Kandidatė į Seimo narius Asta Baukutė vykdo pažadus. "Vilniaus dienoje" pasirodžius straipsniui apie skolą bendrabučiui, moteris ją grąžino akimirksniu. Tiesa, palikti nuomojamų kambarių nežada.
Niekaip neišsikraustantys nuolatiniai gyventojai – Vilniaus kolegijos galvos skausmas.
Besikurianti kolegija bendrabučius įgijo jau su nuomininkais. Dabar jų likę apie dešimt, tačiau jais atsikratyti niekaip neišeina.
Bendrabučio valdytojos Nijolės Truncienės teigimu, kitais metais neturėtų likti pašalinių žmonių – gyvens tik studentai.
Tačiau A.Baukutė vis dar nemąsto išsikraustyti. "Jei ji sugalvotų taip pasielgti, būčiau pirma, kuri sužinotų", – užtikrintai kalbėjo N.Truncienė.
Su vyru Kęstučiu nuosavame name Trakų rajone gyvenanti moteris sakė nepaliksianti bendrabučio Didlaukio gatvėje. "Kai tik perskaičiau straipsnį, iškart susimokėjau. Pažadus vykdau", – vos atsiliepusi telefonu pranešė Tautos prisikėlimo partijos narė.
"Man labai keista, kad komendantė jums teigė, jog manęs ten nemato. Nesupratau, iš kur tiek pykčio mano atžvilgiu? Sutardavom normaliai. Tiek su ja, tiek su jos sūnumi ar marčia. Manau, kad manęs bijo: juk seniai ten gyvenu ir matau, kaip kartais nelegaliai trumpam neakivaizdininkės apgyvendinamos. Visuose bendrabučiuose bėdų buvo ir bus", – šnekėjo A.Baukutė.
Moteris tikino, kad studentams vietų netrūksta. Ji esą nesikrausto todėl, kad Vilniuje butų kainos didelės, o ji milijonų neuždirba. "Mano tėveliai gyvena Klaipėdoje, jie man irgi negali buto nupirkti. Esu eilinis žmogelis, nevagiu. Nieko nuostabaus, kad gyvenu bendrabutyje. Jis mane gelbėja: dirbu Vilniuje, vaikams ir į mokyklą, ir į polikliniką reikia," – prasta finansine padėtimi skundėsi kandidatė.
Praėjusią savaitę "Vilniaus diena" rašė, kad į Seimą Tautos prisikėlimo partijos sąrašuose kandidatuojanti A.Baukutė Vilniaus kolegijai skolinga beveik 800 litų už gyvenimą kolegijos bendrabutyje. Tada politikos keliais pasukusi aktorė teisinosi, jog pinigų nesumoka, nes vasarą atostogavo, o paskui turėjo bėdų dėl sveikatos, bet žadėjo pasitaisyti.
Naujausi komentarai