N. Oželytė: valstybę valdyti gali tik protingesnis už tave

Grįžti į straipsnį

Nerima

Nerima portretas
Išmintinga, atvira moteris. Idealistė, nesėdinti sudėjusi rankų. "Ką tu darai, kad daugumos kokybė keistųsi?" Ačiū.

Anonimas

Anonimas portretas
No jo ji dar sneka.Vaikai uzsienij.Lengva kudakuot.Sako reikia kantrybes.Tai ko blaskaisi po pasauli save nerasdama.Sedek kantriai su dukrom Lietuvoj bet ne.Velnias nesa tolyn.

Na

Na portretas
nieko nėra baisiau už išverstaskūrį , vaizduojantį patriotą

Nejuokinkite

Nejuokinkite portretas
Koks turi būti išverstaskūris,kuris gali taip kalbėti.Jeigu jau "patriotai" Lietuvos žmones vadina kolaborantais,tai Oželytė tų koloborantų pavyzdys.Tokios Raudonos moters,daugiau Lietuvoje nebuvo.Kuo ji nebuvo ir KP CK narė ir komjaunimo lyderė,aukštų lenininių premijų laimėtoja. Pagal kolaboravimo aukštumas,net Grybauskaitė teužėmė tik antrąją vietą,nes ji tiek daug sovietų sąjungai nenuveikė.Oželytei reiktų užsidėti juodus akinius,kailinę kepurę,kad nieko nematytų ir negirdėtų ir TYLĖTI.

Okupantai protingiausius sukisdavo i KGB

Okupantai protingiausius sukisdavo i KGB portretas
kas nesutikdavo, pakliudavo i durnyna, o toliau prateskite patys...

Nu jo

Nu jo portretas
Pries kokius 20 metu ji sake, kad gyvendami, kaip gyvenom virsim dauguma, aptarnaujanti mazuma. Tada ja studijoj apmete batais, pravardziavo, tyciojos... Taip ir atsitiko. Ziurekit, kaip visokie p ydarai reguliuoja mums kaip gyvent, galvot ir pan...

Zenka

Zenka portretas
kiek auksinių minčių išsakė gerbiamoji signatarė. Tik kažin ar daug kas įsiklausis į tai, kai tiek bus renkama valdžios. Gaila, kad jos nėra Seime, nes gretos, širinskienės ar šakalienės blogiau už čia aprašomą virėją. Gaila, kad ir Maldeikienė išsikvėmė. Turbūt nutarė :čto mnie delat s durakami..

chi

chi portretas
Sena komunistė dabar visus moko, kad nereikia tapti koloborantu - tik neaišku, kas jos veiklą apmoka

Jonas

Jonas portretas
Kritikai mieli.Pabandykite ir jus ka nors protingai pasakyti,iskyrus vagiu klano tezes apie Landsbergi.Visa jusu ismintis tuo ir baigiasi

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Kokia nauda iš senos ožkos.

www

www portretas
Tikrai turi dievo dovaną kalbėti apie bet ką ir visada ,o taip niekuo nesiskiria nuo kitų ,kurie nori būti su laiku ant bangos. dabar senukus nurašė ,o jaunimui jau galima ir makaronus kabinti. Sugebėjo pačiu laiku ir signatare tapti, štai pavyzdys oratorinio meno.

Anonimas

Anonimas portretas
kai demokratiją pradeda propaguoti komunistai ir kgbistai tai kas tada be lieka

NA NA

NA NA portretas
kažkada Oželytė pasirinko dėdulę landsbergį , kaip meilužį ,gulė ant bėgių po traukiniu už jį, kad nesprogtu ,tik kažkodėl Oželytės meilužis landsbergis buvo ją kurį laiką atstūmęs , ji buvo per protinga ,kad laikytusi šešėlio ,dabar ji vėl stoja mūru už dėdulę kgbistą ,,,,,,sėkmės oželytei būti landsbergio komjaunuole visada pasiryžus ,,,

ALGIS

ALGIS portretas
LKP Centro komiteto nare , svarbiausia , kad žmogus ten nesuviduriuotų .

Nuomone.

Nuomone. portretas
VIKA vaziuok i Rusija.Juk tokiu kaip tu ten ir laukia.Laukia kurie Lietuva zemina.Nebuvai ten,o is putininku propagandos rasai.O galmoka?

widma

widma portretas
...protingi neina valdyt-viskas tuo pasakyta

Vargas mums

Vargas mums portretas
Ar yra protingesnis už Oželytę?

Zbitkus

Zbitkus portretas
Oželytę - tu čia apie Koziolą šneki?

Pensininke

Pensininke portretas
Atsirado visu gyvenimo galu aiskintoja, kai valstybeje klesti politine korupcija, valstybes vadovai dirbo dvigubais standartais. Kodel ji garsiai ne vienam vadovui nepasake STOP. Dabar zmonems aiskina laukti Tieosos ir Teisingumo iki kol kumele pastips.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Slove komjauniuoliams.

Vika

Vika portretas
Visos šakys, ne tik Lietuva, kuriose nėra karo, šiandien gyvena kaip niekad gerai. Ir Latvija, ir Rusija, ir Baltarusija, ir Lenkija... Mažiau provincialumo mąstyme palinkėsiu. Tokiu būdu bandoma parodyti kiek daug valdžia nuveikė žmonių labui.

Anonimas

Anonimas portretas
Pamenu kaip "Respublikos" laikraštyje 1989 m. buvo aprašytas šitos vištos stojimas į Tarybų Sąjungos Komunistų partiją plaukiant garlaiviu Volgos upe. Po to ji prisijungė prie "brazauskinių". Dar vėliau perbėgo pas "tvartelinius". Visur tiko. Greičiausiai jos byla buvo tuose maišuose kuriuos konservatoriai spėjo išnešti iš KGB rūmų ir paslėpti po "dėdulės" lova.

korupcija

 korupcija portretas
sendien dar gerai,bet rytoj tikrai bus blogiau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių