Mitingo organizatorius: galiu suvaldyti minią, jeigu policijos noras būtų

Lietuvos šeimų sąjūdžio, penktadienį organizavusio mitingą prie Vilniaus arkikatedros, vadovas Raimondas Grinevičius sako, kad galėtų suvaldyti Seimo link po mitingo traukiančią minią, jeigu to norėtų policija.

„Mes važiuojame į konferenciją dabar, bet jeigu noras policijos būtų, tai prašau – galiu suvaldyti, bet man atrodo, kad aš ne toks valdytojas kaip policija“, – BNS sakė R. Grinevičius.

Jis taip pat teigė kol kas nežinojęs, jog minia žmonių po mitingo traukė parlamento link, o šalia Lukiškių aikštės susidūrė su policijos pareigūnais.

Vis dėlto, jis teigė, kad suvaldyti minią yra policijos reikalas.

„Čia ne mūsų kompetencija (...) Tam yra policijos pareigūnai. Mes nuo scenos viską gražiai išaiškinome, kad išsiskirstome ir viskas“, – kalbėjo Šeimų sąjūdžio vadovas.

Po kiek laiko pranešta, kad Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas R. Grinevičius vyksta susitikti su prie Seimo nuvykusiais mitinguotojais. Sąjūdžio vadovas teigia norįs įvertinti situaciją. „Aš važiuoju pažiūrėti, kas ten vyksta, man pačiam įdomu. Aš žinau, kad ten gali gali būti (žmonių – ELTA), kurie nori mums pakenkti, tai aš važiuoju pažiūrėti į veidus. Nors policija to neprašė manęs“, – ELTAI sakė R. Grinevičius.

Galiu suvaldyti, bet man atrodo, kad aš ne toks valdytojas kaip policija.

Po Lietuvos šeimų sąjūdžio mitingo Katedros aikštėje minia žmonių būriuojasi prie Seimo, pranešė įvykio vietoje dirbantys BNS korespondentai.

Šimtams žmonių, skanduojantiems „Seimą lauk“, priartėjus prie pusiaukelėje esančios Lukiškių aikštės, jiems kelią užtvėrė policijos kordonas, sudarytas iš automobilių ir riaušių malšinimo pareigūnų.

Pareigūnai per garsiakalbius perspėjo žmones, kad Šeimų sąjūdžio mitingas baigėsi, jie raginami skirstytis.

Nepaisant to, Seimą Jasinskio gatve ir kitais alternatyviais maršrutais pasiekė keli šimtai žmonių.

Šeimų sąjūdžio organizuotame mitinge maždaug 5 tūkst. žmonių protestavo prieš COVID-19 ribojimus.

Vilniaus miesto savivaldybė anksčiau neleido Lietuvos šeimų sąjūdžiui mitinguoti prie Seimo, argumentuodama išaugusia smurto grėsme, todėl protestas vyko Katedros aikštėje.

Rugpjūtį prie Seimo vykęs tūkstantinis mitingas buvo peraugęs į riaušes, dėl jų sulaikyta keliasdešimt asmenų, pradėti ikiteisminiai tyrimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Bananas

Bananas portretas
Reikėjo pasiskolinti iš Baltarusijos Omoną, kad patvarkytų tuos organizatorius! Juk jie būtų jiems savi! Aiškus sovietinis braižas...

Kawenskas

Kawenskas portretas
Kaip pavienius žmonės stumdyt, tai mentai net būreis suleke, o kaip padėt, tai nė vieno nėr!!! Policija tai organizuotas spec. būrys, jis gali atlikti nemažai funkcijų, tokiu kaip SMOGIKU!!!

bus ten noras...

bus ten noras... portretas
Mentai patys kraujo trokšta. Juk tai ne vien adrenalinas ir svaigus visagalybės jausmas, bet ir premijos bei apdovanojimai! Jei tik yra galimybė, tegul mitingo organizatoriai bent jau pamėgina pasikalbėti su žmonėmis, nes mentai nieko protingiau nesugalvos kaip tik išprovokuoti neramumus.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių