka zmones tada sake. Kam sake atsistatydint! Jie nusivale kojas i Lietuvos Tauta ir dirba toliau..Jie tegu paziuri pirmiausia kokios kokybes Lietuvoje keliai, greitkeliai , gatves. Kodel Lenkijos keliai ir greitkeliai geriausi ES, o kodel Lietuvoje pelkes, duobes , idubos , purvas , mirtinos duobes ir avarijos kuriu neturetu buti geruose keliuose. Gal jie sau turi pasakyti Geda , kad Lietuva paskutine beveik viskuom tarp ES saliu.

kitaip

kitaip portretas
Argi Sausio 13-ąją Lietuvos patriotai žuvo už tai, kad patiriantys neteisybę, prievartą, pažeminimą, segregaciją ir persekiojimus žmonės tylėtų?

to lietuvė

to lietuvė portretas
Žinok yra žmonių, kurie bijo skraidyti, bet dėl to neina viešai apšikti savo valstybės. Yra tokių, kurie nekenčia uošvės, kaimyno ar net savo mamos, bet dėl to taip pat valdžios nekaltina. Gal tvarkykis kažkaip su savo asmeninėm baimėm neviešai?

Rugpjūčio mitingas- riaušės

Rugpjūčio mitingas- riaušės portretas
Turėjos savo "talismaną". Bičas su kėpkė, treninginėm kelnėm ir kertantis mišrainę.....Sausio 13os minėjimas antra pusė irgi - šys apvalioje nuotraukoje. Bliovėjas. Nu taip bliovė į savo kamerą, nesu dar matęs. Pasirodo , ŠM ir kiti to klano irgi turi savū ožių bliovėjų.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Kodėl esamas režimas įsivaizduoja esą gali atstovauti žuvusiems 1991m. Sausio 13 d. įvykiuose, dangstyti jų kūnais savo vykdomas represijas, žmogaus teisių pažeidimus, segregaciją? p.s. tarpe protestuotojų buvo realiai dalyvavusių 1991 metų įvykiuose prie TV bokšto ir seimo, o kur tuo metu buvo Viktorija Viktorovna Čmil bei jos tėvas ir panelė Šimonytė?

Proletariatui

Proletariatui portretas
Na ka, atejo laikas valstieciu ir darbininku klasems trumpinti pasalpas? Gal taip gerai gave i dantis neissilavines proletariatas susiprotes, kad neturetu kasti i ranka tam, kas juos seria!

Anonimas

Anonimas portretas
Prie Seimo pastato negalima prileisti zombiu marsa. Jie ne taikus zmones, jie Lietuvos griovejai. Ar tokia diena galima taip elgtis su mirusiuju atminimu? Tas marsas pakartotinai pravaziavo su tankais, su dziaugsmu per tu tauteciu kaulus, kure paaukojo savo gyvybes. Jus nuzmogejote galutinai. Jus melagiai, Lietuvos priesai. Jusu vadeivos naudojasi jumis del savo tikslu. Atkurti Sovietu Sajunga, kuriai rusakalbiai ir musu parazitai pritaria. Jus - nevisa Lietuva. Jus 5 kolona, dirbanti Maskvai. Kita dalis pries rusu atejima , pries kolaborantu valdzia. Kainos kyla visose salyse, korona taip pat, visur suvarzimai. Jusu tikslai kitokie. Gerai zinomi.

Pritariu

Pritariu portretas
Argi nežinome, kad mūsų tarpe yra tokių, kurie per laidotuvių gedulingus pietus, mirusio vadinamą keturnedėlį ar metines prisigėrę dainas traukia. Nieko jiems nėra švento, tad gal ant jų, nelaimėlių, ir nepykim, Ar jie ką nors nusimano apie laisvę, žuvusius tą sausio dieną...Dargi, anksčiau alkoholikai, išsiskyrėliai, tinginiai dėl visko aplinkybes kaltino, dabar gi madinga savo nevykusį gyvenimą, problemas valdžiai suversti.

Kawenskas

Kawenskas portretas
Gėda, kad senas ožys(Lansbergis) dar šmeiže tautą! Jei nesilaiko jo nuomonės tai jau "fašistai"??? Sovietinis mąstymas ir kultūrų!!! Kodėl jis vis siekė Lietuvos tauta sukiršinti?

Anonimas

Anonimas portretas
tai geriausia kas ivyko Lietuvoje paskutiniais metais!!!! pagaliau visas pasaulis pamate kas vyksta nustekentoje Letuvoje.

Roberta

Roberta portretas
Žmonės šiaip sau neina ir nešvilpia gatvėse ir minėjimuose. Laikas suprasti, kad tie kas valdė Lietuvą tuos metus šito nusipelnė. Tautos kantrybės taurė parpildyta ir ateityje manau bus dar ne tokių akcijų. Pagarba kritusiems už Lietuvos laisvę, pagarba protestuotojams kurie nutraukė šidą nuo valdžiažmogių veidų. Ne tokią Lietuvą žuvę norėjo matyti....

Visko matęs

Visko matęs portretas
Pamatėme tikrą Lietuvos veidą, žodžiu, ką turim, tą turim, tą visam pasauliui ir pademonstravom. Matėt, kokiomis vaizdo aparatūrom "ginkluoti" buvo vargšai nuskriaustieji. Patys baubė, lojo ir tiesiai į Maskvą siuntė. Žiūrėkit, atseit, gerbiami Putino žmogeliai, kokie nepatenkinti ir nelaimingi iš broliško rusiško glėbio pasitraukę litovcai. Argi to negalėjo numatyti šventės organizatoriai, viską, visokius atvejus iš anksto aptarti ir numatyti. Gaila, tačiau mūsų vadovams lengviau Kini9ją užkiršinti, negu apgalvotai šventę suorganizuoti. Bet sakoma - norėjau kad būtų geriau, bet vėl parodėm visiems savo organizacinius gabumus. Taigi...

Kaunas

Kaunas portretas
Daugiau tokių renginių su valdžios nusvilpimu. Gal pagaliau jie nuspręs, kad reikia palikti šiltas kėdės.

>>>Naujovė \\\\\.../////

>>>Naujovė \\\\\...///// portretas
Nieko NAUJO,rinkimai į merus artėja.

Naujovė

Naujovė portretas
Šimašius prieš Šimonytę. Kažkas naujo.

Arvys

Arvys portretas
kokie jus kgbkoncervai kieti komentaruose užslaptine savus

lietuve

lietuve portretas
taip, as bijau skiepu. nes tikriems skiepams sukurti reikia ne maziau, kaip 8 metu! yra irodymu, kad nuo skiepu daug zmoniu mire, dar daugiau mirs ateityje. taip skiepu pagelba per trumpa laika zmonija bus sumazinta per puse. as noriu oriai gyventi savo salyje, o ne su baime laukti nauju mokesciu saskaitu. as noriu, kad dykaduoniai migrantai nebutu ileidziami i Lietuva ir kad jie nebutu islaikomi mano saskaita. as noriu dirbti ir gyventi Lietuvoje be baimes del rytojaus. Uz tokia Lietuva as kovojau! o vakar patys vargingiausi zmones sedejo tribunoje, apsitvere tvora!

Anonimas

Anonimas portretas
švonderiai

butina

butina portretas
Labai liudna ir gaila kad si minejima skirta pagerbti zuvusius uz musu Laisve isniekino savo suksniais ir riksmais Grineviciaus suorganizuota triuksmadariu ir neramumus sukelti istroskusia minia Manau teisesauga issiaiskins sio organizatoriaus tikslus

KLP

KLP portretas
Va ir pasirodė Putino 5 kolona. Normali žmonės vakar diena darbą dirbo. Susirinko marginalai,psichiškai nesveiki žmonės ir 5 kolona.

Dalyvis

Dalyvis portretas
Pasakysiu trumpai: vakar jie nusišiko ant kapų ir baubė per laidotuves. Tai va ir galvokit, ar čia gerai, ar gražu ir ar kultūringa. Ir ar čia už nepriklausomą Lietuvą.

Arturui

Arturui portretas
Apie KGB stukačius papasakok kupruotam velniui Landsbergiui

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Man regis tie vargšiukai vakar adresą sumaišė - jie gi bijo, kad juos sorošas ir geitsas sučipuos, reikėjo ne ten rinktis......

lietuve

lietuve portretas
demokratineje valstybeje valdzia nestato tvoru,kad apsisaugotu nuo savu zmoniu. zmonems mitingai leidziami tada, kada jie organizuojami. lietuvoje jau seniai nedalima sakyti savo nuomones. Hitleris net nebuvo sugalvojes tokio fasizmo,koks dabar veikia lietuvoje. zmones per prievarta skurdinami su elektros, sildymo ir kitu mokesciu kainomis. kiek dar lietuvos tauta kentes? o gal specialiai vejami zmones is savo tevynes, kad migrantai ir musulmonu saliu galetu cia atvykti ir gyventi?

Cha

Cha portretas
Memelio sudasklaida

Katė

Katė portretas
Tarnybos turi išsiaiškinti,kodėl Vilniaus savivaldybė tokią dieną,išdavė tiems atmainoms,parazitams ir psichiškai nesveikiems,leidimą mitingui. Tai nužmogėję,padugnės,veikiantys prieš Lietuvos valstybę.

Zenius

Zenius portretas
TIE KURIE SKIEPYJOSI ESAT N U O P I S O S APGAILĖTINI BUKAGALVIAI, TAS PATS KAS LENKIŠKŲ NUODŲ Chaliera Gówna ISIŠVIRKŠT Į SAVO KŪNĄ!!

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuviai nenusvilpe zuvusiu uz Lietuvos laisve,nemeluokite. Nusvilpe korumpuota seno ozio gauja kuri griauna Lietuva is vidaus.

Dublin - Kaunas

Dublin - Kaunas portretas
Tik stribvaikiai ir kiti nkvd myli TS-LDK.

Anonimas

Anonimas portretas
Geda turetu buti visiems korumpuoto ozio klano padlaiziams kurie kartu su klanu griauna Lietuvos valstybe!

Kas paneigs

Kas paneigs portretas
Kad Lietuva suka i komunistine totalitarinės Kinijos pavyzdi,o spauda ir eiliniai liberkonservai to nesupranta bet po dviejų metu supras ,bet jau bus vėlu,mano nuomone

Manau

Manau portretas
Ne valdžiai gėda, bet šitiems "šiūkšlėm" kurie suvažiavo darbo diena parėkaut prie seimo ir manau ši akcija buvo finansuojama... kelių dėdžių.

niekas nepasikeitė

niekas nepasikeitė portretas
Klaipėdoje visada buvo daug jedinstvos gerbėjų.

>>>Margona \\\\\.../////

>>>Margona \\\\\...///// portretas
atsikvošėk,per daug žolytės truktelėjai,tos "šventės" tribūnoje (pakilime) po stogu vien Lietuvos duobkasiai,KGB palikuonys ir esami KGB'istai su papuniu priešakį.

Kovotojams

Kovotojams portretas
to morgana, būtent prieš 31 metą žmones kovojo ir žuvo ne už tokią Lietuvą. Kovojo, kad nebūtų vergais,kad dirbdami nebadautų, kad Lietuvos vaikai būtų laimingi. Kovojo už teisingumą ir lygybę, Kovojo, kad turėtų teisę į laisvą žodį. Būtent ir mes ten buvome ir tikėjome, verkėme iš džiaugsmo, dainavome. O ką šiadieną turime? 31 METAI NEŽINOMYBĖS, KAS BUS RYTOJ ? AR IŠLIKS LIETUVA , LIETUVIŠKA KALBA. AR IŠLIKS TAUTA IR TAUTIEČIAI.

Anonimas

Anonimas portretas
O del to,kad korumpuoto ozio klanas griauna valstybe ne geda?

Tam-Dublin - Kaunas

Tam-Dublin - Kaunas portretas
Ar jau visus tualetus išvalei. Ar užpakaliai iššluostyti, kad čia komentuoji. Ko negyveni Kaune? Ko bėgai iš Lietuvos, kur klestinti šalis ir tipo demokratija?

Brrr

Brrr portretas
Ir Šimašiui turėtų būti gėda, žinojo kokiai šutvei davė leidimą tokią dieną. O šita gauja ir jos ale " vedliai" pasiekė visišką dugną. Gėda. Bet dabar aišku - jie tikrai penkta kolona. Dirba darbą.tik ne valstybės labui

Artūras

Artūras portretas
Stalino gerbėjams ir pakalikams, sovietinių laikų KGB stukačiams ir agentam, stribų palikuonims, sisteminės komūnistinės purvasklaidos dezinformatoriams ir propagandistams nepatinka kad laisvi žmonės išreiškia savo nuomonę nelegitimiai, korumpuotai ir prisivogusiai valdžiai. Dabar valdžios chalopai, kurie už numesta sausainį ar srutų lėkštę gavo užduoti juodinti ir šmeižti, pasinaudojus sovietinę retoriką ir kalėjimo žargoną laisvus žmones.

Dublin - Kaunas

Dublin - Kaunas portretas
Kokia jūs liaudis, jūs kacapu mordos, ir tas pydaras gražulis kacapiska morda.

Begėdžiai \\\\\.../////

Begėdžiai \\\\\...///// portretas
sugadino vytuliukui šventę,o taip žmogelis stengės,kad kuo daugiau kraujo būtų laisvę "užtvirtinti".

gėda protestuotojams

gėda protestuotojams portretas
Suprantama, kad už Lietuvos laisvę kritusių minėjimą susirinko Kremliui naudingi idiotai. Jų protestas buvo ne prieš valdžią, bet prieš Lietuvos nepriklausomybę.

VALDANČIUOSIUS -- maža n u š v i l p t i ,

VALDANČIUOSIUS -- maža n u š v i l p t i , portretas
už 400 tūkst, žmonių gyvenimo n u a l i n i m ą , savanaudiškumą -- jiems SENOLIAI dar į k r ė s t ų ir beržinės KOŠĖS.

Lanzb'šteinas \\\\\.../////

Lanzb'šteinas \\\\\...///// portretas
Pažiūrėkit per YouTube Lietuvos nepriklausomybės akto signatarų B.Genzelio ir Z.Vaišvikos spaudos konferencijos kuri transliuojama 2022.01.13.___Tenai sužinosit visą tiesą apie Lietuvos "vaduotoją" lianzborgį.

Benas

Benas portretas
Tokią šaunią Landsberginę valdžią nušvilpė,tiesiog virsk iš kojų,krisk negy- vas.

Anonimas

Anonimas portretas
Sausio 13- osios minėjimas pagerbimas žuvusiems už Lietvos laisvę žmonėmis ..Ar yra kas švento pas mus Lietuvoje net žmonės skiria kas yra per diena . Čia ne valdžiai gėda ,o tiems kas nesuprata kam skirtas minėjimas . Gėda žiūrėti šiuos žmonės kurių elgesys kaip dvasių ubagų

klp

klp portretas
leidimus privalo duoti tai uzrasyta konstitucijoje, Simasius du kartus sulauze konstitucija o tai esminis laisvos tautos bruozas mitinguoti, tik keista, kad mitingas butent vyko per svente kas yra visiska nesamone.

Tvora ir fizinė ir dvasinė

Tvora ir fizinė ir dvasinė portretas
LRT tai reportaže visaip stengėsi net neparodyti tų kurie buvo už valdžios tvoros. Bet garso ir liaudies balso neišjungsi. Net scena buvo nusukta nuo žmonių, kad valdžia tautos nematytų. Politologams atsirado daug darbo situacijai valstybėje įvertinti iš esmės ir objektyviai, bet valdžia jau iš kar puolė kitą tvoros pusę niekinti, šmeišti ir toliau neteisybe užgaulioti.

Zita

Zita portretas
Kokia geda? Cia dziaugtis reikia, kad nusvilpe tas dvi isgamas komjaunuoles.

tomulis

tomulis portretas
Gal reiktu susimastyti valdziai kodel juos taip keikia?

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
Nejaugi griaunantys valstybe ir naikinantys jos zmones parazitai valdzioje mano, kad ir toliau nebaudziami tes savo judo darba? Ruoskites pokyciams, parsidaveliai.

esi kažkoks debilavotas

esi kažkoks debilavotas portretas
išsigimėlis, tikriausiai šiki sau į kelnes...

Morgana

Morgana portretas
Mes kovojom ne dėl tokių žmonių švilpiančių ir rėkiančių. Tokios jų mažos smegenys, kad net nesugebėjo suprasti šios dienos svarbą lietuvių tautai. Žmonės krito po tankais, buvo daužomi, o tie dvikojai padarai išniekino žuvusių atminimą. Apėmė didelė gėda už tuos rėkiančius dvikojus padarus

o

o portretas
ivyko parodomasis spektaklis ciniskai /pagerbiant/ tautos atminima apsitverus nuo jos tvorom 9r ginkluotais zydva saliais be tapiniuko su zinger juos atstovavo dedule su nkvd bobsaika ir isdresiruotu ruja politartistu sudberiu sikanciu ant tautos swedbergsudu======

To n To labai įdomu

To n To labai įdomu portretas
O aš prie tavo tėvo kapo prišiksiu. Manau tau patiks. Paprotestuosiu, parekausiu ar pavemsiu prie karsto. Gi laisve, darau ka noriu. Nieko asmeniško. Čia tavo žodžiai.

butina

butina portretas
Labai idomu nejaugi nebus kaltu uz sio ypatingai svarbaus ir garbingo mitingo zuvusiems uz Lietuvos laisve minejimo isniekinima ir issityciojima kada slyksciai buvo trukdoma pasakyti pagerbimo zodzius zuvusiems uz musu Laisve Slykstu buvo matyti ir klausyti siu nepraustaburniu slykscius issityciojimus is norinciu pasakyti pagerbimo kalbas Labai slykstu kada sios rekaujancios gaujos organizatorius Grinevicius pareiskia kad svilpe ir rekavo dare teisingai Labai slykstu kad sio spektaklio organizatorius Grinevicius nesupranta kad jo basakojai isniekino ir nusvilpe zuvusius uz musu laisve Tikiu kad teisesauga ivertins sio organizatoriaus Grineviciaus nuopelnus BUTINA

To labai įdomu

To labai įdomu portretas
As per karbauskio tevo ar kokio vaiko laidotuves irgi paprotestuosiu, parekausiu ar pavemsiu prie karsto. Gi laisve, darau ka noriu.

labai įdomu

labai įdomu portretas
tie, kurie šaukia - kam reikėjo išsduoti leidimus, juos guminėmis kulkomis pavaišinti, bausti, uždaryti....KAS TAI? Tai sovietinio mąstymo pasireiškimas, kai propagandinės priemonės ir "teisingi" lojalūs piliečiai smerkė disidentus ir sąjūdžio žmones. DABAR TAS PATS. Protestuoti nusikaltimas?

>Jo

>Jo portretas
Nereikia čia sukt žodžių į vatą . Padaro teatrą kad pasirodyt ir tiek. Kam rūpi dabar visokie poteriai ir tie patys per tuos pačius nuvalkioti žodžiai, dėkojimai iš tikruju neįgaliai kvailai ir to nevertai valdžiai? Kurie šiandieninėje Lietuvoje skamba kaip parodija. Atsipeikėkit ir žiūrėkit realiai į ta kas dedasi aplink. Niekam tų skystų trydų nereikia.Nebent visiškiems runkeliams kuriems nuo kabinamų makaronų jau ausys mutavo į asilo ausis..Dar gražiau kad va net išdrystama priekaištauti Vilniaus valdžiai kad ji nesiėmė priemonių kokias taiko tokiais atvejais savo piliečiams diktatorius Lukašenka ar kiti despotai. Dabar ypač gerai matyti kas yra kas kai ant mitingavusių(ir nei vieno prasižengimo nepadariusių-čia konstatavo policija) nesilaiuja plūsti derglionės ir mandri išsityčiojimai. _Šūdai jūs ponai valdantieji ir daugiau nieko

Apie valstieciu klase

Apie valstieciu klase portretas
Atejo laikas vilniui vizini riezima ivesti. Jei koks valstietis nori apsilankyti, praso vizos. Jei prisidirba, uzsibuna ar elgiasi lytai gyventu miske ar ganykloje, deportuoji atgal i kaima. Taip su sitais kaimieciais ir reiketu tvarkytis. Uzteks.

>> kažkas ne taip

>> kažkas ne taip portretas
Tikrai ,,kažkas ne taip". Lietuvos piliečiai negalėjo atvykę pagerbti kovotojų už Lietuvos laisvę kelti sąmyšį, trukdyti minėjimo organizatoriams ir svečiams. Ten buvo įsiterpusių kremliaus agentų, ,,Jedinstvos" palikuonių, gal keletas nesubrendusių lengvatikių. Tai - ne tauta, tai tik atplaišos.

To dėdė Ignas

To dėdė Ignas portretas
Irgi galvojau, kad issiskiria is savu. O pasirodo, kad bukas ir neissilavines kaip ir didzioji dauguma sportininku. Sveiki gyvi istojus i proletariato gretas, savickai.

>Tut

>Tut portretas
Jei tu pasiskiepijai, vadinasi esi saugus. Ko taip pergyveni už tuos antivakserius?

na

na portretas
ko čia stebėtis panelės Šimonytė ir Čnil pasikrauna kai jas nušvilpia...o ką jos sau leidžia Lietuvos žmones padaryti beždžionėmis...priespauda, tyčiojimasis iš žmonių šiandien Premjerė rytoj niekas nulis..tokių tautos gąsdintojų mums nereikia ne dėl to prie televizijos bokšto stovėjau ačiū dievui likau gyva...ne vien už mirusius pagerbimai daug kas gynė Lietuvą...bet tik ne tokią...ir Šimonytei ir Čmil nereikėjo dalyvauti ir kalbėti nesąmones, nes likę gyvi ir gynę Lietuvą neturėtų būti žeminami, bauginami su viskuo ...nušvilpiama dar ir dėl jos draugelio Dulskio (buhalterio) ar gali buhalterinius mokslus baigęs būti ministrų ir dar Sveikatos? Aš asmeniškai perjungiu kanalus, kai tik pamatau šiuos veidelius...ale Lietuvą mylinčius.

Tut

Tut portretas
Oj tik nereikia valdžia pati kalta - kuo ji kalta? Kad tu bailys ir neišsilavinęs? Bijai skiepo? Nu bandyk kažkaip su savo baimėm tvarkytis ar elkis vyriškai ir atsakyk už savo baimes, o ne visiems jas primest ir dar aiškint, kad čia matai " tauta" baubia. Mes jūsų nerinkom už mus kalbėti, o šitą valdžią išrinko Lietuvos žmonės.

O kur buvo valdžios gerbėjai

O kur buvo valdžios gerbėjai portretas
Ar jūs ne patriotai, ar tik už pinigus jus galima nusipirkti?

...

... portretas
Vis dėlto koncervos šiktelėjo skystai. Ėmė bijoti žmonių, padlos, todėl ir paleido propagandos mašiną visu pajėgumu.

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Man nesuprantama, kaip Lietuvos Galiūnas, Žydrūnas Savickas, galėjo nusiristi iki celofaninių atliekų lygio. Girdėjau posakį, kad smegenų masė atvirkščiai proporcinga kūno masei. Bet ten buvo kalbama apie dramblius ir begemotus. Mačiau ir multiką apie ,,begemotą, kuris bijojo skiepų". Savickas irgi bijo skiepų, tai negi jis pavirto begemotu? Netikiu.

Jo

Jo portretas
Kada apdovanotos vienuoles skaite kalbas reikia isiklausyti ne ka jos skaite bet apie ka jos skaite ju kalboje buvo teisingi zodziai apie laisve zmoniu teises kurios sendien kertasi su lansbergiu saikos vygdoma politika konstitucijos pazeidimai suvarzytos zmoniu laisves skiepu prievarta gojaus pasai irkiti ir kada matai scenoje jedinstvos lyderius kgb palikunis ir kitus uzsienio agentus taip ir norisi svilpti

Pradėkite nuo savęs......kažkas ne taip...

Pradėkite nuo savęs......kažkas ne taip... portretas
Konservatoriai atsakykite į klausymą .......kodėl žmonės t.y. fašistai pagal jus .......švilpė......kodėl tauta nepatenkinta jumis.......paskui ieškokite kaltų ir priešų....GĖDA.......

Sk

Sk portretas
Juokinga tai, kad sausio-13 tos didvyriai paaukojo gyvybę už laisvę, neišsigando rusų tankų, o vakar dienos baubėjai tiesiog bijo skiepų ir tik dėl to iškart apsitriedžia viešai, iš baimės rėkia prieš bet ką -juokinga ir graudu. Ir gėda.

A

A portretas
Pirmos nuotraukos komentaras per 30 metų laisvės išauginta bezdžionė

Anonimas

Anonimas portretas
Ar yra bent viena diktatorine valstybe kur galima kritikuoti ju korumpuotus klanus?

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Pilietinės teisės- Politinės teisės Politinės teisės oficialiai yra užtikrinamos tik piliečiams, tačiau kai kuriomis praktiškai gali naudotis ir kiti asmenys, nepiliečiai. Išskiriama asmens politinė laisvė (įskaitant asmenines teises kaip sąžinės (minties) laisvė, žodžio laisvė, tikėjimo laisvė, spaudos laisvė, kilnojimosi laisvė), teisė dalyvauti pilietinėje visuomenėje ir politikoje, asociacijų laisvė (teisė laisvai vienytis į įvairias organizacijas), susirinkimų laisvė; teisė protestuoti (kai kur - ir teisė sukilti, vad. teisė į maištą), peticijos teisė, rinkimų teisė (aktyvioji ir pasyvioji). Pilietinės ir politinės teisės sudaro pirmąją Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos dalį (antrają dalį - vad. ekonominės, socialinės ir kultūrinės laisvės).

GIRDEJOT KA LANDSBERGIS PASAKE

GIRDEJOT KA LANDSBERGIS PASAKE portretas
DEMOKRATIJA TURI BUTI DAR LABIAU TEISIAMI, KAS BUVO ATEJE IR SURENGE MITINGA. REIKIA BAUSTI.

:)

:) portretas
Nebuvo LGBT parado?

Pafa

Pafa portretas
Tai debilus ir reikia nušvilpti...

Memel

Memel portretas
SupEr_13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių