Šiųmetes LGBT+ eitynes Vilniuje vadina ramiomis: visuomenė priprato?

Grįžti į straipsnį

elena

elena portretas
argi kam idomus ligoniai

Jo,jeigu snukių neprimalė

Jo,jeigu snukių neprimalė portretas
ir šū..ais neapmėtė,tai reiškia priprato,tipo ,viskas ok.Visuomenė ne priprato,o tiesiog,nenori teptis į š.. rankų.Žiūrint į tendencijas pasaulyje,klausimas, ar jie taip drąsiai skeryčiosis po kokių 10 m. ...

tam „to Onutė“

tam  „to Onutė“ portretas
O kuo jūs rusų komuniagos skiriatės nuo vaivorykštinių neokomunistų? Niekuo, nebent vėliavų spalvomis!

to Onutė

to Onutė portretas
tai jau geriau su Georgijaus juostelėm, negu su vaivorykštinėm vėliavom...

Onutė

Onutė portretas
Gėjai ne grėsmė Europai. Nejuokinkit. Grėsmė Eiropai tokie kaip vengrijos ministras ar tas kurį pašovė ,visokie uspashikai ,tiw kurie neseniai lakstė su georgijaus juostelėm ir tokie kaip vaitkus. O pati didžiausia grėsmė musulmonai. Jie kaip tarakonai plinta ,plaukia , lipa, šlykštūs ,prasmirdę ,nesiprausę . Bobos apsimūturiavę skudurais ir prisidengę snukius. Va čia šitie susmirdę tinginiai grėsmė.

Cha

Cha portretas
o gal tiesiog jau mada pareina?... juk mados keičiasi kas keli metai. Atsibodo jau vaidint tuos spalvotuosius belyčius ir visokius kitokius, pažaidė, pasimaivė ir grįš į normalų gyvenimą. Nes tikri apsigimę gėjai nesiafišuoja ir beleko nereikalausija, gyvena kaip visi kiti žmonės. Paraduose vaikšto ir rėkauja tik tie dėl mados patapę tokiais:)

manau

manau portretas
Viska išpūčia spauda, - nebūtų spaudos triukšmo, ažiotažo,- visuomenė į tai žiūrėtų abejingai, ir nebebūtų jokių eitynių, nes tie žmogos suvoktų, jog jokios įtakos visuomenėj jie padaryti negali.

Anonimas

Anonimas portretas
prie Pi dirilu NEGALIMA proprasti

Anonimas

Anonimas portretas
reikia nekreipt į juos dėmesio lyg tai ju ir nėra vot tada baigsis ju to ko neturi būt nebus prieš ka kraipytis.

re

re portretas
nepriprato, bet savo mintyse ir tarpusavyje isjuokia. uz viesa kalbejima pradejo bausti. kaip tarybiniais laikais

VIRGILIJA

VIRGILIJA portretas
Manau,kad liaudis supremo,jog nereikia nusileisti iki is saves besijuokianciu kvailiu.As visit ne pries homoseksualus.Pazistu daug protingu issilavinusiu kulturingu ne tradicines orentacijos zmoniu.Tik jie gyvena Savo gyvenima ir parade nerengia.

Visuomene

Visuomene portretas
tiesiog isitikino,kad civilizuotas jos balsas - i dangu neina. O necivilizuotam kerstui dar nepribrendo. Bet tai - tik laiko ir progos klausimas. Palaukime.

..

..  portretas
Kam stebėti tuos nesveikus, nenormalius ir sau gadinti nervus - sveikatą. Niekada jie nebus priimti kaip norma visuomenėje. Bjauru, kai per televizija kalbama apie žmones su viršsvoriu su panieka ir kaip didžiasia blogi, o apie tikrus ligonius, iškrypėlius tylime..

Zemaitis

Zemaitis portretas
Teein jie pirsnot.

Bardakas

Bardakas portretas
Svarbu vaikus nuo ligoniu paslepti.

sigis

sigis portretas
o per tv 3 rode kaip kazkoks gejus tyciojosi is ramiai stovinciu zmoniu,ir muse senukus ,o paskui glebiasciavosi su armonaite,ir policija tyli nors vaizdo irase matosi kaip jis uzpuole ir muse senukus.o zmogui kuris sudegino kelias skiautes supuole net 8 puolicinikai ir ramiam zmogui net antrankius uzdejo.o prie to policija net nejo nors zmones kviete.kaip cia yra ne jau jiems viskas leidziama ir jie nebaudziami....

tu

tu  portretas
rurintis per sikna gal ir pripratai

Patyręs.

Patyręs. portretas
ŽInoma priprato . Net ir šuo kariamas, apsipranta.

Aš sužavėtas

Aš sužavėtas portretas
yra visokių vabalų-vieni į orą skrenda, kiti į šūdą lenda

Lauris.R

Lauris.R portretas
Koke LGBT ten psihinei iškrypelei sergantys psihiniu iškrypimu juos reike uždaryti į psihiatrine ligonine gyditi visam laikui

cool

cool portretas
Esu tvirtų pažiūrų, ir man niekas nenurodinės, kaip man keisti savo nuomonę, ar pažiūras. Visada uz tiesą. Taip kad - absoliučiai nekreipiu dėmėsio į LGBT, as juos ignoruoju, man jie visiškai neaktualūs ir neįdomūs. Tegu gyvena sau, naktį vienas su kitu, o daugiau jie nieko iš manęs negaus. Rinksiu tik tą valdžią, kuri bus už normalias šeimas ir normalius lytinius potraukius, pabbrėžiu - normalius, o ne tradicinius. Žodis tradicija čia netinka. Čia ne apie tai, yra arba normalus lytinis potraukis susijęs su dauginimusi, arba nenormalus.

to Kindziulis

to Kindziulis portretas
nesipikim, tiesiog kauno dienos zurnalistai neskaito kauno dieno

Kvailiai jūs!

Kvailiai jūs! portretas
Žmonė ne priprato prie šitų ... išsidirbinėjimo, o tiesiog tyčia juos ignoruoja. Ir kaip matome šitas JKLMN+ klanas dėl to siunta, nes mažiau triukšmo, kad „skriaudžia“, mažesnis finansavimas iš išgamos, tarptautinio aferisto Soroso ir Co fondų

Tyras

Tyras portretas
pederãstas [gr. pais (kilm. paidos) – vaikas, jaunuolis + gr. erastēs – įsimylėjėlis], vyras, lytiškai santykiaujantis su vyru. - Tarptautinių žodžių žodynas (TŽŽ)

Kindziulis

Kindziulis portretas
Prie ko čia ramios, jeigu LGBTistas sumušė žiūrovus, tiesiog užpuolė juos, užsimojęs savo skuduru. Neramūs gėjai kelia grėsmę žmonėms. Žmonės neįprato, žmonės bijo, kaip anais laikais bijojo KGB saugumo.

Kur jūs akli kurmiai matėte sudegintą vėliavą?

Kur jūs akli kurmiai matėte sudegintą vėliavą? portretas
11(!) spalvotų skudurų - jokia vėliava, idiotai!

eikit šikt

eikit šikt portretas
Kas čia nori mus pripratinti prie gūdžios pornuchos gatvėse ir įteigti, kad tai normalumas?

ka ka

ka ka portretas
tai kad paradus ir anti paradus organizuoje vienas ir tas pats zmogus. matomai armonautas visus pinigus isleido rinkimams todel ant visuomenes kirsintoju neuzteko?

Anonimas

Anonimas portretas
VISUOMENEI NUSISPJAUT Į NELAIMĖLIŲ IŠSIDIRBINĖJIMUS.....

Koktum niekada nepriprasim

Koktum niekada nepriprasim portretas
Visuomenė nepriprato, o šių atgrasių žmonių elgesyje niekas nepasikeitė... Užteko pamatyti, kaip vienas storų šlaunų ir odinių, aptemptų šorttų "princas' sklaidėsi , provokavo savo staipymusi ramų būrelį krikščioniškų lietuvių. Ne tik staipėsi, imitavo lytinį aktą, kaišiojo vaivorykštinę vėliavą.. Kam nuo to gražu, pagarbu, kas matydamas tokį vaizdą, raitymąsį galvotų apie toleranciją ? protu nesuvokiu, kaip tos pragaro būtybės auklėtų įvaikintus vaikus. NE JŲ vaikus?/

Wilno nasze

Wilno nasze portretas
ŽMONĖS šiko ant tų eitynių ir tapšnojo.

Galerijos

Daugiau straipsnių