R. Šimašius: galiu prokuratūrai pateikti duomenis, kad A. Zuokas paėmė kyšį

Vytautas

Vytautas portretas
Šis veikėjas yra beviltiškas trintukas, byla jam garantuota.

ilgai Šimošius delsė

ilgai Šimošius delsė portretas
O tai - ne nusikaltimo slėpimas? Kad Zuokas - anoks ne šventasis, seniai aišku. Bet jau Šimošiui šventojo aureolė dar mažiau tinka. Verta prisiminti vien jo ministravimą, kai Lukošiui buvo išduotas Alesius Beliackis, o ir gyvą Andrių Ūsą Šimošius matė, jo teigimu,bene paskutinis.Bent jau taip teigė, nes nėra jokių įtikinamų duomenų, kad Ūsas iš tikro tada balutėje priburbuliavo. Kalbama, kad jis skausmingai nusibaigė gerokai vėliau nuo kažkokios baisios ligos.

Laura

Laura portretas
Šimašius meras- didžiausia Vilniaus klaida....Jei gyventojų jkausimai jam yra nepatogūs- jis blokuoja paklausėjus... Tiesiog ,,, nei sąžinės,nei rezultatų - Dieve apsaugok nuo tokio ...

to natalija

to natalija portretas
o jus ji matet su vyrais lovoje? jaI tai pasilikit savyje tuos zodeliu! cia turbut kitaip buvo,gal jo konkurentas jam kazka gero pazadejo uz tai kad jis pralostu ir anas laimetu...uztat ir nuvare i ta knaipe...kad rinkejai juo nusiviltu ir balsuotu uz jo konkurenta...bet rinkejams visiskai nesvarbu po kokias knaipes jis lankosi,juk meras turi zinot kas jo mieste vyksta...tai rinkejai uz ji vistiek balsuos!

Galiu...

Galiu... portretas
Simasiau, jeigu tai tiesa, tai ne gali o privalai, priesingu atveju esi bendrininkas, kadangi, zinodamas, slepi nusikaltima.

tiesa

tiesa portretas
kad zuokas vagis , niekam nepaslaptis. bet klausimas , kodel jis ne uz grotu

gražina

gražina portretas
pagal komentarus atrodo, kad Kaune trolių fabrikas atsidarė

duda

duda portretas
Simasius privalo pateikti ir privalo stoti pries teisma uz faktu nuslepima

zekemunčikas

zekemunčikas portretas
Vilniečiai renka merą iš kyšininko ir iš jo sėbro visą laiką slėpusio didžiulio mąsto aferą.Sunku net pasakyti,kuris iš jų mažesnė blgybė.Abu turėtų būti kaliūzėje,o ne savivadybėje.

Vilnietis

Vilnietis portretas
Ašara Dievo akyje. Tik už mero pratęsimą bent byla prokuratūroje sumokėsi. Ir sveikata paskui. Pamatysi.

Nu jo

Nu jo portretas
O aš galvojau, kodėl Šimaškinas paskui Ūsą lakstė? Taigi įkišt taikėsi, o tas nenorėjo, tai ir prigėrė baloj iš siaubo. Dar ir šalmą nusiėmė, kad patogiau būtų....

natalija

natalija portretas
YRA VILNIUJE TRYS PRETENDENTAI IR VISI TRYS NETURI REPUTACIJOS ZUOKA DIRBO NESAZININGAI USPASKYCHAS TEISTAS UZ SUKCIAVIMUS APIE USPASKYCHA NET BAISU PAGALVOTI KAD TOKS VALDYTU VILNIU SIMASIUS LIBERALAS SU PRASTA REPUTACIJA DAR IR GEJUS BET TURBUT BAISIAUSIA KAD KELIA PAVOJU VILNIECIU VAIKAM PAAUGLIAM ZUOKA VILNIUJE PAS PIRMAS VILNIUJE LEIDO ORGANIZUOTI GEJU PARADA TAIP KAD VILNIECIAI NETURITE JOKIO PASIRINKIMO 3 BAISUS NEPRIIMTINI DORIEM VILNIECIAM RUSA RENKA KAD VILNIUJE DAUG RUSU GEJU KAD VILNIUJE DAUG GEJU TAI NE LIETUVOS SOSTINE JOJE LIETUVISKOS KRIKSCIONYBES NEI LASO SUSIMASTYKIT VILNIECIAI MATYT NEJOT BALSUOTI UZ LIETUVA UZ SAVO MIESTA GAILA JUSU

man

man portretas
jis mire kai isdave seimos vertybes ir nuejo i PED. kluba, zmogus prastitute del karjeros pasiryzes bet kam, tokie tipai labai pavojingi.

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
pyderų klube gali lankytis tikPYDERAI.JUK NORMALIAM ŽMOGUI TAI AMORALU.O DAR GAVO PYDERŲ KARŪNĄ,TAI PYDERŲ BALSAI GARANTUOTI.NA NORMALŪS PADARYS IŠVADAS.O DAR LIBERASTAS.

apsurdas

apsurdas portretas
visai pas ji atmintis prasta nepamena ka dare budamas ministru

Kauniete

Kauniete portretas
Jau man geriau Zuokas negu stukacius fui

nuomonė

nuomonė portretas
žmogus...tai "teisingumo veidu" žiauru tokį teisingumą turint,kas galėtų už šį žmogų balsuoti,kad taptų Wilniaus metu...siaubinga........visi jie prisidėjo prie teisingumo nebuvimo-KARJERA BUVO SVARBIAU UŽ ŽMONES,UŽ VALSTYBĘ,TOKIŲ ŽMONIŲ NEGALI BŪTI DAUGIAU VALSTYBINĖSE IMONĖSE.......".KETURATIS"

:)

:) portretas
Kaunas pyst-plest ir issirinko mera,nes zino ko nori ir ko tikisi.Vilniuje liudnas vaizdas,vienas abonentas,kitas po geju klubus vaiksciojantis susikompromitavusios partijos atstovas.Negana to,Lietuvos ryto komanda ir krepsinio nelabai moka zaisti,lyginant su ZALGIRIU.Iki ko nusirito sostine,kaunieciai pakraupe. :) :) :)

Jonas

Jonas portretas
Kur dabar Zuokui bėgti. Kad veislinis vagis ,aišku . O prancūziškos kompanijos su Rusijos banditų kapitalu, kad kyšiais kelia savo uždarbį tai ir arkliui aišku. Dėk dokumentus ant stalo -tai bus vagio pakasynos.

Nu jo

Nu jo portretas
Sitiek laiko zinojo apie nusikaltima ir tylejo? Taigi jis -nusikaltimo bendrininkas. Ot kvailys. Rado, kuo girtis...

Гугл

Гугл portretas
Пусть шимашюс ракажет как атрицал што в не адной лодке вильняус ванденис, што никаво там не знает, а па канцове, бывший ген директор вильняус ванденис ушол патихаму с премией в 25000€, после ушла главбух ёланта дискайте, у каторай рабочий класс прасил паднять зарплату, на што был палучен атвет магу тока урезать!, ну и паканцове главный инжинер электрик зам генеральнава мароз на всю главу каторый атменил ГОСТ каторый должен присутствовать при покупке задвижек гидрантов, о нержавеющей стали, это надо быть дебилам паследним, ну так он и выглядит, вот такие дела кагда к власти приходят електрики неимея панятия как и где течёт вада и аткуда ана берётся!

Balamutas

Balamutas portretas
O Zuokas gali pateikt duomenis kur Šimašius įkyšo...

tai

tai portretas
socmafijos menkystos lespihom pastumdeliai.

senas krienas

senas krienas portretas
Simasius bando atgauti rinkeju balsus prarastus del lankymosi pas piderus juodindamas Zuoka?

Anonimas

Anonimas portretas
Jie visi ima perima.Bet pries rinkimus pradejo pjautis kaip vilkai.

Slabas

Slabas portretas
Kiek zmogai turi pinigu?bedarbiai ta prasme ,,,zuokas ,masiulis ir pan,,,,kiek laiko nedirba,,o gyvena kaip bajorai,,,is kokiu lesu?is kur tos lesos?

vilnietis

vilnietis portretas
Abonentas gudrus ir svarbiausia naglas

Anonimas

Anonimas portretas
Šimašius kaip turgaus boba,o geriau ,,panelė,,pidarų, jaučia,kad dabar žmonės nebalsuos ir nenori Vilniaus matyti pedofilijos gaujos,jų margų vėliavėlių balkonuose,eisenų kur garbės neduoda.Vilnius yra Lietuvos sostinė,o ne kokių iškrypėlių,nors jų pakankamai prisiveise.Tai kad Šimašiau mauk lauk kol ne vėlu,nes jau prismardinai Vilnių,kad net sunku kvėpuoti.

pro kuroras

pro kuroras portretas
tai sės daba abu, viens kad ėmė kitas kad zinodamas nepranesė, liks Vilnius be mero, susitaupys pinigų mokyklai ar darželiui atnaujint, kontora ten pilna veikėjų gali ir pagal grafiką paatstovaut, o siaip tegu kiekvienas dirba savo darbą i bus tvarka

lyberastines pakerksnutes

lyberastines pakerksnutes portretas
snukutis.....jie visi ten toki patys ....rinktiniu elitiniu prostituciu klubas...

žvilgsnis pro langą

 žvilgsnis pro langą portretas
Nesu Zuoko fanas, bet Šimašius tai kaip inkščiantis šuniukas... Žinai - sakai tuojau pat, pateiki įrodymus, o dabar kaip daržely. Tuo pačiu Zuoko nebūtų rinkimuose kaip oponento.. O dabar??? Mano ištrauks Tūzą, o ištraukė džokerį. SHAME ON YOU, Verksny.

tai

tai portretas
aišku, kad šimašiaus šmeižia pretendentą, tik taip jis gali pakenkti, nors pats iki ausų iklimpęs visokiausiose bylose

...

... portretas
O jis ne šiaip sau tą kyšį ėmė, o "už gerus darbus". :D

jie abu

jie abu portretas
kaip turgaus bobos

antan

antan portretas
o už slėpimą nebaudžia?

Remis

Remis portretas
Stukacius
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių