Grigiškėse – nerimas dėl provokacijos: naktį pripiešta daugybė Rusijos vėliavų

„Grigiškės buvo, yra ir bus Lietuva. Mes nepasiduosim provokacijoms“, – feisbuke pareiškė Grigiškių „Vokės bendruomenės“ pirmininkė Daiva Sinkuvienė.

Tai buvo jos reakcija į po nakties Grigiškėse ir aplink jas apylinkėse atsiradusius piešinius – daugybė Rusijos vėliavų.

„Visame mieste nupieštų rusiškų trispalvių vėliavų greitai neliks. Seniūnija ir policija jau aktyviai dirba“, – informavo bendruomenę vadovė ir pridūrė: „Ačiū, visiems pranešusiems ir neabejingiems. Mes už Lietuvą“.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Komunikacijos poskyrio atstovai žiniasklaidai patvirtino apie gyventojų pastebėtus minėtus piešinius.

Kaip BNS nurodė Vilniaus policijos atstovė Loreta Kairienė, dėl išpaišytų objektų gauti trys pranešimai.

„Nakties metu buvo apipaišytas tiltas prie Vokės upės. (...) Taip pat grafičiai buvo nupiešti prie tilto praėjimo, ant viaduko abiejų pusių virš kelio Vilnius–Kaunas, Kovo 11-osios gatvėje, netoli „Iki“ parduotuvės“, – sakė ji.

Anot L. Kairienės, dėl incidento pradėtas aplinkybių patikslinimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už turto sugadinimą ar sunaikinimą.

G. Skaraitienės/BNS nuotr.

Esame pakraupę, išsigandę. Nesuprantame, kas vyksta.

D. Sinkuvienė portalui kauno.diena.lt teigė, kad gyventojai sunerimę dėl šio incidento. „Sureagavome jautriai. Esame pakraupę, išsigandę. Nesuprantame, kas vyksta. Kodėl tokie piešiniai su šūkiais ir su skelbimais atsirado būtent Grigiškėse?“ – kalbėjo bendruomenė vadovė, pavardindama, kad piešinių atsirado tuneliuose, pravažiavimo vietose, abiejose viaduko pusėse, jie matomi važiuojantiems autostrada ir iš Vilniaus, ir į jį.

Pašnekovė pasakojo, kad Grigiškių bendruomenė yra daugiatautė. Pusė gyventojų – lietuviai, kita pusė – kitų tautybių. Daug rusakalbių žmonių – rusų, baltarusių, dabar ir ukrainiečių yra daug privažiavę.

G. Skaraitienės/BNS nuotr.

D. Sinkuvienė užsiminė, kad kai kurie gyventojai karių kapuose kiekvienais metais mini Gegužės 9-ąją, tačiau iki šiol incidentų, konfrontacijos, provokacijų išvengta.

Nuspręsta piešinius kuo greičiau uždažyti. NAUJAUSI KOMENTARAI

..surinkt visus

..surinkt visus portretas
kurie čia varo ant ruso + pridėt konservištgaidžius ir liberastus ir tegu važiuoja jie visi kariaut į Ukrainą. Vietoj Oxmno a'lia pagalbos ir finansu iš LR biudžeto..Bent naudos kažkokios bus.

gaila

gaila portretas
O tai jie dar paišo,neišvyko ginti okupanto,o galėtų savanoriais .

Kad būtų jie patenkinti

Kad būtų jie patenkinti portretas
Surinkti visus tuos, kurie prijaučia putinizmui ir šios šalies agresijai ir išsiųsti pas juos. Vienanesupranku ko jie "kankinasi" pas mus
VISI KOMENTARAI 54

Galerijos

Daugiau straipsnių