Griauna Profsąjungų rūmus: darbai kainuos beveik 2 mln. eurų

Dulkes ;D

Dulkes ;D portretas
"Drekinam, kad dulkiu but maziau" :D filmuotoje medziagoje nematyt, kad drekintu. :D

GRIAUNAM, KERTAM...

GRIAUNAM, KERTAM... portretas
...LIETUVA...

pavydziu

pavydziu portretas
"Vėliau planuojama tvarkyti ir būsimosios salės prieigas, greta esančią Liuteronų sodų teritoriją – Vilniaus evangelikų senųjų kapinių kompleksą. Šiems darbams su Europos Sąjungos parama planuojama skirti 14 mln. eurų." 14 mln uz teritorijos sutvarkyma-cia tai geri pinigai nubyres.

Vokietijoje

Vokietijoje portretas
valdžia dar iki dabar atstatinėja karo metu subombarduotus statinius:surenka kiekvieną akmenį, jį restauruoja ir stato pagal išlikusius prieškarinius piešinius(daugiausia Meno Akademijos mokinių) autentiką. Trūkstamus akmenis ir interjerą deda naujus. Žinoma, Profsąjungų rūmai ne senovės, bet vistik istorija. Ir puikiai galėjo dar tarnauti. Ypač atsiminus, kad švaistytis pinigais mūsų vargstančiai Valstybei negalima. Šioje situacijoje įžvelgiu ne tik liberališką cinizmą, bei perkančio poveikį verslo interesus, bet ir baisų neūkiškumą. Vilniečiai, vykit tą suskį nudžiūvusia galva Šimašių von! Kartu su ta liurbių taryba. Ieškokite išmintingų, pilietiškai mastančių žmonių. Negi jums dar neužtenka dabartin4s miesto valdžios nesamonių, neūkiškumo ir nuolat nugyvenamo Vilniaus?

Valioooo!

Valioooo! portretas
Viskas Lietuvos sud'versliams ir sud'bankiams!

kaunietis

kaunietis portretas
Kvaila griauti! Uzteko atremintuoti! Matyt, kad taip kazkam reikia. Galejo buti polocijos rumais...

lietuvė

lietuvė portretas
Nugriaus rūmus su kolonomis, o pastatys šiltnamio karkasą - siaubingai negražus statinys. Stabdyt tą projektą, kol ne vėlu - kažkam nubyrėjo neblogi otkatai už tokio bjauraus projekto palaimininmą. Žmonės, būkite budrūs ir nesileiskime mulkinami niekšų. Bus kaip su tuo vamzdžiu Neries upėje - įtikino, jog tai "menas" ir pasisavino šimtus tūkstančių iš biudžeto. Maždaug: jūs, lietuviai, nieko nesuprantate apie meną :) Visiems bjauru žiūrėti, o dabar jau "nieko negalima padaryti" - užsakymas įvykdytas, darbai atlikti - pasigrožėkite kanalizacijos vamzdžiu, koks neišpasakytai "gražus" sumanymas. Todėl ir nedavė užsidirbti saviems projektuotojams, kad su svetimais niekšais lengviau sukti makles.

Ridas

Ridas portretas
Tai kriminalinis nusikaltimas - nugyventi tinkama koncertams pastata ir statyti pagal uzsienieciu projektus.Esame milijonieriai,jei nugriovimui skiriame 6 milijonus.

...,nePRIGIMTINIS VILNIETIS,bet...,senai GYVENANTIS...,

...,nePRIGIMTINIS VILNIETIS,bet...,senai GYVENANTIS..., portretas
labai GAILA griaunamu PROFSAJUNGOS RUMU...,cia neKARTA esu atejes pasiSOKTI ir PANU PAIESKOTI...,JAUNYSTES PRISIMINIMAI... TASKAS

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Gaila, kad vietoj istorinio pastato pastatys eilini sudo gabala kuris atrodo kaip metro stotele ir niekuo nesisikiria nuo banko Snoro pastato

Močiutė

Močiutė portretas
Tai griovimo vajus Lietuvoj klesti! Va kaip milijonus reikia daryti!

LIUDA

LIUDA portretas
VISIEMS RUNKELIAMS, VERKUSIEMS DĖL "KONSERVATORIŲ PRASKOLINTOS lLETUVĖLĖS": ŠTAI KAIP LIETUVA YRA PRASKOLINAMA.GRIOVIMUI -2 MLN, NAUJOS SALĖS STATYBAI 52 MLN.. PENSIJOMS, ATLYGINIMAMS, PRIEDAMS , PROJEKTAMS, STATYBOMS IR PAN. MILIJONAI, MILIJONAI, MILIJONAI. kAŽKAS JUOS TURBŪT PRIKAKOJA. nE KITAIP. pO METŲ ŽALIUKAI PASITRAUKS, ATEIS VĖL ....SKOLŲ ATIDAVINĖTI IR JIE BUS VĖL PRAKEIKTIEJI. tOKS MŪSŲ TAUTIEČIŲ MĄSTYMAS.

Istorija

Istorija portretas
nu kaip viskas maiso 141,net Tauta,baisu,ateitis laukia dar liudnesne uz dabarti,beda.... .

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Jei su gera kompanija ir pakankamu kiekiu gėrimų papuoli į gamtą, tai jau nėra skirtumo ar žuvį rinkti, ar grybus gaudyti

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip pakelti pensijas,atlyginimus,pinigu nera,o kaip kazkoki griozda nugriauti,atsiranda,taip ir meluoja seimo melagiai.

Paulius

Paulius portretas
O tuo metu Kaune rangovai patys primoka, kad gautu teise griauti Respublikos viesbuti ir pasiimti statybines medziagas, atliekas. Va tuo ir skiriasi Matijosaicio ir Simasiaus ukiskumas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių