Mitingo Vilniuje organizatorė A. Astrauskaitė: negalima žmonių prievartauti

Į pedagogės Astros Astrauskaitės mitingą prieš pandemijos valdymą Vilniuje, Katedros aikštėje, šeštadienį vidurdienį susirinko per pusantro šimto žmonių.

Protesto akcijoje daugiausiai dalyvavo vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonės, jie mosavo Lietuvos vėliavomis, laike plakatus „STOP MED FAŠIZMUI“, „Stop crime against humanity“ (liet. „Stabdykime smurtą prieš žmoniją“).

Žurnalistams A. Astrauskaitė sakė, kad šiuo metu galiojančios pandemijos valdymo priemonės priešina ir skaldo žmones, atima laisvę pasirinkti.

„Kaip, kaip ir anksčiau, yra tie patys reikalavimai. Negalima žmonių prievartauti, (...) o dabar daromas tiesiog valstybės mastu šantažas – jeigu nesiskiepysi, privalėsi atnešti medicininį tyrimą už savo pinigėlius, tik tada dirbsi. Kodėl sveikas žmogus turi tirtis“, – kalbėjo moteris.

R. Lukoševičiaus/Fotobanko nuotr.

Vienoje iš A. Astrauskaitės paskyrų socialiniame tinkle „Facebook“ nurodoma, jog protesto akcija taip pat nukreipta prieš galimybių pasą, kaukių dėvėjimą.

Kaip BNS informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė spaudai Julija Samorokovskaja, mitingą stebi ir uniformuoti, ir neuniformuoti pareigūnai. Incidentų kol kas nefiksuota.

Negalima žmonių prievartauti, (...) o dabar daromas tiesiog valstybės mastu šantažas – jeigu nesiskiepysi, privalėsi atnešti medicininį tyrimą už savo pinigėlius, tik tada dirbsi.

Sostinės valdžia yra išdavusi leidimą protesto akcijai iki 500 žmonių. Mitinguoti planuojama iki 15 valandos.

A. Astrauskaitės teigimu, protesto akcijos dalyviai iš Katedros aikštės ketina žygiuoti iki Seimo ir grįžti atgal, sustojant prie Vyriausybės.

Moters rugpjūčio 10 dieną organizuotas mitingas prie Seimo virto riaušėmis. Dabar dėl jų atliekamas ikiteisminis tyrimas. Įtarimai dėl riaušių pareikšti daugiau nei pusšimčiui žmonių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunas

Kaunas portretas
...Prievartauti negalima,bet SKIEPYTIS ==BUTINA.,,kokiu profanu reikia buti ,kad pries baisu uzkrata likti "nuogam" ,,,t.y.be skiepu ,,kurie suformuoja zmogui balansa -atsvara ,prieshnuodi tai baisiai corona19 {{ir kt.} virusui,,kuris uzdusina ligoni. Tai ne prievarta ,,skiepai tai pagrindine pagalba. Ir tokios kaip taA.A tai -dezinformatore,patologine xx1 amz "grimasa".

Astra,

Astra, portretas
O tu gali mus visus prievartauti, meluoti ir žeminti? Ar tu atsakysi už mirusius nuo viruso, nes skleidi melą? Juk visi, norintys valdžios, tampa melagiais! Ir net neraudonuoja.. .

Manau

Manau portretas
Kad tai sovietų palikimas prievarta ir visokiomis priemonėmis gąsdinti žmones.Tai kas čia pasikeitė,kad iškovojom tą nepriklausomybę.Kiek dabar milijonierių,jie vogė prie rusų,o dabar atvirai grobia viską juk prichvatizacuoja už centus su vyriausybės palaiminimu.Mokytoja nori atverti akis kokia yra ta valdžia ir kad reikia kovoti kad mes laisvi žmonės ir mus negali prievarta versti daryti tai ko mes nenorime.Kodėl valdžia nesilaiko LR Konstitucija,o reikėtų ir jiems pritaikyti LR Konstitucija dėl prievartos ir gąsdinimo,o jie atvirai tai daro,ir tegul atsako už tai.
VISI KOMENTARAI 54
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių